EMOS Nabíjačka batérií BCN-40
Rozšírený popis
Nabíjanie bez starostí
Nabíjacie batérie nájdu uplatnenie v mnohých domácich prístrojoch, diaľkových ovládačoch, kuchynských váhach a najmä v hračkách našich najmenších.
Nabíjačka EMOS BCN-40 predstavuje vstupnú bránu do sveta nabíjania batérií. Aj menej skúseným alebo začínajúcim užívateľom dobíjacích batérií zabezpečia svoje bezstarostné a šetrné nabitie. Nabíjanie budete mať vždy pod kontrolou vďaka dvojfarebnej LED indikácii.
Nemusíte sa nechať obmedziť počtom vložených batérií, ako je to v prípade starších modelov nabíjačiek. Vďaka štyrom nezávislým nabíjacím kanálom je možné vložiť ľubovoľný počet aj kombináciu nabíjaných batérií.
Pohodlné nabíjanie
S nabíjačkou EMOS BCN-40 nemusíte sledovať čas nabíjania ani sa obávať, že vaše batérie budú nedobité, či prebité. Nabíjačka automaticky zabezpečí spustenie, bezpečný priebeh aj včasné ukončenie nabíjania. Bezpečnostný časovač, udržiavacie napájanie a funkcia ΔV automaticky chránia batérie pred ich prebitím. Dodáte im tak šetrne veľa energie a súčasne ich udržíte vo výbornej kondícií.
Prehriatiu nabíjačky a vzniku škody zabraňuje Inteligentná identifikácia poškodených a nenabíjácích batérií. Nabíjanie je tak vždy úplne bezpečné.
Akákoľvek veľkosť a počet batérií
Potrebujete nabíjaťviacero veľkostí batérií naraz? Nabíjačka EMOS BCN-40 dokáže nabíjať akúkoľvek kombináciu 4 batérií AA alebo AAA súčasne. Nabíjanie týchto batérií je riadené nezávisle. Batérie sa nemusia nabíjať v pároch, ako to vyžadujú niektoré staršie modely nabíjačiek.
Prehľadná LED indikácia
Nabíjačka je vybavená dvojfarebnou LED indikáciou. Na prvý pohľad môžete vidieť, či je vaša batéria už nabitá, ešte sa nabíja alebo je úplne nefunkčná. Máte rýchly prehľad o stave nabitia každej z vložených batérií.
Vďaka USB to ide naozaj všade
Už nemáte miesto v žiadnej elektrickej zásuvke a stále potrebujete dobiť vybité batérie? Balenie nabíjačky BCN-40 obsahuje praktický kábel micro USB, ktorý umožňuje začať nabíjať batérie z akéhokoľvek zdroja napájania (powerbanka, notebook, nabíjanie sieťovým adaptérom atď.)vybavený slotom USB-A pre napájanie. Teda nezáleží na tom, či ste práve doma, v práci alebo dokonca v aute. Batérie môžete nabíjať doslova kdekoľvek.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | N9321 |
| Produktové číslo | 1603027000 |
| EAN | 8592920109991 |
| veľkosti nabíjaných článkov | AAA, AA |
|---|---|
| počet nabíjaných batérií súčasne | 1 až 4 |
| vyhotovenie nabíjačky | USB |
| druh nabíjačky | inteligentná |
| typ článkov vo vnútri balenia | bez článkov |
|---|---|
| počet nabíjacích kanálov | 4 |
| detekcia alkalických batérií | áno |
| doba nabíjania 9 V 200 mAh | neuvádza sa |
| doba nabíjania AAA 1 000 mAh | 4:00 |
| nabíjací prúd pre 1 kanál C | neuvádza sa |
| nabíjací prúd pre 1 kanál D | neuvádza sa |
| nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA | 300 mA |
| doba nabíjania AA 2 700 mAh | 10:00 |
| doba nabíjania C 3 500 mAh | neuvádza sa |
| napájanie | USB 5 V/1 A |
| počet článkov vo vnútri balenia | 0 |
| typ nabíjaných batérií | NiMH |
| detekcia poškodených batérií | áno |
| doba nabíjania D 4 500 mAh | neuvádza sa |
| doba nabíjania priložených článkov | neuvádza sa |
| napájací kábel súčasťou balenia | micro USB |
| nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V | neuvádza sa |
| nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA | 300 mA |
| ochrana proti prepólovaniu | áno |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| značka | EMOS |
| rozmer | 88 × 72 × 30 mm |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |