Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Nabíjačky spotrebných batérií GP nabíjačka batérií Pro P461 + 4AA ReCyko 2700 + DOCK

GP nabíjačka batérií Pro P461 + 4AA ReCyko 2700 + DOCK

Všeobecné číslo B54467D
1x
zobraziť hodnotenie
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
30. 5. 2024 u Vás
87,50
Popis

Rozšírený popis

Nabíjačky GP ReCyko

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď ich potrebujete - nech už sa nachádzate kdekoľvek. Dosiahnuť s nimi finanční úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadaviek. Nabíjacie batérie GP ReCyko v kombinácii s inteligentnými USB nabíjačkami, ale všetkým vašim prianiam s prehľadom vyhovie.

Nová generácia nabíjačiek GP, ktorá zahŕňa produkty pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša unikátny koncept nabíjania. Používaním nabíjačiek GP spolu s batériami ReCyko tak šetríte ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Extrémne rýchle nabíjanie

Rýchle a bezpečné nabitie - to je základ, ktorý od nabíjacích batérií očakáva každý užívateľ. S nabíjačkou GP Professional dosiahnete maximálnej kapacity vašich nabíjacích batérií v prípade ich úplného vybitia už za menej ako 2,5 hodiny. Batérie tak budete mať po ruke rýchlo a plne nabité, kedykoľvek ich budete potrebovať.

Nabíja každú batériu zvlášť

Potrebujete rýchlo nabiť napríklad nepárny počet batérií s rozdielnou veľkosťou alebo kapacitou? S nabíjačkou Pro nemusíte zdĺhavo nič riešiť. Je totiž vybavená funkciou, vďaka ktorej nabíja každú batériu zvlášť. Koľko a aké batérií práve nabíjate, tak s nabíjačkou GP Pre nehrá žiadnu rolu.

Meranie kapacity

Chystáte sa na cesty, potrebujete mať k dispozícii plne nabité prístroje a nie ste si istí, aká je aktuálna kondícia vašich batérií? S nabíjačkou Pro jednoducho zistíte, ako na tom vaše nabíjacie batérie sú. Spustite proces merania kapacity a na displeji dokovacej stanice sa vám po jeho dokončení zobrazí ich kapacita pre každú batériu zvlášť. O aktuálnej kondícii svojich batérií tak budete mať vždy perfektný prehľad. Tento proces síce pre výkonnejšie články zaberie aj viac ako 24 hodín, ale iste sa ten pocit oplatí.

Liečebná kúra pre batérie

Dávate svojim nabíjacím batériám poriadne zabrať a je to na nich s odstupom času poznať? S nabíjačkou GP ReCyko Pre to nie je problém. Pomocou dokovacia stanica, ktorá je súčasťou balenia, využite jej nadštandardné funkcie a doprajete svojim batériám kvalitné liečebnú kúru, ktorá ich oživí a opäť postaví na nohy tak, aby vám zase mohli naplno slúžiť ešte dlho potom. Podobného „kúpeľného“ efektu dosiahnete aj využitím nabíjacieho režimu "Eco", kedy nabíjať síce budete oveľa dlhšie, ale batérie budú pri tom "ako v bavlnke".

Bezstarostné nabíjanie

Nabíjačka Pro je vybavená plne automatizovanú elektronikou, takže nabíjanie batérií už nemusíte nijako strážiť. Proces nabíjania si totiž riadi samostatne podľa aktuálnej potreby. Po dokončení nabíjania prechádza automaticky do fázy udržovacieho nabíjania. Vaše batérie si tak udržia vysokú kapacitu po mnoho rokov a v priebehu nabíjania sú vždy plne pod kontrolou, bez toho aby ste sa museli o čokoľvek starať. O aktuálnom stave nabíjania Vás navyše budú vždy zreteľne informovať LED indikátory nabíjačky alebo LED displej dokovacej stanice.

Inteligentná elektronika

Nabíjačka Pro je určená pre pokročilých nabíjanie nikel-metal-hydridových článkov a dokáže diagnostikovať nenabíjacie, poškodené alebo už čiastočne nabité batérie. Na základe detegovaných hodnôt potom samostatne určí rýchlosť a spôsob nabíjania, ktoré na konci nabíjania elektronika spomalí na režim udržiavacieho nabíjania. Vďaka tomu nedochádza k prebíjaniu batérií a znižovaniu ich životnosti. V prípade chybného vloženia batérií nabíjačka nabíjanie vôbec nespustí a tým eliminuje všetky bezpečnostné riziká. Ďalšie pokročilou funkciou elektroniky tejto nabíjačky je tiež teplotná ochrana, tzn. ak sa batéria začnú nadmerne zahrievať, nabíjačka proces nabíjania utlmí, alebo preruší a vaša batéria tak počas nabíjania neprídu o časť svojej kondície.

Nabite kdekoľvek a kedykoľvek

Vstupné USB rozhranie nabíjačky umožňuje jej použitie takmer kdekoľvek. Batérie tak môžete nabíjať pomocou autoadaptéra, cez USB port vášho notebooku, či powerbanky alebo priamo zo siete bez ohľadu na to, či ste práve doma, v meste, alebo v prírode.

Šetrná k životnému prostrediu

Ekológia hrá u nabíjačiek a batérií ReCyko jednu z hlavných rolí. Viac ako 10% materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na svete. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opätovne recyklovateľných. Pri pravidelnom používaní nabíjacích batérií tak dlhodobo šetríte životné prostredie.

Výrobca nezabudol ani na škatuľku. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na trhu vyrobené len z papiera - tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

USB nabíjačka pre pohodlné nabíjanie

Spoločnosť GP týmto uvádza na trh ekologickú generáciu nabíjacích batérií a nabíjačiek pod označením ReCyko, ktoré využívajú moderné výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich radov nabíjacích batérií. Rad ReCyko ponúka špičkové aj obyčajné nabíjačky s mnohými užitočnými vlastnosťami. Ich najväčšou nespornou výhodou je bezstarostné nabíjanie a napájanie prostredníctovm USB portu. Batérie ReCyko si tak s nabíjačkou Everyday ľahko nabijete kedykoľvek a kdekoľvek.

Pre každodenné používanie doma aj v prírode

Nabíjačka ReCyko Pro vás milo prekvapí svojou kompaktnosťou. Nikdy vám tak nebude prekážať a môžete ju mať kedykoľvek po ruke. To oceníte ako doma, tak pri cestovaní. Nabíjačka sa vám totiž vojde do akejkoľvek batožiny a akonáhle ju budete potrebovať, kedykoľvek ju pohotovo vytiahnete a svoje vybité batérie pomocou autonabíjačky či USB portu rýchlo nabijete. Nikdy tak neprídete o komfort, na ktorý ste zvyknutí, nech už práve budete doma, alebo na cestách.

Inteligentné a bezpečné nabíjanie po mnoho rokov

S nabíjačkou Pro nielenže budete mať svoje nabíjacie batérie pripravené na okamžité použitie extrémne rýchlo - už počas 2,5 hodín, vďaka inteligentnému nabíjaniu ale navyše predĺžite aj ich životnosť. Nabíjačka GP Professional je totiž vybavená automatizovanou elektronikou, ktorá riadi proces nabíjania tak, ako je práve potreba. Vďaka tomu nedochádza ku znehodnocovaniu batérií a k dlhodobému znižovaniu ich výkonu. Okrem toho nabíjačka Professional nabíja každú batériu zvlášť a o jej aktuálnej kondícii vás informuje LED displej na dokovacej stanici. Nabíjačka navyše dokáže diagnostikovať poškodené alebo nenabíjacie batérie a v prípade potreby nabíjanie úplne zastaviť. A ak už toho majú vaše batérie naozaj veľa za sebou, s nabíjačkou GP Professional im ľahko doprajete liečebnú kúru, vďaka ktorej vám budú skvele slúžiť ešte dlho potom.

Produkty GP s minimální uhlíkovou stopou

Batérie ReCyko a nabíjačka ReCyko Pre sou skvelou kombináciou pre bezpečné a ekologické nabíjanie. Nielenže nabíjačka šetrí životnosť batérií a tým minimalizuje ekologickú záťaž, batérie GP ReCyko sú navyše vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP navyše myslela aj na ekologické papierové balenie. Batérie a nabíjačky GP sú tak skvelými produktmi pre všetkých, ktorým na prírode záleží.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B54467D
Produktové číslo 1604846110
EAN 4891199199134
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 1 až 4
vyhotovenie nabíjačky USB
druh nabíjačky inteligentná
typ článkov vo vnútri balenia AA ReCyko 2 700
počet nabíjacích kanálov 4
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania 9 V 200 mAh neuvádza sa
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 1:30 - 3:15
nabíjací prúd pre 1 kanál C neuvádza sa
nabíjací prúd pre 1 kanál D neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA 760–380 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 1:30 - 3:30
doba nabíjania C 3 500 mAh neuvádza sa
napájanie USB 5 V/2 A
počet článkov vo vnútri balenia 4
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania D 4 500 mAh neuvádza sa
doba nabíjania priložených článkov 1:30 - 3:30
napájací kábel súčasťou balenia micro USB
nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA 1 800–900 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálna funkcia meranie kapacity, dokovacia stanica
značka GP
rozmer 78 × 68 × 25 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Dagmar
    Objednané 26. 2. 2023
    S nabíjačkou batérií GP Pro P461 som ozaj spokojná. Oživila som si baterky, ktoré som myslela, že budem musieť vyhodiť.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Ak chcete batériu po vložení do nabíjačky vybiť a nabiť, vyberte tento režim. Nabíjačka opätovne skontroluje batériu (zmeria napätie a prúd batérie, nie jej kapacitu) a podľa stavu začne vybíjať alebo nabíjať (v prípade nedostatočne nabitej batérie ju už nevybije).
NiMH batérie nemusia byť úplne vybité, aby sa mohli nabíjať.

Inteligentné nabíjačky rozdeľujú prúd potrebný na nabitie každého článku a vypnú nabíjacie miesto, keď je článok plný.
Áno, odporúča sa vyfiltrovať v menu parameter - počet súčasne nabíjaných batérií a veľkosť nabíjaných článkov
Áno, má nezávislé kanály a parametre nabíjania 1 až 4 batérií.

Medzi nabíjačkami existujú rozdiely v tom, ako sa správajú.

Ak sa batéria vybíja pod 0,8 V, inteligentné nabíjačky s tým budú mať problém.

Naproti tomu neinteligentné nabíjačky nabíjajú hlava-nehlava a sú ideálne na "oživenie nedostatočne nabitých batérií".