Úvod Domové zvončeky Bezdrôtové domové zvončeky Domový bezdrôtový zvonček P5760 do zásuvky, možnosť predĺženia signálu

Domový bezdrôtový zvonček P5760 do zásuvky, možnosť predĺženia signálu

Všeobecné číslo P5760
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
31,90
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

21,90
Skladom
10,40
Skladom
15,50
Skladom
6,00
Skladom
Popis

Popis produktu

Spoľahlivý zvonček s funkciou repeater a USB výstupom, ktorý sa hodí nielen k domu, ale aj bytu, alebo do kancelárie. Veľkou prednosťou tohto zvončeka je jeho bezdrôtové prevedenie.

Výhody produktu

Funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše. USB výstup - umožňuje nabíjať 5 V zariadenia, pomocou kompatibilného USB kábla.

Rozšírený popis

Vyznačuje sa výnimočným dizajnom a predovšetkým svojimi schopnosťami, vďaka ktorým nemá na európskom trhu konkurenciu. Zvonček a vodotesné tlačidlo medzi sebou komunikujú prostredníctvom rádiových vĺn na vzdialenosť až 120 m, takže nemusíte kopať, vŕtať ani ťahať káble. Táto súprava sa jednoducho spája s , vďaka čomu má výnimočný rozsah a poskytuje vám širokú škálu aplikácií.

Balenie je matkou veľkého dosahu

Dosah súpravy EMOS P5760 (1 zvonček + 1 tlačidlo) môžete rozšíriť dokúpením ďalších prijímačov, tiež s integrovaným opakovačom signálu. Každé stlačenie vonkajšieho tlačidla spustí vzorovú mexickú vlnu, ktorá postupne rozozvučí nekonečný počet zvonov s aktivovaným presmerovaním signálu, takže vzdialenosť medzi tlačidlom a posledným zvonom je neobmedzená.

Český zvonček s nekonečným dosahom

Tento Český zvonček jasne potvrdzuje, že "zlaté české ručičky" nie sú len prázdnou frázou a že superhrdinovia sa nenachádzajú len v Amerike. Prichádza v prestrojení obyčajného občana, aby pomocou svojich nadprirodzených schopností nastolil na vašej adrese poriadok.

Bezdrôtový zvonček EMOS sa skladá z 1 gombíkovej batérie (vysielač signálu) a zásuvky domáceho zvončeka (prijímač). Spoločne tvoria neohrozenú dvojicu ako Batman a Robin, ktorá sa postaví každej prekážke.

Zvonček sa automaticky spáruje s automatom do minúty od zapojenia vďaka funkcii "samoučenia". Každá z týchto zostáv generuje svoj vlastný párovací kód a okamžite ho ukladá do pamäte, takže aj keď si váš sused zo závisti zaobstará rovnaký model zvončeka, nebude rušiť ten váš. Našťastie je pamäť zariadenia P5760 dlhodobá, nielen krátkodobá, takže po výpadku napájania ho nemusíte znova nastavovať - zapamätá si kódy, ktoré už pozná, a vráti sa k práci.

K jednému tlačidlu v sérii môžete pripojiť ľubovoľný počet samostatných zvončekov "repeater" (P5760, P5763 alebo P5763R). Vytvoríte tak bezdrôtový zvonček so skutočne veľkým dosahom, ktorý nenechá žiadnu návštevu dlho čakať. Nezaobídu sa bez neho najmä vlastníci viacpodlažného domu, ktorí napríklad nepočujú zvonenie na chodbe zo svojej spálne. V tomto prípade nie je nič jednoduchšie ako umiestniť jeden prijímač (zvonček) na chodbu každého poschodia. Takto vám nikdy neunikne kuriér so zásielkou ani sused s pozvánkou na "jednorazovú akciu".

5 úrovní hlasitosti a 3 režimy upozornenia

Prispôsobenie podľa všetkých vašich potrieb. Opakovaným stláčaním stredného tlačidla (+/-) nastavte hlasitosť zvončeka - 100%, 75%, 50%, 25% alebo 0% - aby vás upozornil na návštevníkov neinvazívnym spôsobom. Môže zvoniť a blikať súčasne, len zvoniť alebo len blikať. Najmä keď ste práve úspešne uspali nevrlé bábätko a o pár minút neskôr zazvoní poštárka, len rozsvietenie LED je na nezaplatenie.

Elektrický zvonček a nabíjačka USB

Niet pochýb, že ide s dobou. Dôkazom toho je prepracovaný port USB v hornej časti. Nemá to vplyv na jeho funkčnosť, len sa vám snaží trochu uľahčiť život. Aj keď odkážete jednu zásuvku novému zariadeniu EMOS P5760, stále cez ňu môžete nabíjať mobilný telefón, tablet alebo inteligentné hodinky.

Melodický zvonček so širokým repertoárom

Nebudí vás klasickým "crr" alebo "ding dong", na výber máte celkom 16 melódií. Nastavíte správnu pomocou vonkajšieho tlačidla, čo je veľmi šikovný krok. V prípade, že máte 1 tlačidlo a 2 prijímače, nemusíte vyberať melódiu v každom z nich zvlášť - oba budú vždy hrať rovnako. Alebo ak si zaobstaráte viacero tlačidiel pre (napríklad pre bránu a 2 vchody), budete vždy presne vedieť, kde na vás návštevník čaká pomocou konkrétnej melódie. EMOS P5760 tak spája až 8 tlačidiel, ktoré sú vodotesné (krytie IP44).

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5760
Produktové číslo 3402060000
EAN 8592920057582
napájanie hlavnej jednotky 230 V AC
napájanie tlačidla 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)
dosah tlačidla 120 m
špeciálne funkcie USB výstup - 2 A, funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše
optická signalizácia na tlačidle áno
optická signalizácia na zvončeku áno
možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 8
prídavné (náhradné) tlačidlo P5760T
regulácia hlasitosti áno, 5 úrovní
maximálna hlasitosť zvonenia 85 dB
počet melódií 16
počet prijímačov v balení 1 ks
počet tlačidiel v balení 1 ks
farba strieborná
spôsob párovania automatické párovanie – self-learning
vodeodolné tlačidlo IP44
spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
prenosová frekvencia 433 MHz
predajný obal 1 ks, blister
rozmer zvončeka 66 × 63 × 110 mm
rozmer tlačidla 16 × 101 × 39 mm
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

FAQ

FAQ – časté otázky

Áno, ak je prijímač prepnutý do polohy opakovača, má aj zvukovú odozvu, potom sa signál šíri do ďalších zariadení.
Áno, funguje aj ako extender a prijímač. Samotný extender je P5763.R, ktorý je napájaný batériami.

Vyzváňací tón môžete kedykoľvek zmeniť. Zmena melódie nemá vplyv na spárovanie tlačidla so zvončekom.
1. Pomocou skrutkovača odstráňte zadnú časť krytu cez otvor na boku tlačidla.
2. Opakovane stláčajte tlačidlo B na doske s tlačidlami, každé stlačenie bude znieť iná melódia.
3. Na každom spárovanom tlačidle je možné nastaviť inú melódiu, aby bolo možné ľahšie identifikovať, kde sa tlačidlo nachádza.
4. Znova zložte tlačidlo.

4.
Pomocou tlačidla na zvončeku (prijímači) môžete prepínať medzi režimami signalizácie - melódia + modrá LED -- melódia -- modrá LED (t. j. akustická a optická signalizácia - predvolený režim - akustická signalizácia - optická signalizácia).

Podporujeme, aby ste presne dodržiavali pokyny. Najprv zrušte spárovanie všetkých prijímačov a tlačidiel z pamäte. Potom postupujte podľa pokynov a skontrolujte, či je prepínač na poslednom prijímači tiež v polohe I-repeater.

Pozrite si video

Rozmery tlačidla nájdete v priloženom dokumente.

Vyrobené z plastu.

Tlačidlo: Zadnú časť krytu pripevnite k stene pomocou obojstrannej pásky (je súčasťou dodávky) alebo dvoch skrutiek. Hoci je tlačidlo odolné voči poveternostným vplyvom, umiestnite ho tak, aby bolo chránené, napr. vo výklenku.
Prijímacia jednotka: sieťové pripojenie.

Áno, batéria sa dá vymeniť v tlačidle. Napája sa 1× 3 V CR2032 (je súčasťou balenia).
Nie, táto možnosť nie je možná. Musíte si kúpiť 2 balenia alebo súpravu (P5760A), ktorá pozostáva z 2 prijímačov a 2 tlačidiel. Ak je medzi tlačidlom a prijímačom väčšia vzdialenosť, odporúčame zakúpiť 2x P5763R predlžovač signálu s 3 batériami AA, aby sa signál mohol dostať do potrebného prijímača.

V prípade výpadku napájania obsahuje zvonček vnútornú pamäť, v ktorej sú uložené kódy aktuálne spárovaných tlačidiel. Po obnovení napájania zvončeka sa automaticky aktivuje režim "samoučenia" na 60 sekúnd.

Ak však počas týchto 60 sekúnd nie je prijatý žiadny signál (nevykonáva sa žiadne opätovné párovanie), zvonček po skončení režimu samoučenia automaticky načíta kódy predtým spárovaných tlačidiel. Po výpadku napájania preto nie je potrebné párovanie opakovať.