Úvod Zabezpečenie domu IP kamery GoSmart Otočná kamera IP-100 CUBE s Wi-Fi

GoSmart Otočná kamera IP-100 CUBE s Wi-Fi

Všeobecné číslo H4051
Skladom
14. 6. 2023 u Vás
74,95
Popis

Rozšírený popis

Vždy pod dohľadom

Chcete mať istotu, že váš dom, byt, kancelária alebo majetok je v bezpečí aj v čase vašej neprítomnosti? Potom by vám mohla pomôcť naša inteligentná kamera IP-100 CUBE a jej inteligentné bezpečnostné funkcie.

S širokouhlým objektívom, rozlíšením obrazu Full HD a nočným videním budete mať neustále informácie o tom, čo sa deje okolo vás. Po aktivácii vás upozorní prostredníctvom notifikácie mobilného telefónu na pohyb zistený v jej zornom poli a vyhotoví záznamy na kartu SD alebo do cloudového úložiska. Prostredníctvom integrovaného mikrofónu a reproduktora môžete hovoriť na diaľku cez kameru a ukľudniť svojho domáceho miláčika alebo odradiť nepozvaných návštevníkov.

Elegantný dizajn, miniatúrne rozmery a rôzne možnosti umiestnenia ju robia vhodnou do každého interiéru

 

Pokročilé bezpečnostné funkcie

Inteligentná kamera IP-100 CUBE je vybavená inteligentnou detekciou pohybu a zvuku. Ak jeho senzory zaznamenajú nezvyčajnú aktivitu, na svoje mobilné zariadenie dostanete upozornenie. Máte tak možnosť v reálnom čase zistiť, či váš domov navštívil nepozvaný hosť alebo ide len o neposlušného domáceho miláčika. Súčasne s odoslaním upozornenia kamera začne snímať videozáznam, ktorý automaticky uloží do cloudového úložiska alebo na micro SD kartu s kapacitou až 128 GB.

V zornom poli kamery môžete nastaviť aj špecifickú zónu detekcie pohybu a snímať len vybranú časť oblasti, ktorá sa má strážiť. Vďaka podpore technológie WebRTC sú všetky funkcie kamery vrátane hlasovej a video komunikácie v reálnom čase dostupné aj prostredníctvom webového prehliadača.

 

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

Smart kamera CUBE IP-100 zachytí každý detail vášho domova s rozlíšením Full HD. Nekompromisnú kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje dynamické nastavenie jasu a jednotné infračervené osvetlenie do vzdialenosti 10 metrov. Stmievanie a ani úplná tma nemajú šancu a snímka bude vždy dokonalá!

S inteligentným sledovaním pohybu vždy získate najlepší možný záber pohybujúceho sa objektu. Objektív kamery sa automaticky otáča v dvoch osiach a je optimálne nasmerovaný na pohybujúci sa objekt.

Takisto chráni vaše súkromie

Tichý rotačný motor a základňa zabezpečujú pohyb objektívu kamery v dvoch smeroch - 350° v horizontálnom smere a 85° vo vertikálnom smere. Pri vypnutí fotoaparátu sa objektív otočí do tela fotoaparátu a zabráni sa zhotoveniu nežiaducich snímok. 

Môžete tiež použiť takzvaný inteligentný súkromný režim, v ktorom sa fotoaparát automaticky zapne alebo vypne na základe údajov GPS z vášho mobilného zariadenia. Tým odpadá starosť o jeho aktiváciu, keď ste mimo domova.

 

Jednoduchá inštalácia

Smart kameru IP-100 CUBE môžete umiestniť na stôl, poličku, skrinku, ale pohodlne ju môžete namontovať aj na stenu alebo strop. Na základe zvoleného miesta môžete potom v nastaveniach systému EMOS GoSmart upraviť orientáciu jeho obrazu. Dodaný kábel USB môžete použiť na napájanie kamery z elektrickej siete a napájanie môže zabezpečiť aj vaša powerbanka.

Po inštalácii kamery na vybrané miesto stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny so systémom Android a IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite so službami Amazon Alexa a Google Assistant.

 Integrácia do EMOS GoSmart a TUYA

 Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou inteligentných zariadení EMOS GoSmart a ďalších kompatibilných s platformou TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4051
Produktové číslo 3024040510
EAN 8592920118191
typ produktu IP kamera
automatické ukladanie obrázkov áno
montáž na stenu + na postavenie
napájanie kamery DC 5 V/1 A (súčasť balenia)
nastavenie oblasti detekcie áno
nočné videnie áno
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
snímací prvok kamery 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
farba čierna
šírka 57 mm
hĺbka 57 mm
výška 71 mm
uhol záberu kamery 100°
zdroj súčasťou balenia áno
krytie IP20
predajný obal 1 ks, krabica
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
detekcia pohybu áno
detekcia zvuku áno
IR CUT nie
siréna nie
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
inštalačný materiál áno
ochrana proti odcudzeniu blokované aplikáciou
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
ďalšie funkcie
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
prídavný vnútorný monitor nie
súkromný (privátny) režim áno
podpora ONVIF áno
sledovanie pohybu (tracking) áno
typ držiaka
motorizované otáčanie áno
prídavné svetlo LED nie
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
funkcia WebRTC áno
uhol detekcie pohybu 100°
dosah detekcie pohybu 10 metrov
výdrž batérie
rozpoznávanie ľudského tela nie
rozpoznávanie zvierat nie
obsah balenia 1× kamera, 1× napájací adaptér, 1× kábel USB, 1× držiak, 1× lepiaca páska, 1× skrutky, 1× ochranná páska, 1× príručka
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie