Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Nabíjačky spotrebných batérií EMOS nabíjačka batérií profi BCN-42D + 4AA 2700

EMOS nabíjačka batérií profi BCN-42D + 4AA 2700

Všeobecné číslo N9341
2x
5
2
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Inteligentné a šetrné nabíjanie 

Investovali ste do nabíjateľných NiMH/NiCd batérií, ktoré vám však dlho nevydržali a rýchlo sa zničili? Problém nemusí byť v batérii, ale môže to byť aj zle zvolenou nabíjačkou.  

Ak to s nabíjaním batérií AA aj AAA myslíte vážne, nabíjate pravidelne a v mnohých nabíjacích cykloch, nabíjačka EMOS BCN-42D je pre vás absolútnou nevyhnutnosťou.  

Okrem voliteľnej rýchlosti nabíjania, zdravotných režimov pre staršie alebo nadmerne vybité batérie, ponúka aj meranie kapacity batérie a ďalšie pokročilé funkcie. Oceníte aj prehľadný podsvietený displej. 

Pohodlné nabíjanie

S touto nabíjačkou nemusíte obmedzovať počet vložených batérií, ako je to zvyčajne v prípade starších modelov nabíjačiek.  

Pomocou EMOS BCN-42D možno nabíjať akýkoľvek počet vložených batérií AA a AAA rýchlo a jednoducho, bez potreby nabíjania vo dvojici, vďaka štyrom nezávislým nabíjacím kanálom.  

Štyri kusy batérie AA 2 600 mAh nájdete priamo v balení nabíjačky, takže vám nič nebráni v tom, aby ste si okamžite začali užívať všetky výhody, ktoré nabíjateľné batérie prinášajú. 

Vďaka nim ušetríte nákup až 2 500 ks bežných jednorazových batérií. A to sa oplatí! 

Stvorená pre profesionálov v nabíjaní

Unikátny EMOS dizajn tohto modelu a profesionálny LCD displej so širokým pozorovacím uhlom k zobrazeniu všetkých nutných informácií boli optimalizované tak, aby vyhoveli tým, ktorí chcú mať nabíjanie batérií pod úplnou kontrolou. Na displeji si môžete zobraziť všetky informácie o zvolenom nabíjacom slote, dobe nabíjania/vybíjania, napätia batérie, úrovne nabitia, zvolenom režime alebo o ukončení režimu. Zariadenie ponúka jednoduché ovládanie pomocou ovládacích tlačidiel. 

Vďaka nadštandardnej rýchlosti nabíjania budú vaše NiMH/NiCd batérie pripravené na použitie už za 2 hodiny

 

Nabíjajte inteligentne

Chcete mať prehľad o aktuálnom stave svojich batérií? Nabíjačka batérií BCN-42D poskytuje priebežné meranie kapacity batérií, identifikuje chybné alebo poškodené batérie a nedobíjateľné batérie. Užitočná je aj inteligentná funkcia ΔV, ktorá poskytuje ochranu proti prebitiu batérie a funkcia teplotná ochrana, ktorá zabraňuje prehriatiu zariadenia. Nabíjačka vrátane vložených batérií je tak chránená pred poškodením, skratom, prepätím alebo možným prepólovaním.

Wellness pre vaše batérie

Majú vaše nabíjacie batérie "dosť"? Podarilo sa vám ich vybiť na extrémne nízku úroveň? Nabíjačka EMOS BCN-42D myslí aj na tieto nepríjemné situácie a disponuje režimami starostlivosti o staršie alebo nadmerne vybité batérie, vďaka ktorým dokáže batérie postupne oživovať a zlepšovať ich výdrž. Nabíjačka vykoná niekoľko riadených nabíjacích cyklov a celý proces sa ukončí, keď kapacita batérie už nerastie.

Vďaka USB to ide naozaj všade

Už nemáte miesto v žiadnej elektrickej zásuvke a potrebujete nabíjať vybité batérie? Nabíjačka BCN-42D sa dodáva s praktickým káblom USB-C, ktorý umožňuje začať nabíjať batérie z akéhokoľvek zdroja napájania (powerbanka, notebook, nabíjanie pomocou sieťového adaptéra atď.) vybaveného zásuvkou USB-A. Nezáleží teda na tom, či ste doma, v práci alebo dokonca v aute. Nabíjanie batérií je možné doslova kdekoľvek.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo N9341
Produktové číslo 1603029000
EAN 8592920110034
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
2 hodnotenie

 • 100%
  Martin
  Objednané 22. 10. 2023
  Nabíjačka je prehľadná a jednoduchá na ovládanie. Som spokojný. Súčasťou balenia sú 4 ks batérii AA, avšak jedna bola poškodená už pri kúpe a nedala sa nabiť, ale nabíjačka ju označila, tak ako sa píše v návode.
 • 100%
  Michal
  Objednané 16. 3. 2023
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie