Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Termostaty a detektory Termostatické hlavice GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee

GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee

Všeobecné číslo P5630S
1x
zobraziť hodnotenie
3
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
19. 6. 2024 u Vás
54,95
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

34,95
Skladom
2,46 € s kódom: VIKEND20
3,08
Skladom
5,68 € s kódom: VIKEND20
7,10
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Smart člen domácnosti

S inteligentnou termostatickou hlavicou P5630S z radu EMOS GoSmart sa nemusíte obávať rastúcich cien energií. Zároveň sa do svojho domova vždy vrátite s teplotou presne podľa vašich predstáv. Riadenie vykurovania na základe GPS, nastavenie teploty pre konkrétny čas a deň, zároveň jednoduchá inštalácia a moderný dizajn. 

Tento široko kompatibilný termostat môžete pohodlne ovládať z telefónu pomocou aplikácie EMOS GoSmart alebo hlasom prostredníctvom Google Assistant a Amazon Alexa.

Maximalizujte svoje pohodlie

Kúrte úsporne! Dosiahnite maximálnu úsporu nákladov na energiu a zároveň neznížte tepelný komfort? Inteligentné termostatické hlavice vám v tom pomôžu!

Máte radi ráno teplú kúpeľňu a pred spaním studenú spálňu? So smart časovačom si môžete nastaviť teplotu pre konkrétne časy, dni a miestnosti a vždy sa budete cítiť maximálne pohodlne.

Kalibrácia teploty meranej termostatom umožňuje zhodovať teplotu zobrazenú na displeji termostatu s teplotou zobrazenou na inom zariadení, na ktoré ste zvyknutí (napr. teplomer alebo meteostanica).

Automatická regulácia teploty aj na diaľku

Chytrá termostatická hlavica P5630S sleduje polohu vášho mobilného zariadenia a na základe GPS dokáže regulovať teplotu, keď sa nachádzate v blízkosti svojho domova. Keď odídete, zníži teplotu, takže budete mať minimálne starosti. Urobte prítrž drahému a nepríjemnému prehrievaniu!

Tichá prevádzka a pokročilé nastavenie teploty

Chcete zaspávať v teple a zároveň nerušene? Bezdrôtová hlavica s dômyselne navrhnutým motorom je ideálna na miesta, kde sa vyžaduje ticho.

Je taká inteligentná, že má funkciu detekcie otvoreného okna,s ktorou môžete nechať automaticky vypnúť vykurovanie v miestnosti pri jeho otvorení. Senzory na inteligentnej termostatickej hlavici zaznamenajú prudký pokles teploty v okamihu otvorenia okna a po jeho opätovnom zatvorení sa zase vrátia k pôvodnému časovému programu.

Obávate sa, že všetky tieto inteligentné nastavenia prekonajú vaše ratolesti? Žiadny problém! Funkcia detského zámku zabraňuje ovládaniu priamo na hlave, takže budete mať minimum starostí. 

Transparentný podsvietený displej

Čím by bola moderná domácnosť bez inteligentných domácich doplnkov? Termostatická hlavica P5630S so svojím nadčasovým dizajnom zapadne do každého interiéru. Navyše má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie.

Ďalšou výhodou tohto modelu je ľahko čitateľný displej s veľkými číslicami LED, vďaka ktorým ťažko prehliadnete aktuálnu a nastavenú teplotu. Vďaka podsvietenému displeju ho môžete ovládať aj v noci bez toho, aby ste museli zapínať osvetlenie v miestnosti.

Rýchla inštalácia za pár minút

Obávate sa zložitej inštalácie a neviete, ako termostatickú hlavicu pripojiť? Nezúfajte! Inštalácia už nemôže byť jednoduchšia!

Hlavička je určená pre všetky typy bežne dostupných radiátorových ventilov montáž na ventily so závitom M30 × 1,5 mm. Stačí do hlavice vložiť dve 1,5 V batérie AA, povoliť maticu a odstrániť starú termostatickú hlavicu. Na dokončenie inštalácie ju stačí nasadiť na prednú časť hlavice a utiahnuť. Vo vnútri balenia nájdete najčastejšie používané adaptéry.

Potom stačí zariadenie pripojiť k bráne Zigbee a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre systémy Android aj iOS. Vďaka kompatibilite so službami Amazon Alexa a Google Assistant môžete využívať aj hlasové ovládanie.

Integrácia so systémom EMOS GoSmart

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť so systémom EMOS GoSmart a ďalšími inteligentnými zariadeniami kompatibilnými so systémom TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5630S
Produktové číslo 2101900003
EAN 8592920117613
typ termohlavice SMART, programovateľná
počet programov 1 užívateľsky nastaviteľný program alebo užívateľsky nastaviteľná teplota (6× za deň)
typ nastavenia teploty 6 teplotných zmien denne
meranie teploty 0 °C až 70 °C, rozlišenie 0,5 °C
nastavenie teploty 1 °C až 70 °C, rozlišenie 0,5 °C
nastaviteľný rozptyl teploty 0,5 °C až 1,5 °C, po 0,5 °C
ochrana proti zamrznutiu áno
funkcia ON/OFF nie
funkcia prázdniny áno
funkcia otvorené okno áno
detská poistka áno
farba biela
matica M30 × 1,5 mm
priložené adaptéry Danfoss RA, RAV, RAVL
napájanie 2× 1,5 V AA (súčasťou balenia)
rozmer 55 × 94 × 55 mm
predajný obal 1 ks, krabička
záručná doba 2 roky
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol ZigBee
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
ovládanie hlasovými asistentmi áno (Amazon Alexa, Google Assistant)
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (60%)
1 hodnotenie

  • 60%
    Filip
    Objednané 5. 12. 2023
    Inštalácia aj spojazdnenie prebehlo veľmi hlako. Nastavenia hlavice sú veľmi minimálne a z nejakého dôvodu pri 90% nastavení je potrebné neustále zadávať heslo 123456. Ďalší mínus čo vidím je že teplota pri radiatore nie je taká aká je v miestnosti. Toto je vždy chyba pri týchto hlaviciach ktorá by sa mohla vyriešiť externím snímačom ktorú však Emos nemá :( Čo však chyba je že po 2 týždňoch testovania mi hlavica nikdy nezaznamenala otvorené okno (hlavice sa nachádzajú pod oknom). V aplikácií Emos smart som nenašiel žiadne nastavenie pre vypínanie a zapínanie hlavíc podľa GPS čo ma osobne sklamalo asi najviac. Celkovo však ide o dobrý produkt ktorý spĺňa účel.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie