Úvod Váhy Osobné váhy Digitálna osobná váha EV109

Digitálna osobná váha EV109

Všeobecné číslo EV109
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

1,48
Skladom
Popis

Popis produktu

Osobná váha by mala byť neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, aj keď práve nedržíte diétu. Prehľad o svojej hmotnosti Vám môže zaistiť práve táto spoľahlivá váha.

Výhody produktu

Digitálna osobná váha s výpočtom BMI indexu (množstvo tuku, vody a svalovej hmoty v tele).
Pamäť pre 13 používateľov.

Rozšírený popis

Osobná digitálna váha EMOS EV109

Neustály boj o krásnu štíhlu postavu je celospoločenským fenoménom. Len malá časť šťastlivcov ju má od prírody, ostatní za ňu musia zaplatiť množstvom potu a odriekania. Každopádne, keď úprimne chcete a viete ako na to, zvládnete to. Čierna sklenená váha EV109 s podsvieteným LCD displejom vám po celý čas vašej chudnúcej kúry pomôže udržať si potrebnú motiváciu. Hmotnosť meria v kilogramoch aj librách, čo je určite dobrá správa pre bilingválne rodiny. Jej povrch kryje kvalitné tvrdené sklo s maximálnou nosnosťou 180 kg, takže ani majitelia naozaj oblých tvarov sa nemusia báť ju naplno využívať.

Dostane vás na ideálnu váhu

Najjednoduchším spôsobom, ako ohodnotiť svoju postavu ako zdravú alebo nezdravú, je spočítať si tzv. BMI index. Výsledné číslo vám okamžite ukáže, či môžete v kľude pokračovať vo svojom doterajšom životnom štýle, alebo máte so sebou začať niečo robiť. Samotný výpočet nie je nijako zložitý, napriek tomu kto by si ním chcel zaťažovať hlavu, keď múdra váha EMOS ho vypočíta za vás (podľa výšky a aktuálnej hmotnosti). Rovnako tak zobrazí aj pomer vody, tukov a svalov v tele. Uvidíte, že s takouto motiváciou sa vám bude lepšie dariť plniť vaše ciele a vysnívaný výsledok sa čoskoro dostaví.

Podporí zdravie celej rodiny

Akonáhle dosiahnete optimálnu váhu, nezaspite na vavrínoch. Aj keď v tú chvíľu si zaslúžite trošku zvoľniť a poriadne si užiť svoje „nové ja“, nezabúdajte na všetky tie zdravé návyky, ktoré ste sa pri svojom snažení naučili. Najväčšiu šancu, že si ich udržíte aj do budúcna, máte, keď ich odovzdáte aj svojej rodine. Spoločne sa navzájom postrážite a povzbudíte, aby si tak nikto z vás už dobrovoľne neničil zdravie obezitou, nadváhou alebo naopak podvýživou. K tomu je váha EMOS vybavená pamäťou až pre 13 osôb.

Batérie už nájdete vo vnútri

Súčasťou balenia sú 3 alkalické mikrotužkové batérie, ktoré udržia váhu pri živote minimálne niekoľko mesiacov. K tomu prispieva aj funkcia automatického vypnutia, ktorá ju uspí po 10 sekundách nečinnosti. Akonáhle batérie doslúžia, vymeňte ich za akékoľvek iné jednorazové AAA (s napätím 1,5 V). V tomto prípade zabudnite na nabíjacie batérie, pretože pre digitálne váhy nemajú dostatočné napätie a navyše takýto nízky odber prúdu im razantne skracuje životnosť.


Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo EV109
Produktové číslo 2617010900
EAN 8592920072882
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie