Domáca bezdrôtová meteostanica E5101

Všeobecné číslo E5101
Popis

Rozšírený popis

METEOSTANICA E5101

Existuje hneď celý rad dôvodov, prečo je dobré poznať aktuálnu teplotu vonku a vo vnútri a tiež prečo je dobré vedieť, aké počasie bude v nasledujúcich hodinách. Tieto cenné informácie vám poskytne domáca bezdrôtová meteostanica EMOS. Okrem vonkajšej a vnútornej teploty na svojom prehľadnom LCD displeji zobrazuje aj vlhkosť, barometrický tlak, čas, dátum a kalendár.

Celý rad praktických informácií

Meteostanica meria pomocou senzoru exteriérovú teplotu v rozmedzí od -20 °C až do +60 °C, s rozlíšením 0,1 °C a interiérovú teplotu od 0 °C až po +50 °C s rozlíšením 0,1 °C. Samozrejmosťou je ukazovateľ exteriérovej a interiérovej vlhkosti v rozmedzí od 20 % až 95 % s rozlíšením 1 %. Medzi ďalšie údaje, ktoré meteostanica zobrazuje, patrí trend teploty a tlaku, barometer, korekcia nadmorskej výšky a teplotná výstraha.

Budík aj predpoveď a záznam počasia

Hodiny meteostanice sú riadené automaticky pomocou rádiového signálu DCF 77. Môžete si tak byť istí, že vždy budete poznať presný čas. S časom tiež súvisí praktická funkcia budíka s opakovaným budením. Vráťme sa však ešte na chvíľu k počasiu. Meteostanica sleduje vývoj počasia, teplôt a vlhkosti, zaznamenáva maximálne a minimálne hodnoty a graficky znázorňuje, aké počasie môžete v nasledujúcich hodinách očakávať.

Prehľadný displej

Nemusíte sa báť, že by ste sa v údajoch zobrazených na displeji nevyznali. VA displej s rozmermi 195 x 64 mm je navrhnutý tak, aby bol čo najprehľadnejší, prináša tiež vysoký pozorovací uhol a poteší vás možnosťou zmeny farby a niekoľkými variantmi podsvietenie. Meteostanici je možné umiestniť na stolík alebo policu alebo ju jednoducho pripevniť na stenu.

Meteostanici je možné umiestniť na stolík alebo policu alebo ju jednoducho pripevniť na stenu.

Snímač s dosahom až 50 metrov

Meteostanica je dodávaná so senzorom s dosahom až 50 metrov a je možné k nej zakúpiť a pripojiť ešte jedno ďalšie čidlo. Snímač je napájaný pomocou dvoch 1,5 V AAA batérií a stanica pomocou 5V sieťového adaptéra alebo troch 1,5 V AAA batérií. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo E5101
Produktové číslo 2606163000
EAN 8592920081044
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie