Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Nabíjačky spotrebných batérií GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2100

GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2100

Všeobecné číslo B51414
Popis

Rozšírený popis

Nabíjačky GP ReCyko

Majte nabité a spoľahlivé batérie po ruke, keď ich potrebujete - nech ste kdekoľvek. Dosiahnete s nimi finančné úspory a navyše znížite uhlíkovú stopu, ktorú po sebe zanechávate ich používaním. Ale Nabíjacie batérie GP ReCyko v kombinácii s inteligentnými nabíjačkami USB ľahko splnia všetky vaše požiadavky.

Nová generácia nabíjačiek GP, ktorá zahŕňa produkty na bežné aj profesionálne použitie, prináša jedinečný koncept nabíjania. Používaním nabíjačiek GP spolu s batériami ReCyko šetríte životné prostredie aj svoju peňaženku.

Batérie sa nabije za <8 hodín

Rýchle a bezpečné nabíjanie - to je základné očakávanie každého používateľa nabíjateľnej batérie. S nabíjačkou GP Economy dosiahnete maximálnu kapacitu svojich nabíjateľných batérií pri úplnom vybití za niečo pod 8 hodín.

Bezstarostné nabíjanie

Nabíjačka Economy je vybavená plne automatizovanou elektronikou, takže nemusíte dohliadať na svoje batérie. Proces nabíjania sa riadi sám podľa aktuálnej potreby. Po dokončení nabíjania automaticky prejde do fázy údržbového nabíjania s minimálnym prúdom. Vaše batérie si tak udržia vysokú kapacitu po mnoho rokov a počas nabíjania sú vždy plne pod kontrolou bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať. Okrem toho vás LED indikátory nabíjačky vždy jasne informujú o aktuálnom stave nabíjania.

Chytrá elektronika

Nabíjačka Economy je určená na nabíjanie nikel-metal hydridových článkov a dokáže diagnostikovať nenabité, poškodené alebo čiastočne nabité batérie. Na základe zistených hodnôt potom nezávisle určí rýchlosť a spôsob nabíjania, ktoré na konci nabíjania elektronika spomalí do režimu retenčného nabíjania. Tým sa zabráni prebíjaniu batérií a skráteniu ich životnosti. Je to preto, že bežné nabíjačky nabíjajú plnou rýchlosťou a potom nabíjanie zastavia, a tým sa batéria nenabíja tak presne. V prípade nesprávneho vloženia batérií sa nabíjačka vôbec nezačne nabíjať, čím sa eliminujú všetky bezpečnostné riziká.

Nabíjajte kdekoľvek a kedykoľvek

Vstupné rozhranie USB nabíjačky vám umožní používať ju takmer kdekoľvek. Batérie tak môžete nabíjať pomocou automobilového adaptéra, cez port USB notebooku alebo powerbanky alebo priamo z elektrickej siete, či už ste doma, v meste alebo vonku.

Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia hrá v nabíjačkách a batériách ReCyko dôležitú úlohu. Pri výrobe batérií sa používa viac ako 10 % materiálu z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnosti najvyšší podiel na svete. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je recyklovateľných. Keď teda pravidelne používate nabíjateľné batérie, dlhodobo šetríte životné prostredie.

Výrobca nezabudol na škatuľku. V skutočnosti je batéria prvou svojho druhu na trhu, ktorá je vyrobená len z papiera - takže je plne ekologická a recyklovateľná.

Nabíjačka USB pre pohodlné nabíjanie

GP týmto uvádza na trh Ekologicky šetrnú generáciu recyklovateľných batérií a nabíjačiek, ktoré využívajú pokročilé výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich radov nabíjacích batérií. Rad ReCyko ponúka špičkové aj bežné nabíjačky s mnohými užitočnými funkciami. Ich najväčšou nespornou výhodou je bezstarostné nabíjanie. S nabíjačkou Economy tak môžete batérie ReCyko ľahko nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B51414
Produktové číslo 1604841110
EAN 4891199192937
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 2 alebo 4
vyhotovenie nabíjačky USB
druh nabíjačky inteligentná
typ článkov vo vnútri balenia AA ReCyko 2 100
počet nabíjacích kanálov 2
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania 9 V 200 mAh neuvádza sa
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 4:00
nabíjací prúd pre 1 kanál C neuvádza sa
nabíjací prúd pre 1 kanál D neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA 300 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 10:00
doba nabíjania C 3 500 mAh neuvádza sa
napájanie USB 5 V/1 A
počet článkov vo vnútri balenia 4
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania D 4 500 mAh neuvádza sa
doba nabíjania priložených článkov 8:00
napájací kábel súčasťou balenia micro USB
nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA 300 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálna funkcia neuvádza sa
značka GP
rozmer 78 × 68 × 25 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie