Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Príslušenstvo GoSmart GoSmart Multifunkčná ZigBee brána IP-1000Z s Bluetooth a Wi-Fi

GoSmart Multifunkčná ZigBee brána IP-1000Z s Bluetooth a Wi-Fi

Všeobecné číslo H5001
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
19. 6. 2024 u Vás
34,95
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Expert na správu vašej inteligentnej domácnosti

Chcete rozšíriť svoju inteligentnú domácnosť o ďalšie senzory a produkty? S EMOS GoSmart Zigbee bránou IP-1000Z ich môžete pohodlne pripojiť a používať ich na nastavenie automatizácie, ako keby boli pripojené priamo k vašej sieti WIFI.

Smart brána vyniká svojou multifunkčnosťou, pretože zvládne nielen všetky zariadenia podporujúce protokol Zigbee, ale aj komunikačné protokoly Bluetooth (BLE a SigMesh). Ak k tomu pridáte jednoduchú inštaláciu a nízku spotrebu energie všetkých pripojených senzorov a zariadení Zigbee, získate neoceniteľného inteligentného pomocníka

pre vašu domácnosť.

Nový moderný protokol Zigbee

Čo je protokol Zigbee? Používa sa na komunikáciu medzi zariadeniami inteligentnej domácnosti, ktoré tento protokol podporujú. Medzi hlavné výhody tohto komunikačného protokolu patrí vysoká úroveň bezpečnosti a stability. Môžete sa spoľahnúť, že vaše inteligentné zariadenia budú vždy fungovať bez problémov a budú chránené pred útokmi hackerov. Ďalšou výhodou protokolu Zigbee je škálovateľnosť, pretože zariadenie nemusí byť v dosahu brány, aby sa pripojilo, ale stačí, aby bolo v blízkosti iného zariadenia Zigbee.

Vďaka nízkej spotrebe energie protokolu Zigbee môžu vaše malé bezdrôtové snímače na jednu batériu fungovať až niekoľko rokov.

S bránou GoSmart IP-1000Z ako správcom môžete vytvoriť sieť, ktorá môže zahŕňať všetky ostatné zariadenia podporujúce protokol Zigbee. A nielen tie! Môžete pridať aj zariadenia, ktoré komunikujú pomocou protokolov BLE a SigMesh. Výhodou zariadení Zigbee je nezávislá prevádzka v rámci domácej siete Zigbee alebo Bluetooth. Zariadenia pripojené k domácej bráne IP-1000Z zostanú plne funkčné aj v prípade výpadku domáceho internetového pripojenia.

 

Jednoduchá inštalácia

Chytrú bránu IP-1000Z môžete umiestniť na stôl, poličku, skrinku, ale môžete ju aj pohodlne pripevniť na stenu alebo strop. Priložený kábel USB môžete použiť na napájanie brány z elektrickej siete a energiu jej môže dodávať aj vaša powerbanka.

Po inštalácii na vybranom mieste stačí pripojiť bránu k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ju s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android a IOS. Potom s ňou môžete začať párovať všetky inteligentné zariadenia, ktoré podporujú jej komunikačné protokoly. Maximálny počet súčasne pripojených zariadení môže byť až 50.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H5001
Produktové číslo 3069050010
EAN 8592920118627
produkt IP brána
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh
podporované OS Android, iOS
konektivita 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
maximálny počet pripojených klientov 50
ovládanie hlasovými asistentmi nie
párovanie automatické, manuálne
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
šírka 60 mm
hĺbka 60 mm
výška 15 mm
hmotnosť 33 g
použitie automatizácia
počet ovládacích tlačidiel 1
napájanie 5 V DC/1,0 A
zdroj súčasťou balenia nie
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie