Doprava zadarmo. Na všetko!
Zľava 20 % na všetky LED žiarovky s kódom ZIAROVKY20
Zľava 10 % na všetko vianočné osvetlenie s kódom LEDVIANOCE
Úvod Váhy Osobné váhy Digitálna osobná váha EV109

Digitálna osobná váha EV109

Všeobecné číslo EV109
22,59
Skladom
26. 11. 2020 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
K objednávke nad 20€ vám naši skladníci pribalia ako darček vianočnú LED girlandu v tvare snehuliakov v hodnote 6,79€ ZADARMO
produkt osobná váha
farba čierna
funkcia dovažovania nie
napájanie 3× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)
Viac parametrov
Základné údaje
Značka EMOS
Všeobecné číslo EV109
Produktové číslo 2617010900
EAN 8592920072882
Rád vám poradím
Jan Čagánek
 • Heuréka 98 %
  Heuréka 98 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Spoľahlivá doprava zadarmo
  Spoľahlivá doprava zadarmo
 • Sme s vami už 29 rokov
  Sme s vami už 29 rokov

 

Osobná digitálna váha EMOS EV109

Neustály boj o krásnu štíhlu postavu je celospoločenským fenoménom. Len malá časť šťastlivcov ju má od prírody, ostatní za ňu musia zaplatiť množstvom potu a odriekania. Každopádne, keď úprimne chcete a viete ako na to, zvládnete to. Čierna sklenená váha EV109 s podsvieteným LCD displejom vám po celý čas vašej chudnúcej kúry pomôže udržať si potrebnú motiváciu. Hmotnosť meria v kilogramoch aj librách, čo je určite dobrá správa pre bilingválne rodiny. Jej povrch kryje kvalitné tvrdené sklo s maximálnou nosnosťou 180 kg, takže ani majitelia naozaj oblých tvarov sa nemusia báť ju naplno využívať.

Dostane vás na ideálnu váhu

Najjednoduchším spôsobom, ako ohodnotiť svoju postavu ako zdravú alebo nezdravú, je spočítať si tzv. BMI index. Výsledné číslo vám okamžite ukáže, či môžete v kľude pokračovať vo svojom doterajšom životnom štýle, alebo máte so sebou začať niečo robiť. Samotný výpočet nie je nijako zložitý, napriek tomu kto by si ním chcel zaťažovať hlavu, keď múdra váha EMOS ho vypočíta za vás (podľa výšky a aktuálnej hmotnosti). Rovnako tak zobrazí aj pomer vody, tukov a svalov v tele. Uvidíte, že s takouto motiváciou sa vám bude lepšie dariť plniť vaše ciele a vysnívaný výsledok sa čoskoro dostaví.

Podporí zdravie celej rodiny

Akonáhle dosiahnete optimálnu váhu, nezaspite na vavrínoch. Aj keď v tú chvíľu si zaslúžite trošku zvoľniť a poriadne si užiť svoje „nové ja“, nezabúdajte na všetky tie zdravé návyky, ktoré ste sa pri svojom snažení naučili. Najväčšiu šancu, že si ich udržíte aj do budúcna, máte, keď ich odovzdáte aj svojej rodine. Spoločne sa navzájom postrážite a povzbudíte, aby si tak nikto z vás už dobrovoľne neničil zdravie obezitou, nadváhou alebo naopak podvýživou. K tomu je váha EMOS vybavená pamäťou až pre 13 osôb.

Batérie už nájdete vo vnútri

Súčasťou balenia sú 3 alkalické mikrotužkové batérie, ktoré udržia váhu pri živote minimálne niekoľko mesiacov. K tomu prispieva aj funkcia automatického vypnutia, ktorá ju uspí po 10 sekundách nečinnosti. Akonáhle batérie doslúžia, vymeňte ich za akékoľvek iné jednorazové AAA (s napätím 1,5 V). V tomto prípade zabudnite na nabíjacie batérie, pretože pre digitálne váhy nemajú dostatočné napätie a navyše takýto nízky odber prúdu im razantne skracuje životnosť.

 


 

Najdôležitejšie parametre
produkt osobná váha
farba čierna
funkcia dovažovania nie
napájanie 3× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)
Ďalšie parametre
presnosť váženia 100 g
indikátor preťaženia áno
max. záťaž 180 kg
povrch váhy tvrdené sklo
podsvietený displej áno
LCD displej áno
pamäť max. 13 osôb
Bluetooth nie
indikácia slabých batérií nie
BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty áno
automatické vypnutie po 10 sekundách
jednotky váhy kg, lb, St
rozmer 319 × 319 × 25 mm
predajný obal 1 ks, krabica
Súbory na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac