Úvod Termostaty a detektory Termostaty Digitálny izbový WiFi termostat EMOS P5623

Digitálny izbový WiFi termostat EMOS P5623

Všeobecné číslo P5623
zobraziť hodnotenie
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
4. 4. 2023 u Vás
139,00
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

6,90
Skladom
4,50
Skladom
Popis

Rozšírený popis

 

PROGRAMOVATEĽNÝ TERMOSTAT S WIFI P5623

Prvý krok k inteligentnej domácnosti začína pri inteligentnom termostate. Vďaka možnosti programovania a ovládania pomocou mobilných aplikácií reguluje termostat ideálnu teplotu od 5 °C do 35 °C automatizovane a úplne za vás podľa vášho životného rytmu. Automatické riadenie vykurovacích sústav využijete v bytoch, domoch i kanceláriách. Izbový termostat môžete ovládať aj pomocou prehľadného dotykového displeja. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu, wifi pripojeniu a dosahu až 100 m umožňuje ľahkú zmenu referenčnej miestnosti. S funkciami Lock a Master Lock budete mať teplotu aj náklady na vykurovanie pod 100% kontrolou.

 

Nastavenie teploty od 5 °C do 35 °C

žiadne teplotné šoky,behanie ku kotlu a nákladné prekurovaniu - digitálny termostat stráži ideálnu teplotu za vás. Ovládajte kúrenie pomocou aplikácie alebo dotykového displeja a nastavte si optimálnu teplotu od 5 °C do 35 °C, a to už po 0,5 °C. Aktuálnu teplotu v miestnosti meria termostat v rozmedzí od 0 °C až do 40 °C a s presnosťou na 0,1 °C. Vďaka programovaniu termostat nasleduje váš životný rytmus. Nastavte inú teplotu pre víkendy a inú pre všedné dni alebo prázdniny. Ochrana pred zamrznutím umožňuje používanie aj v objektoch, v ktorých sa v zime nekúri.

 

Ovládanie pomocou mobilných aplikácií

Jednoduchšie to už byť nemôže. Wifi termostat ponúka možnosť ovládanie prostredníctvom mobilných aplikácií. Súčasťou balenia je prehľadný návod, ktorý vás prevedie krok za krokom jednoduchým nastavením. Potom už si môžete naplno užívať všetky výhody diaľkového prístupu. Vraciate sa z dovolenky? Stačí na diaľku zapnúť termostat a vrátite sa do príjemne vyhriateho domova.

 

Dotykový displej s podsvietením

Ovládanie termostatu prostredníctvom dotykového displeja je jednoduché a intuitívne. Vďaka veľkým čísliciam na displeji ľahko odčítate aktuálnu a nastavenú teplotu alebo naprogramujete časový harmonogram kúrenia. Displej vyniká prehľadnosťou a výrazným podsvietením. To umožňuje ovládanie termostatu i v tme alebo horších svetelných podmienkach.

 

Poistka Lock a Master Lock

Majte termostat a nastavenie teploty pod plnou kontrolou a vyhnite sa neoprávneným zásahom do ovládania. Funkcia Lock dovoľuje termostat ovládať len po zadaní bezpečnostnej dvojkombinácie na displeji. Lock vám tak dobre poslúži ako detská pojistka. Funkcia Master Lock umožňuje ovládanie termostatu iba prostredníctvom mobilnej aplikácie. Funkcie Lock a Master Lock sú nevyhnutnosťou pre všetkých prenajímateľov nehnuteľností a prevádzkovateľov penziónov.

 

Bezdrôtový termostat s dosahom až 100 m

Signál je prenášaný rádiovo na frekvencii 868 MHz s dosahom až 100 m, čo umožňuje použitie termostatu aj vo väčších priestoroch, ako sú domy, byty i kancelárie. Maximálny dosah získate vo voľnom priestore, múry a ďalšie prekážky dosah znižujú. potrebujete zmeniť referenčnú miestnosť? Stačí jednoducho premiestniť spínaciu jednotku - napríklad do najchladnejšej miestnosti v dome. Testovanie prenosu signálu vám dá istotu správneho prepojenia spínacej a ovládacej jednotky.

 

Jednoduché ovládanie a rad funkcií

K hlavným výhodám programovateľného termostatu s wifi patrí užívateľská prívetivosť, premyslené ovládanie a rad funkcií, ako je zablokovanie termostatu (Lock a Master Lock) alebo funkcia kalibrácie teploty v miestnosti podľa iného referenčného teplomeru. Režim Prázdniny umožní nastavenie konštantnej teploty na dlhšie časové obdobie. Protimrazový režim udržuje stálu teplotu 5° C. Pre dokonalý komfort bez starostí využite funkciu nastavenie teplotného priebehu počas celého dňa, ktorý ponúka až 6 teplotných zmien v rámci dňa.

 

Napájanie zo siete

Ovládacia jednotka so stojanom je napájaná priamo zo siete pomocou kábla a USB adaptéra. USB adaptér 5 V/1,5 A a micro USB kábel s dĺžkou 1,5 m sú súčasťou balenia.

 
Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5623
Produktové číslo 2101306000
EAN 8592920080399
typ ovládania programovateľný elektronický izbový termostat, možnosť ovládania cez mobil (iOS, Android)
typ termostatu bezdrôtový
druh regulácie vykurovací systém
nastavenie teploty 5 °C do 35 °C, rozlíšenie 0,5 °C
typ nastavenia teploty 6 teplotných zmien denne
nastaviteľný rozptyl teploty ±0,3 °C
meranie teploty 0 °C až 40 °C, rozlíšenie 0,1 °C
dĺžka kapilárneho čidla neuvádza sa
počet programov užívateľsky nastaviteľný
funkcia ON/OFF áno
podsvietený displej áno
spínanie 230 V AC alebo beznapäťové
farba biela
dosah vo voľnom priestore 100 m
ochrana proti zamrznutiu áno
napájanie prijímača 230 V AC
funkcia prázdniny áno
funkcia Set-back nie
napájanie neuvádza sa
možnosť prepojenia s ďalšími detektormi neuvádza sa
napájanie brány neuvádza sa
napájanie vysielača 5 V USB adaptér (súčasťou balenia)
pracovná frekvencia 868 MHz
súčasť balenia bezdrôtový termostat, bezdrôtový prijímač, USB adaptér 5 V / 1,5 A, micro USB kábel 1,5 m
spínaná záťaž 16 A odporovo, 4 A induktívne
kalibrácia teploty áno
rozmer brány neuvádza sa
rozmer prijímača 37 × 86 × 86 mm
rozmer vysielača 15 × 96 × 96 mm
rozmer neuvádza sa
predajný obal 1 ks, krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (90%)
2 hodnocení

 • 80%
  Anton
  Objednané 25. 9. 2022
  Výhodou je nastavenie teploty na diaľku z mobilu. Veľkou nevýhodou je, že nemá zálohované hodiny, preto pri výpadku napájania, aj krátkodobom, sa rozpadne aktuálny čas a teda nesedia predvoľby režimu.
 • 100%
  Pavol
  Objednané 26. 10. 2021
  spokojnosť s termostatom. mám už tri nainštalované a cez mobil ich ovládam
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ

FAQ – časté otázky

Ak je termostat spárovaný s aplikáciou a potom dôjde k výpadku prúdu, termostat po opätovnom pripojení automaticky vyhľadá sieť Wi-Fi. Nie je potrebné nič stláčať, stačí počkať približne 5 minút. Ak sa stále nepripája, odporúčame reštartovať smerovač.
Musíme zadať ID zo štítku a prihlasovacie meno.
Nazvite ho podľa pôvodného smerovača, rovnakým menom a heslom.
Áno, môžete, ale len v rámci toho istého účtu.
Mobilný telefón musí byť nastavený na aktuálny čas - nastavte čas podľa operátora, potom reštartujte a znovu nastavte termostat.
Ak je termostat uzamknutý prostredníctvom aplikácie, možno ho odomknúť len prostredníctvom aplikácie. Len pri uzamknutí prostredníctvom termostatu je možné termostat aj spätne odomknúť.

Teplotná hysteréza pri spínaní je ±0,3 °C.

Po odstránení stojana zostanú "trčať" 4 kolíky. Otvor na zavesenie na hornej strane je.

Termostat má jednu riadiacu a jednu spínaciu jednotku. Prípustné zaťaženie je 16 A odporovo. Spínacia jednotka je pripojená ku kotlu. Obe navzájom komunikujú bezdrôtovo. Schémy zapojenia nájdete v návode na obsluhu.

Pokiaľ nie sú prekročené záťaže a sú ovládané z jedného miesta, môžete termostat preniesť a pravdepodobne by fungoval. Porovnajte to s pripojením k priamovýhrevnému vykurovaciemu zariadeniu alebo kotlu. V prípade potreby sa o zapojení poraďte s výrobcom, predajcom vykurovania alebo kvalifikovanou osobou. Spínacia jednotka môže ovládať jeden okruh. Ak by mala spínať napätie, maximálne povolené zaťaženie je 16 A, nezávisle od ističov.

Termostat funguje len na frekvencii 2,4 GHz.
Plynové kotly sa zvyčajne spínajú uzavretím spínacieho obvodu. Naše označenia kontaktov NO a COM zodpovedajú označeniam kontaktov Jablotron COM a ReX.
Áno, stojan sa dá odpojiť.
Vysielacia jednotka nemá batériu, musí byť napájaná 5V adaptérom.

Termostat možno ovládať prostredníctvom siete wifi alebo na diaľku cez mobilný internet v mobilnom telefóne. Nie je potrebné mať pevnú IP adresu. Komunikácia prebieha prostredníctvom vlastného servera.

Automatický režim - pri nastavení vyššej teploty sa zapne prijímač a svieti červená dióda M/A.
Ručný režim - stlačením tlačidla MANUAL (svieti zelená dióda) sa aktivuje ručný režim, ktorý vypne vysielač (ten, ktorý je v miestnosti).
Zapnutie sa potom vykoná stlačením tlačidla M/A - svieti červená dióda.
Na konci videa MANUAL sa vypne ručný režim a prejde sa do automatického režimu.

Používa sa buď automatický, alebo manuálny režim. Obidve funkcie sa nemôžu používať súčasne.

Ano, môžete. Zariadenie má samoučiace sa párovanie. Zakaždým sa vygeneruje iný komunikačný kód.

viď pokyny. 

Bude potrebné vymeniť aj prijímač (spínaciu jednotku). Používajú vlastný komunikačný protokol.

Adresa MAC je uvedená na štítku na základnej doske termostatu. Je potrebné odskrutkovať zadný kryt.