Úvod Predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky Domáce predlžovacie prívody GoSmart Predlžovací kábel 2 m / 4 zásuvky / s vypínačom / PVC / s USB a Wi-Fi / 1,5 mm2

GoSmart Predlžovací kábel 2 m / 4 zásuvky / s vypínačom / PVC / s USB a Wi-Fi / 1,5 mm2

Všeobecné číslo P1412ST
Skladom
14. 6. 2023 u Vás
59,99
Popis

Rozšírený popis

SMART pomocník do domácnosti

Chcete mať stály dohľad nad svojím domovom aj keď ste mimo neho? Smart predlžovací kábel P1412ST so štyrmi zásuvkami umožňuje ovládanie pripojených spotrebičov odkiaľkoľvek, pomocou mobilného telefónu alebo tabletu, či už ste v práci, na dovolenke alebo na záhrade. Jediným kliknutím v aplikácii EMOS GoSmart môžete vypnúť alebo zapnúť pripojené spotrebiče - ventilátor, elektrický ohrievač a ďalšie spotrebiče. Zabezpečte bezpečnú a úspornú prevádzku svojej domácnosti!

S možnosťou diaľkového zapínania a vypínania elektrických spotrebičov, merania spotreby elektrickej energie, časového plánovania a automatického zapínania alebo vypínania nastavenia môžete premeniť akýkoľvek štandardný spotrebič na inteligentné zariadenie.

Praktické funkcie

So smart predlžovacím káblom P1412ST môžete na diaľku skontrolovať, či ste pri odchode vypli požadované spotrebiče. A to nie je všetko!

Vďaka funkcii časovača môžete automatizovať ich prevádzku na určitý čas a deň, môžete sledovať celkovú spotrebu pripojených zariadení a vďaka zaznamenanej histórii v aplikácii skontrolovať, koľko energie sa spotrebovalo v danom mesiaci.

Odchádzate z domu a chcete, aby sa vaše spotrebiče samé zapli pred vaším návratom? Žiadny problém! Funkcia Dedukt vám pomôže nastaviť automatické zapnutie alebo vypnutie pre každú zásuvku zvlášť.

Pripojenie nielen domácich spotrebičov

Smart predlžovacia šnúra P1412ST je vybavená 4 zásuvkami s indikáciou, ktoré zvládnu maximálny prúd 16 A a záťaž 3 680 W. Na manuálne ovládanie zásuvky slúži aj tlačidlo zapnutia/vypnutia.

Praktickým doplnkom sú 2 porty USB, konkrétne 1x USB-A a 1x USB-C Qualcomm, ktoré budú nabíjať pripojené zariadenia, aj keď je predlžovací kábel vypnutý tlačidlom on/off.

Moderný a zároveň jednoduchý

Tento šikovný predlžovací kábel sa svojím nadčasovým dizajnom hodí do každého interiéru. Vďaka rozšíriteľným nožičkám možno zásuvky ľahko otáčať v smere, v akom ich potrebujete.

Po umiestnení predlžovacieho kábla na vybrané miesto ho stačí pripojiť k domácej sieti Wi-Fi a spárovať s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny Android aj iOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Integrácia s EMOS GoSmart

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť so smart zariadeniami EMOS GoSmart a ďalšími kompatibilnými s platformou TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P1412ST
Produktové číslo 1902940200
EAN 8592920118405
dĺžka 2 m
počet zásuviek 4
vypínač áno
farba biela/čierna
prierez vodiča 1,5 mm²
USB výstup #
napätie 250 V~
prúd 16 A max.
krytie IP20
typ izolácie PVC
max. záťaž 3 680 W
vodič H05VV-F3G
materiál zásuvky a vidlice plast
detské clonky áno
predajný obal 1 ks, krabica
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
ovládanie hlasovými asistentmi áno (Amazon Alexa, Google Assistant)
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
ďalšie funkcie merač spotreby energie, časovač, funkcia odpočítavania
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie