Digitálny teplomer s vlhkomerom, bezdrôtový snímač, budík, dátum E0558W
Rozšírený popis
Bezdrôtový teplomer
Tento moderný bezdrôtový teplomer vám ľahko zobrazí teplotu vnútri a vonku s rozlíšením 0,1 °C, zobrazí vnútornú a vonkajšiu vlhkosť od 1 % do 99 % relatívnej vlhkosti a ponúka tendencia teploty alebo tristupňový indikátor komfortu. Pri meraní vonkajšej teploty vám pomôže bezdrôtový snímač, ktorý môžete umiestniť až do vzdialenosti 100 m od teplomera na voľnom priestranstve.
Praktické funkcie, ako sú budík, opakované budenie, kvalitné quartzové hodiny vo formáte 12/24 alebo dátový displej, z neho robia praktického každodenného pomocníka.
Teplomer je napájaný 2× 1,5 V batériami AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Môžete ľahko prepínať medzi jednotkami °C/°F. Meria aktuálnu teplotu v miestnosti od 10 °C do +50 °C a vonkajšiu teplotu od 40 °C do +60 °C.Umiestnite ho na poličku, komodu alebo ho zaveste na stenu. Jednoduché používanie, ale množstvo informácií - to je náš káblový teplomer E0558W.
Ukazovateľ komfortu
Zobrazuje úroveň a vnímanie vnútornej vlhkosti. Teplomer zobrazuje 3 úrovne komfortu.
Suché prostredie (DRY): < 40% vlhkosť
Komfortné prostredie (OK): 40-70% vlhkosť
Vlhké prostredie (WET): > 70% vlhkosť
Dosah až 100 metrov
S dosahom senzora až 100 metrov ho môžete ľahko umiestniť kamkoľvek - napríklad do vzdialených miestností alebo do záhrady. Navyše k teplomeru môžete pripojiť až 3 snímače, takže môžete sledovať teplotu vonku a v rôznych častiach domu, napríklad v garáži, pivnici alebo suteréne. Samostatný snímač na rozšírenie súpravy nájdete v našom e-shope pod označením E00387.
Snímač je napájaný 2× 1,5 V batériami AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Predstavujeme vám kompletný sortiment teplomerov, ktoré ponúkajú rôzne funkcie, ale spája ich jeden elegantný a jednotný dizajn - stačí si vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | E0558W |
| Produktové číslo | 2603208000 |
| EAN | 8592920150467 |
| prevedenie teplomera | bezdrôtový |
|---|---|
| vonkajšia teplota | -40 °C až +60 °C, rozlíšenie 0,1 °C |
| vnútorná teplota | -10 °C až +50 °C, rozlíšenie 0,1 °C |
| hodiny | áno, quartz |
| vonkajšia vlhkosť | 1 % až 99 % RV, rozlíšenie 1 % |
| vnútorná vlhkosť | 1 % až 99 % RV, rozlíšenie 1 % |
| budík | áno |
| drôtová sonda k čidlu | nie |
|---|---|
| dosah vo voľnom priestore | až 100 m |
| možné ďalšie čidlo | 3 (E00387) |
| 12/24 formát času | áno |
| min. a max. teplota | áno |
| magnet na pripevnenie | nie |
| teplotná výstraha | nie |
| časové pásma | nie |
| funkcie stopky | nie |
| dátum | áno |
| kalendár | nie |
| napájanie stanice | 2× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| odpočet času max. od | – |
| pamäť poslednej hodnoty | nie |
| trend teploty | áno |
| farebný displej (black mask) podsvietený | nie |
| LED podsvietenie displeja | nie |
| možnosť nastavenia jednotky teploty °C/°F | °C/°F |
| možnosť zavesenia na stenu | áno |
| napájanie čidla | 2× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia) |
| opakované budenie | áno |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |
| sieťový adaptér | nie |
| teplotný index | nie |
| trend tlaku | nie |
| trvalé podsvietenie | nie |
| veľkosť displeja | 53 × 82 mm |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| ovládanie hlasovými asistentmi | nie |
| hlasová komunikácia | nie |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | nie |
| jazyky aplikácie | – |
| inštalačný materiál | – |
| ďalšie funkcie | – |
| rozmer hlavnej jednotky | 66 × 25 × 100 mm |
| rozmer čidla | 21 × 38 × 100 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabička |