Úvod Svietidlá a čelovky Čelovky LED čelovka GP CH31, 40 lm, 8m, 2× CR2025, ružová

LED čelovka GP CH31, 40 lm, 8m, 2× CR2025, ružová

Všeobecné číslo P8551P
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
31. 3. 2023 u Vás
11,95
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

 

GP Everybody - LED čelovka a pozičné svetlo

Farebné čelovky GP Everybody vás prinútia vstať z gauča a vyraziť von. Vďaka svojej ultraľahkej konštrukcii plní sny najmä mestským bežcom, pre ktorých je dôležitejšie byť videný ako byť videný. Zároveň prebúdzajú hravosť a fyzickú aktivitu u detí, ktoré môžu šantiť vonku aj za súmraku v tábore alebo na výlete. Nenájdete ich však len na čele... Po odstránení gumičky sa zmenia na účinné pozičné svetlo, ktoré si môžete pripnúť kamkoľvek potrebujete - na oblečenie alebo batoh. To vás a vaše deti ochráni pred nepozornými vodičmi a na cestách, cyklistických chodníkoch a turistických trasách pred príliš horlivými športovcami.

Zbavte sa strachu

Bojíte sa o svoje deti, keď v zime odchádzajú do školy za tmy? alebo o vašom manželovi, ktorý pravidelne chodí neskoro večer behať? Zbavte sa väčšiny katastrofických scenárov jedným šikovným gestom - vybavte svojich blízkych kvalitným LED svetlometom GP zo série Everybody, ktorý dokonale poslúži aj ako pozičné svetlo.

Pre všetkých nadšených bežcov

Každý dospelý si zaslúži trochu ľahší a farebnejší život. Ak bežíte hlavne v meste, skoro ráno alebo neskoro večer, nezaťažujte si hlavu klasickou outdoorovou čelovkou, ktorá je na tieto účely zbytočne ťažká a objemná. Bežecká čelovka GP Everybody Running Headlamp vám okamžite uľahčí krok, predĺži výdrž, zvýši pocit bezpečia a doslova vám vyčistí hlavu. A aby ste pri behu alebo turistike videli predovšetkým pod nohy, umožňuje naklonenie do uhla 90°.

Uvoľnite si cestu

Uľahčuje večerné prechádzky so psom a zatraktívňuje ich pre celú rodinu. Pripnutie obojku vášho domáceho miláčika vám zabezpečí, že ho budete mať neustále na očiach. Alebo sa zviditeľnite pre okoloidúcich psov a prechádzajúce autá tak, že si ho pripnete na bundu, batoh alebo tašku.

Pomocník v prírode

Oceníte ho aj na kratších výletoch, ktoré si občas spestríte spaním vonku. Či už pod stanom, alebo v pohodlnejšom prostredí stanu, pomôže vám vybrať najrovnejšie miesto a v spojení s dobrou knihou vás ukolíše k spánku.

Ľahká hmotnosť a nízka spotreba energie

K neobvykle nízkej hmotnosti čelovky GP Everybody prispieva aj skutočnosť, že energiu čerpá z 2 lítiových gombíkových batérií (CR2025). Tie napriek svojmu minimalistickému puzdru v porovnaní s klasickými tužkovými alebo mikrotužkovými batériami poskytujú prvotriedny výkon aj pre energeticky náročnejšie zariadenia, ako sú napríklad LED svetlá. V režime úspory energie (30 %) predlžujú dobu svietenia čelovky až na 6 hodín. A keď sa minú, nové si môžete kúpiť takmer kdekoľvek - dokonca aj vo väčšine novinových stánkov alebo obchodov s večerkami.

3 režimy svietenia

Na rozdiel od väčšiny podobných ľahkých outdoorových čeloviek neponúka len jeden, ale 3 režimy svietenia - 100 %, 30 % a blikanie. Pri maximálnom výkone bude vaše bezprostredné okolie dostatočne jasné až do vzdialenosti 8 m.

Ľahká čelovka na behanie

Na ranný alebo neskorý večerný beh po meste nepotrebujete ťažkú profesionálnu čelovku nabitú špeciálnymi funkciami a vlastnosťami. Čelovka GP Everybody LED je na tento účel ideálnou voľbou, pretože jej hmotnosť len 31 g vám umožní ľahko prekonávať nové osobné rekordy.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo P8551P
Produktové číslo 1451703102
EAN 4891199183416
maximálny svetelný tok 40 lm
nabíjací nie
maximálny dosvit 8 m
napájanie 2× CR2025
zdroj svetla 4× LED
vodeodolná nie
doba svietenia 2–6 h
uhol vyžarovania neuvádza sa
dosvit neuvádza sa
typ batérie neuvádza sa
reflexný pásik nie
fokus nie
režimy 100 %, 30 %, blikanie
počet režimov svietenia 3
hmotnosť 31 g
typ napájacieho konektoru neuvádza sa
špeciálna funkcia neuvádza sa
batérie súčasťou balenia áno
doba nabíjania neuvádza sa
doba svietenia detail 100 % – 2 h, 30 % – 6 h
barva ružová
LED indikácia nabíjania neuvádza sa
LED indikácia stavu akumulátora neuvádza sa
materiál ABS plast
nárazuvzdornosť 1 m
príslušenstvo neuvádza sa
svetelný tok 100 % – 40 lm, 30 % – 12 lm
vybavenie neuvádza sa
značka GP
záručná doba 2 roky
rozmer 37 × 36 × 20 mm
predajný obal 1 ks, blister
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie