LED dekorácia drevená – sobík, 16 cm, 2x AAA, vnútorné, teplá biela, časovač, 12 ks, displ
Všeobecné číslo DCWW42
Doprava zadarmo
Popis

Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Rozšírený popis
Drevený sob so svetielkami ako čarovná dekorácia
Vneste do svojho domova vianočné kúzlo s originálnou drevenou dekoráciou v podobe soba so svietiacimi parohmi! Tento minimalistický a elegantný kúsok vyrobený z pravého dreva osvieži každý interiér a vďaka teplému bielemu svetlu vytvorí útulnú vianočnú atmosféru. Ideálne sa hodí na poličku, stôl alebo do výkladu. Dekorácia je vybavená časovačom a napájaná 2× batériami AAA, ktoré sú súčasťou balenia, takže je pripravená na okamžité použitie.
Vlastnosti
- Napájanie pomocou 2× batérií AAA (sú súčasťou balenia) - žiadne káble
- Vyrobené z pravého dreva - kvalitný a prírodný materiál
- Temné biele svetlo (8 LED) navodzuje útulnú a vianočnú atmosféru
- minimalistický dizajn hodí sa do moderných aj tradičných interiérov
- časovač (6h ON/18h OFF) - úsporná a bezstarostná prevádzka
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | DCWW42 |
| Produktové číslo | 1550000173 |
| EAN | 8592920148860 |
| produkt | sob |
|---|---|
| farba svetla | teplá biela |
| použitie | vnútorné |
| rozmer | 14,5 × 2 ×16 cm |
| časovač | áno |
|---|---|
| diaľkový ovládač | nie |
| typ napájania | batéria 2× AAA (súčasťou balenia) |
| zdroj svetla | LED |
| počet LED | 8 |
| dĺžka prívodu | – |
| farba drôtu | – |
| príkon | 0,36 W |
| vstupné napätie | – |
| výstupné napätie | 3 V DC |
| krytie | IP20 |
| životnosť | 10 000 hodín |
| materiál | drevo |
| záručná doba | 2 roky |
| predajný obal | 12 ks, display box |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED dekorácia drevená – sobík, 16 cm, 2x AAA, vnútorné, teplá biela, časovač, 12 ks, displ
1/14