Úvod Svietidlá a čelovky Čelovky LED čelovka GP CH31, 40 lm, 8m, 2× CR2025, zelená

LED čelovka GP CH31, 40 lm, 8m, 2× CR2025, zelená

Všeobecné číslo P8551G
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

 

GP Everybody - LED čelovka aj pozičné svetlo

Farebné čelovky GP Everybody prebúdzajú chuť zdvihnúť sa z gauča a vyraziť von. Vďaka ultraľahkému prevedeniu plnia sny najmä mestským bežcom, pri ktorých je dôležitejšie ako vidieť, byť videný. Zároveň prebúdza hravosť a fyzickú aktivitu u detí, ktorým v tábore alebo pri kempovaní umožňujú vyvádzať vonku aj za šera. Ale nenájdete ich len na čele... Po odobratí elastickej pásky sa premení na efektívne pozičné svetlo, ktoré pomocou klipu pripnete kamkoľvek bude potrebné - na oblečenie alebo batoh. Tak vás aj vaše deti ochráni pred nepozornými vodičmi a na cestách, cyklotrasách a turistických trasách pred príliš horlivými športovcami.

Strachujete se o děti, když přes zimu odchází do školy ještě za tmy? Nebo o manžela, který vyráží pravidelně pozdě večer si zaběhat? Zbavte se většiny svých katastrofických scénářů jedním mazaným gestem – dovybavte své nejbližší kvalitní LED čelovkou GP z řady Everybody, která zároveň plní skvěle roli pozičního světla.

Našim najmenším poslúži ako ideálna detská čelovka. Je malá, ľahká, ľahko sa ovláda (jedným tlačidlom) a má široké možnosti využitia. V letnom tábore sa bez nej vaše deti nezaobídu pri nočných „bojovkách“ ani na chodníku odvahy. V meste im ju zase pripnete na školský batoh, mikinu alebo bundu a pomocou blikačky zvýšite ich bezpečie pri prepletaní sa ulicami.

 

Ale aj každý dospelý si zaslúži o niečo ľahší a farebnejší život. Ak beháte najmä v meste, skoro ráno alebo neskoro večer, nezaťažujte si hlavu klasickou outdoorovou čelovkou, ktorá je pre tieto účely zbytočne ťažká a neforemná. Bežecká čelovka GP Everybody vám okamžite zľahčí krok, predĺži výdrž, zvýši pocit bezpečia a doslova prečistí hlavu. A aby ste si pri behaní alebo pri turistike predovšetkým videli pod nohy, umožňuje vyklopenie do 90° uhla.

Navyše celej rodine zjednoduší a zatraktívni večerné prechádzky so psom. Pripnutá na obojku vášho zvieracieho miláčika zabezpečí, že ho budete mať celý čas na očiach. Alebo zviditeľní vás samotných pre okoloidúcich psičkárov aj pre prechádzajúce autá, prichytená na bundu, batoh alebo kabelku.

Oceníte ju aj na kratších výletoch, ktoré si čas od času spestrite prenocovaním vonku v prírode. Či už pod širákom alebo v komfortnejšom prostredí stanu, pomôže vám vybrať to najrovnejšie miesto a v spolupráci s dobrou knižkou vás ukolíše k spánku.

K abnormálne nízkej hmotnosti čelovky GP Everybody prispieva aj fakt, že energiu čerpá z 2 lítiových gombíkových batérií (CR2025). Tie cez svoju minimalistickú schránku, oproti klasickým tužkovým alebo mikrotužkovými batériám zaisťujú prvotriedny výkon aj energeticky náročnejším zariadeniam, ako sú práve LED svetlá. V úspornom režime (30%) predĺži dobu svietenia čelovky až na 6 hodín. A keď sa vybijú, nové zoženiete takmer kdekoľvek – väčšinou aj v každej trafike alebo večierke.

3 svetelné režimy

Na rozdiel od väčšiny podobne ľahkých outdoorových čeloviek neponúka len jeden, ale rovno 3 režimy svietenia – 100 %, 30 % a blikanie. Pri maximálnom výkone vám dostatočne sprehľadní najbližšie okolie do vzdialenosti až 8 m.

Ľahká čelovka na behanie

K skorému rannému alebo neskorému večernému prebehnutiu po meste nepotrebujete ťažkú profi čelovku nabitú špeciálnymi prvkami a funkciami. LED čelovka GP Everybody je na tento účel ideálnou voľbou, pretože jej hmotnosť len 30 g vám umožní ľahkým krokom lámať nové osobné rekordy.

Spoločnosť GP Batteries, so sídlom v Hongkongu, patrí medzi 5 najväčších výrobcov batérií na svete. Okrem batérií a powerbaniek sa špecializuje aj na kvalitné ručné svietidlá a čelovky, ktoré nesklamú doma, v dielni ani na náročnej expedícii. Tiež rad GP Discovery kladie dôraz na špičkový svetelný výkon, výnimočné funkcie a vysokú odolnosť použitých materiálov.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo P8551G
Produktové číslo 1451703100
EAN 4891199183355
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie