Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu IP kamery GoSmart Vonkajšia batériová kamera IP-200 SNAP s Wi-Fi

GoSmart Vonkajšia batériová kamera IP-200 SNAP s Wi-Fi

Všeobecné číslo H4053
5x
zobraziť hodnotenie
5
5
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
25. 4. 2024 u Vás
104,95
Popis

Rozšírený popis

Univerzálny strážca

Chcete dokonale zabezpečiť svoj dom, byt alebo mať pod dohľadom priľahlú záhradu, garáž či neposedného domáceho miláčika? Potom by sa vám mohla páčiť inteligentná kamera IP-200 SNAP, ktorá je vybavená mnohými inteligentnými bezpečnostnými funkciami.

Vďaka jednoduchej inštalácii, prevádzke bez batérií a univerzálnemu použitiu v interiéri aj exteriéri sa stane spoľahlivým ochrancom vášho domova počas vašej neprítomnosti.

Kamera má širokouhlý objektív, rozlíšenie Full HD a nočné videnie a získate dokonalý a nestranný prehľad o dianí v jej okolí. Po aktivácii vás prostredníctvom mobilného telefónu upozorní na zaznamenaný pohyb v zornom poli objektívu a nahráva na kartu SD alebo do cloudového úložiska. A to nie je všetko!

Všetko pod dohľadom

Smart kamera IP-200 SNAP má inteligentnú detekciu pohybu. Ak jej senzory zaznamenajú neobvyklú aktivitu, dostanete oznámenie na svoje mobilné zariadenie. Vďaka tomu môžete rozprávať v reálnom čase prostredníctvom integrovaného mikrofónu a reproduktora kamery a ukľudniť svojho domáceho miláčika alebo odradiť nepozvaného návštevníka. Súbežne s odoslaním upozornenia začne kamera zaznamenávať videozáznamy, ktoré automaticky uloží do cloudového úložiska alebo na micro SD kartu s kapacitou až 128 GB.

Pri aktivácii detekcie človeka sa rozpozná len pohyb osôb a domáce zvieratá alebo iné voľne žijúce zvieratá sa budú ignorovať. V zornom poli kamery je tiež možné nastaviť špecifickú zónu detekcie pohybu a skenovať len vybranú časť stráženého priestoru.

Vďaka podpore technológie WebRTC sú všetky funkcie kamery vrátane hlasovej a obrazovej komunikácie v reálnom čase dostupné aj prostredníctvom webového prehliadača.

 

Mnoho možností umiestnenia

Kameru IP-200 SNAP Smart môžete umiestniť na stôl, poličku alebo skrinku, ale s dvoma dodanými držiakmi sú možnosti umiestnenia takmer neobmedzené. Pohodlne ho pripevnite na stenu, strop, kmeň stromu, trám, strechu atď.

 • Standardný držiak so statívovým závitom sa používa na inštaláciu kamery na miesta, kde sa očakáva jej trvalé a nemenné umiestnenie.
 • MMagnetický držiak poskytne bezkonkurenčnú flexibilitu pri používaní fotoaparátu. Fotoaparát môžete v držiaku ľahko otáčať, meniť uhol záberu alebo ho úplne vybrať bez použitia náradia. Ako to využiť? Pripevnite magnetický držiak na strechu garáže a kamera bude sledovať vašu príjazdovú cestu. Chystáte sa v lete na dovolenku? Jednoducho vyberte kameru z držiaka, umiestnite ju na poličku v interiéri a dom zostane pod dohľadom aj počas vašej neprítomnosti.

 

Počasia sa nebojí

Odolnosť inteligentnej kamery IP-200 SNAP voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam zaručuje použitie odolných materiálov a odolnosť voči vode podľa normy IP65. Fotoaparát neprekvapí dážď, búrka ani náhla snehová prehánka.

Pogumovaná spodná časť fotoaparátu zabraňuje skĺznutiu z hladkých povrchov a vy sa nemusíte obávať nechcených nehôd.

Vďaka kombinácii kvalitného spracovania a bezproblémovej funkčnosti bude inteligentná kamera IP-200 Snap strážiť váš domov veľmi dlho.

 

 

Dokonalý obraz za každých podmienok

Smart kamera IP-200 SNAP zachytí každý detail diania vo svojom okolí vďaka 130° objektívu a vysokokvalitnému obrazu v rozlíšení Full HD.

Dynamické nočné videnie do 10 metrov a infračervené svetlo kamery, ktoré osvetlí každý detail aj v absolútnej tme a za všetkých nepriaznivých svetelných podmienok, zabezpečujú dokonalé zachytenie obrazu pred objektívom za všetkých svetelných podmienok. Vy a váš domov budete chránení vo dne v noci.

Jednoduchá inštalácia

Bezdrôtová kamera je napájaná Li-Ion batériou s vynikajúcou kapacitou 9 600 mAh a niekoľkomesačnou výdržou. Vďaka tomu odpadajú problémy s hľadaním elektrickej zásuvky alebo budovaním nových elektrických rozvodov. Napájajte kameru a dobíjajte jej batérie pomocou priloženého kábla micro USB.

Po umiestnení na vybrané miesto stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny so systémom Android aj IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite so službami Amazon Alexa a Google Assistant.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4053
Produktové číslo 3024040530
EAN 8592920118252
typ produktu IP kamera
snímací prvok kamery 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
ďalšie funkcie
automatické ukladanie obrázkov áno
montáž na stenu + na postavenie
napájanie kamery DC 5 V/1 A (súčasť balenia)
nastavenie oblasti detekcie áno
nočné videnie áno
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
farba biela
šírka 58 mm
hĺbka 58 mm
výška 94 mm
uhol záberu kamery 130°
zdroj súčasťou balenia áno
krytie IP65
predajný obal 1 ks, krabica
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
detekcia pohybu áno
detekcia zvuku nie
IR CUT nie
siréna nie
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
inštalačný materiál áno
ochrana proti odcudzeniu blokované aplikáciou
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
prídavný vnútorný monitor nie
súkromný (privátny) režim nie
podpora ONVIF nie
sledovanie pohybu (tracking) nie
typ držiaka statívový závit, magnetický
motorizované otáčanie nie
prídavné svetlo LED nie
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
funkcia WebRTC áno
uhol detekcie pohybu 120°
dosah detekcie pohybu 9 metrov
výdrž batérie do 8 mesiacov
rozpoznávanie ľudského tela áno
rozpoznávanie zvierat nie
obsah balenia 1× jednotka kamery, 1× napájací adaptér, 1× kábel USB, 1× magnetický držiak, 1× otočný držiak, 1× sada skrutiek, 1× príručka
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
5 hodnotenie

 • 100%
  martin
  Objednané 11. 11. 2023
  výborná
 • 100%
  Petr
  Objednané 22. 7. 2023
  Perfektná funkčnosť i komunikácia s telefónom. Uchytenie magnetom, alebo držiakom umožňuje variabilitu umiestnenia a nasmerovania kamery. Možno by stálo za úvahu doplniť možnosť bezkáblového nabíjania vstvaného akumulátoru (napr. z powerbank).
 • 100%
  Anonym
  Objednané 19. 5. 2023
 • 80%
  Stefan
  Objednané 16. 4. 2023
  Kamera je v prevádzke 10 dní,za tú dobu ubudlo asi 18% z kapacity batérie.Posiela alarm pri zachytení pohybu ,sama nenahráva.Záznam sa dá spustiť cez aplikáciu kde je aj možnosť zdieľania s ostatnými členmi domácnosti.Jednoduché nastavenie aj spustenie do prevádzky,za mňa super.
 • 80%
  Stefan
  Objednané 16. 4. 2023
  po vložení SD karty kamera nahráva krátke video,pozrieť sa dá v aplikácii v časti -funkcie-prehrávanie-
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie