Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Nabíjačky spotrebných batérií GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000

GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000

Všeobecné číslo B51414
Doprava zadarmo
-3 %
19,99
19,49
Skladom
2. 12. 2021 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 29,99 € DARČEK Detská LED čelovka ZADARMO!
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 2 alebo 4
vyhotovenie nabíjačky USB
druh nabíjačky inteligentná
Viac parametrov
Základné údaje
Značka GP
Všeobecné číslo B51414
Produktové číslo 1604841110
EAN 4891199192937
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava 1 € na všetko
  Doprava 1 € na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Nabíjačky GP ReCyko

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď ich potrebujete - nech už sa nachádzate kdekoľvek. Dosiahnuť s nimi finanční úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadaviek. Nabíjacie batérie GP ReCyko v kombinácii s inteligentnými USB nabíjačkami, ale všetkým vašim prianiam s prehľadom vyhovie.

Nová generácia nabíjačiek GP, ktorá zahŕňa produkty pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša unikátny koncept nabíjania. Používaním nabíjačiek GP spolu s batériami ReCyko tak šetríte ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Batérie nabité za <8 hodín

Rýchle a bezpečné nabitie - to je základ, ktorý od nabíjacích batérií očakáva každý užívateľ. S nabíjačkou GP Economy dosiahnete maximálnej kapacity vašich nabíjacích batérií v prípade ich úplného vybitia už za menej ako 8 hodín.

Bezstarostné nabíjanie

Nabíjačka Economy je vybavená plne automatizovanú elektronikou, takže nabíjanie batérií už nemusíte nijako strážiť. Proces nabíjania si totiž riadi samostatne podľa aktuálnej potreby. Po dokončení nabíjania prechádza automaticky do fázy udržiavacieho nabíjania minimálnym prúdom. Vaša batérie si tak udrží vysokú kapacitu po mnoho rokov a v priebehu nabíjania sú vždy plne pod kontrolou, bez toho aby ste sa museli o čokoľvek starať. O aktuálnom stave nabíjania Vás navyše budú vždy zreteľne informovať LED indikátory nabíjačky.

Inteligentná elektronika

Nabíjačka Economy je určená pre nabíjanie nikel-metal-hydridových článkov a dokáže diagnostikovať nenabíjacie, poškodené alebo už čiastočne nabité batérie. Na základe detegovaných hodnôt potom samostatne určí rýchlosť a spôsob nabíjania, ktoré na konci nabíjania elektronika spomalí na režim udržiavacieho nabíjania. Vďaka tomu nedochádza k prebíjaniu batérií a znižovanie ich životnosti. Bežné nabíjačky totiž nabíja plnou rýchlosťou, potom nabíjanie ukončí a nabitie batérií potom nie je toľko presné. V prípade chybného vloženia batérií nabíjačka nabíjanie vôbec nespustí a tým eliminuje všetky bezpečnostné riziká.

Nabite kdekoľvek a kedykoľvek

Vstupné USB rozhranie nabíjačky umožňuje jej použitie takmer kdekoľvek. Batérie tak môžete nabíjať pomocou autoadaptéra, cez USB port vášho notebooku či powerbanku alebo priamo zo siete bez ohľadu na to, či ste práve doma, v meste, alebo v prírode.

Šetrná k životnému prostrediu

Ekológia hrá u nabíjačiek a batérií ReCyko jednu z hlavných rolí. Viac ako 10% materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na svete. A zároveň viac ako 94% materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opätovne recyklovateľných. Pri pravidelnom používaní nabíjacích batérií tak dlhodobo šetríte životné prostredie.

Výrobca nezabudol ani na škatuľku. Balenie batérií je totiž ako prvý svojho druhu na trhu vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

USB nabíjačka pre pohodlné nabíjanie

Spoločnosť GP týmto uvádza na trh ekologickú generáciu nabíjacích batérií a nabíjačiek pod označením ReCyko, ktoré využívajú moderné výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich radov nabíjacích batérií. Rad ReCyko ponúka špičkové aj obyčajné nabíjačky s mnohými užitočnými vlastnosťami. Ich najväčšou nespornou výhodou je bezstarostné nabíjanie. Batérie ReCyko si tak s nabíjačkou Economy ľahko nabijete kedykoľvek a kdekoľvek.

Produkty GP s minimálnou uhlíkovou stopou

Batérie ReCyko a nabíjačka Economy sú skvelou kombináciou pre bezpečné a ekologické nabíjanie. Nielenže nabíjačka šetrí životnosť batérií a tým minimalizuje ekologickú záťaž, batérie GP ReCyko sú navyše vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP navyše myslela aj na ekologické papierové balenie. Batérie a nabíjačky GP sú tak skvelými produktmi pre všetkých, ktorým na prírode záleží.

Najdôležitejšie parametre
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 2 alebo 4
vyhotovenie nabíjačky USB
druh nabíjačky inteligentná
Ďalšie parametre
typ článkov vo vnútri balenia AA ReCyko 2 100
počet nabíjacích kanálov 2
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania 9 V 200 mAh neuvádza sa
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 4:00
nabíjací prúd pre 1 kanál C neuvádza sa
nabíjací prúd pre 1 kanál D neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA 300 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 10:00
doba nabíjania C 3 500 mAh neuvádza sa
napájanie USB 5 V/1 A
počet článkov vo vnútri balenia 4
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania D 4 500 mAh neuvádza sa
doba nabíjania priložených článkov 8:00
napájací kábel súčasťou balenia micro USB
nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA 300 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálna funkcia neuvádza sa
rozmer 78 × 68 × 25 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Pridať hodnotenie produktu
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac