Úvod Domové zvončeky Bezdrôtové domové zvončeky Domový bezdrôtový zvonček P5760 do zásuvky, možnosť predĺženia signálu

Domový bezdrôtový zvonček P5760 do zásuvky, možnosť predĺženia signálu

Všeobecné číslo P5760
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
7. 6. 2023 u Vás
31,90

Odporúčame dokúpiť

21,90
Skladom
10,40
Skladom
15,50
Skladom
6,00
Skladom
Popis

Popis produktu

Spoľahlivý zvonček s funkciou repeater a USB výstupom, ktorý sa hodí nielen k domu, ale aj bytu, alebo do kancelárie. Veľkou prednosťou tohto zvončeka je jeho bezdrôtové prevedenie.

Výhody produktu

Funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše. USB výstup - umožňuje nabíjať 5 V zariadenia, pomocou kompatibilného USB kábla.

Rozšírený popis

 

 

Bezdrôtový domový zvonček EMOS

Charakterizuje ho výnimočný dizajn a hlavne schopnosti, vďaka ktorým na európskom trhu nemá konkurenciu. Jeho vodeodolné tlačidlo a domáce zvonček medzi sebou komunikujú prostredníctvom rádiových vĺn na vzdialenosť až 120 m, takže nemusíte kopať, vŕtať ani ťahať kabeláž. Táto sada sa ľahko spáruje s neobmedzeným množstvom ďalších zvončekov, čo jej zaisťuje mimoriadny dosah a vám široké možnosti využitia.

Opakovanie je matkou dlhého dosahu

Dosah tohto domového elektrického zvončeka si šikovne ešte predĺžite vďaka integrovanému opakovaču signálu. Každé stlačenie vonkajšieho tlačidlá tak vyvolá ukážkovú mexickú vlnu, ktorá postupne rozoznie každý z ohlasovacej vašich návštev. Jedna sada EMOS P5760 sa takto spáruje s nekonečným množstvom ďalších zvončekov.

Tento, po poslednú skrutku, český zvonček jasne potvrdzuje, že "zlaté české ručičky" nie je len prázdna fráza a že superhrdinu nenájdete len v Amerike. Prichádza v prestrojení radového občana, aby svojimi nadprirodzenými schopnosťami nastolil poriadok aj na vašej adrese.

Vonkajší bezdrôtový zvonček EMOS sa skladá z tlačidla na jednu gombíkovú batériu (Vysielača signálu) a samotného domáceho zvončeka do zásuvky (prijímača). Spoločne tvoria neohrozenú dvojicu, ako Batman a Robin, ktorá sa pobije s každou prekážkou.

Zvonček sa s tlačidlom automaticky spáruje do minúty od zapojenia vďaka funkcii "self-learning". Každá táto zostava si vygeneruje vlastný párovací kód a uloží si ho ihneď do pamäte, takže aj keby si váš sused zo závisti kúpil ten istý model zvončeka, nebude ten váš nijako rušiť. Pamäť má P5760 našťastie dlhodobú, nie len krátkodobú, preto po výpadku prúdu vás nečaká nové nastavovanie – spomenie si, ktoré kódy už pozná a sám sa vráti k práci.

Na jedno tlačidlo sériovo napojíte ľubovoľné množstvo samostatných zvončekov s funkciou "repeater" (P5760, P5763 alebo P5763R). Tak si vytvoríte bezdrôtový zvonček s naozaj dlhým dosahom, ktorý nenechá žiadnu návštevu dlho čakať. Nezaobídu sa bez neho predovšetkým majitelia viacpodlažného rodinného domčeka, ktorí napr. zo spálne nemajú šancu počuť zvonenie v predsieni. V tom prípade nie je nič jednoduchšie ako umiestniť do chodby každého poschodia jeden prijímač (zvonček). Tak už nikdy nezmeškáte kuriéra s balíčkom ani suseda s pozvánkou na "jedno orosené".

5 úrovní hlasitosti a 3 režimy upozornenia

Na mieru sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Opakovaným stlačením prostredného tlačidla (+/-) si nastavíte hlasitosť zvončeka – 100 %, 75 %, 50 %, 25 % nebo 0 % – ktorá vás neinfarktovým spôsobom upozorní na návštevu. Vie zvoniť a blikať zároveň, len zvoniť alebo len blikať. Najmä v prípade, keď zrovna úspešne uspíte nervózne dojčatá a pár minút na to zazvoní poštárka, je obyčajné svietenie LED diódy na nezaplatenie.

Elektrický zvonček i USB nabíjačka

Niet pochýb, že ide s dobou. Dokazuje to rafinovaný USB port vo vrchnej časti. Ten nemá na jeho funkčnosť žiadny vplyv, snaží sa vám len ešte o trošku viac uľahčiť život. Aj keď svojmu novému zvončeku EMOS P5760 odkážete celú jednu zásuvku, napriek tomu si cez neho dobijete mobil, tablet alebo smart hodinky.

Melodický zvonček s širokým repertoárom

Neunudí vás klasickým "crrr" alebo "ding dong", na výber máte celkom 16 melódií. Tú pravú si nastavíte prostredníctvom vonkajšieho tlačidla, čo je po všetkých stránkach šikovný ťah. V prípade, že máte 1 tlačidlo a 2 prijímače, nemusíte voliť melódiu v každom zvlášť - oba vám zahrajú vždy rovnako. Alebo keď si zaobstaráte viac tlačidiel k 1 zvončeku (napríklad k bránke a 2 vchodom), pomocou špecifickej melódie vždy spoznáte, kde presne na vás návšteva čaká. Sadu EMOS P5760 takto spárujete až s 8 tlačidlami.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5760
Produktové číslo 3402060000
EAN 8592920057582
napájanie hlavnej jednotky 230 V AC
napájanie tlačidla 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)
dosah tlačidla 120 m
špeciálne funkcie USB výstup - 2 A, funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše
optická signalizácia na tlačidle áno
optická signalizácia na zvončeku áno
možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 8
prídavné (náhradné) tlačidlo P5760T
regulácia hlasitosti áno, 5 úrovní
maximálna hlasitosť zvonenia 85 dB
počet melódií 16
počet prijímačov v balení 1 ks
počet tlačidiel v balení 1 ks
farba strieborná
spôsob párovania automatické párovanie – self-learning
vodeodolné tlačidlo IP44
spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
prenosová frekvencia 433 MHz
predajný obal 1 ks, blister
rozmer zvončeka 66 × 63 × 110 mm
rozmer tlačidla 16 × 101 × 39 mm
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (10%)
1 hodnocení

  • 10%
    Ľubomír
    Objednané 2. 4. 2023
    Veľké sklamania, doslova totálne sklamanie. Prv som mal bezdrôtový zvonček za tretinovú cenu a jeho dosah bol aspoň taký, že zvládol požadovaných cca 10. Tento Váš nezvláda ani 8. Zlá kúpa,,, veľmi zlá !!!
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Áno, ak je prijímač prepnutý do polohy opakovača, má aj zvukovú odozvu, potom sa signál šíri do ďalších zariadení.
Áno, funguje aj ako extender a prijímač. Samotný extender je P5763.R, ktorý je napájaný batériami.

Vyzváňací tón môžete kedykoľvek zmeniť. Zmena melódie nemá vplyv na spárovanie tlačidla so zvončekom.
1. Pomocou skrutkovača odstráňte zadnú časť krytu cez otvor na boku tlačidla.
2. Opakovane stláčajte tlačidlo B na doske s tlačidlami, každé stlačenie bude znieť iná melódia.
3. Na každom spárovanom tlačidle je možné nastaviť inú melódiu, aby bolo možné ľahšie identifikovať, kde sa tlačidlo nachádza.
4. Znova zložte tlačidlo.

4.
Pomocou tlačidla na zvončeku (prijímači) môžete prepínať medzi režimami signalizácie - melódia + modrá LED -- melódia -- modrá LED (t. j. akustická a optická signalizácia - predvolený režim - akustická signalizácia - optická signalizácia).

Podporujeme, aby ste presne dodržiavali pokyny. Najprv zrušte spárovanie všetkých prijímačov a tlačidiel z pamäte. Potom postupujte podľa pokynov a uistite sa, že posledný prijímač má prepínač v polohe I-repeater.

Rozmery tlačidla nájdete v priloženom dokumente.

Je vyrobený z plastu.

Tlačidlo: Zadnú časť krytu pripevnite k stene pomocou obojstrannej pásky (je súčasťou dodávky) alebo dvoch skrutiek. Hoci je tlačidlo odolné voči poveternostným vplyvom, umiestnite ho tak, aby bolo chránené, napr. vo výklenku.
Prijímacia jednotka: sieťové pripojenie.

Áno, batéria sa dá vymeniť v tlačidle. Napája sa 1× 3 V CR2032 (je súčasťou balenia).
Nie, táto možnosť nie je možná. Musíte si kúpiť 2 balenia alebo súpravu (P5760A), ktorá pozostáva z 2 prijímačov a 2 tlačidiel. Ak je medzi tlačidlom a prijímačom väčšia vzdialenosť, odporúčame zakúpiť 2x P5763R predlžovač signálu s 3 batériami AA, aby sa signál mohol dostať do potrebného prijímača.

V prípade výpadku napájania obsahuje zvonček vnútornú pamäť, v ktorej sú uložené kódy aktuálne spárovaných tlačidiel. Po obnovení napájania zvončeka sa automaticky aktivuje režim "samoučenia" na 60 sekúnd.

Ak však počas týchto 60 sekúnd nie je prijatý žiadny signál (nevykonáva sa žiadne opätovné párovanie), zvonček po skončení režimu samoučenia automaticky načíta kódy predtým spárovaných tlačidiel. Po výpadku napájania preto nie je potrebné párovanie opakovať.