Doprava zadarmo. Na všetko!
Zľava 20 % na všetky LED žiarovky s kódom ZIAROVKY20
Zľava 10 % na všetko vianočné osvetlenie s kódom LEDVIANOCE
Úvod Váhy Osobné váhy Digitálna osobná váha EV107

Digitálna osobná váha EV107

Všeobecné číslo EV107
30,99
Skladom
26. 11. 2020 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
K objednávke nad 20€ vám naši skladníci pribalia ako darček vianočnú LED girlandu v tvare snehuliakov v hodnote 6,79€ ZADARMO
produkt osobná váha
farba biela
funkcia dovažovania nie
napájanie 4× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia)
Viac parametrov
Základné údaje
Značka EMOS
Všeobecné číslo EV107
Produktové číslo 2617010700
EAN 8592920035917
Rád vám poradím
Jan Čagánek
 • Heuréka 98 %
  Heuréka 98 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Spoľahlivá doprava zadarmo
  Spoľahlivá doprava zadarmo
 • Sme s vami už 29 rokov
  Sme s vami už 29 rokov

SMART Digitálna osobná váha EV107

Držíte diétu, pravidelne cvičíte alebo len chcete mať pod kontrolou svoju fyzickú kondíciu? S inteligentnou osobnou váhou budete mať dokonalý prehľad o svojich pokrokoch a získate potrebnú motiváciu. Moderná váha nestráži len vašu hmotnosť, ktorá nie je to hlavné. Dozviete sa dôležité informácie o množstve tuku, vody a svalovej hmoty v tele. Vďaka vysokej presnosti váženia na 100 g uvidíte každú zmenu, ktorá bude dôvodom k radosti. Váha vám spočíta BMI (Body Mass Index), ktorý vychádza z vášho veku, výšky a pohlavia. Stane sa vaším osobným trénerom, ktorý vám v závislosti na nameraných hodnotách odporučí vhodný denný príjem kcal. Výhodou je pamäť až pre 9 používateľov, záťaž do 150 kg, moderný design v minimalistickom štýle a bezpečnosťou tvrdené sklo.

Bluetooth prepojenie s mobilnou aplikáciou v češtine

Sledujte svoje výsledky v mobilnej aplikácii, ktorá je kompletne v českom jazyku. Získate tak nielen perfektný prehľad, ale tiež veľkú motiváciu k ďalším pokrokom. Vaša múdra váha automaticky posiela namerané hodnoty cez Bluetooth do vášho telefónu a vy môžete pohodlne kontrolovať, ako si vediete. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť pre iOS aj Android.

 

Výpočet BMI

Určite viete, že merať len hmotnosť nestačí. Pretože sval je ťažšie ako tuk, údaj o hmotnosti je zavádzajúce. O vašej kondícii oveľa lepšie vypovedá BMI, ktorý zahŕňa váš vek, výšku a pohlavie. S váhou získate dôležitý prehľad o množstve tuku, vody a svalovej hmoty v tele, a konečne zistíte, či je vaše cvičenie naozaj účinné. 

Elegantný slim design

S výškou len 23 mm môžete váhu ľahko schovať pod každou skrinku. Vďaka minimalistickému dizajnu a elegantnému sklu sa váha stane ozdobou každej domácnosti, ktorou je škoda skrývať.

Pamäť až pro 9 používateľov

Výhody chytré osobné váhy môže využívať až 9 osôb súčasne. Stačí jednoduché vstupné nastavenie, váha si potom automaticky pamätá a vyhodnocuje údaje každého používateľa. Na cestu za lepšou kondíciou tak môže vyraziť celá rodina a vzájomne sa podporovať. Ak potrebujete vašu hmotnosť sledovať v iných jednotkách, stačí zvoliť medzi kg, lb, St. Osobná váha s pamäťou pre 9 osôb je ideálna aj pre trénerov a výživových poradcov, ktorí sledujú hodnoty svojich klientov.

Podsvietený LCD displej

Namerané hodnoty môžete ľahko odčítať na podsvietenom LCD displeji, kľudne aj uprostred noci. Pretože je váha inteligentná po všetkých stránkach, šetrí batérie a po vážení sa po 35 sekundách automaticky vypne. Indikátor preťaženia vás upozorní na prekročenie váhového limitu.

Bezpečnostné tvrdené sklo

S chytrou osobné váhou máte istotu bezpečného používania aj v domácnosti s malými deťmi. Špeciálne tvrdené sklo s hrúbkou 6 mm je vysoko odolné a zvládne záťaž až do 150 kg.

Najdôležitejšie parametre
produkt osobná váha
farba biela
funkcia dovažovania nie
napájanie 4× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia)
Ďalšie parametre
presnosť váženia 100 g
indikátor preťaženia áno
max. záťaž 150 kg
povrch váhy tvrdené sklo
podsvietený displej áno
LCD displej áno
pamäť max. 9 osôb
Bluetooth áno
indikácia slabých batérií áno
BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty áno
automatické vypnutie po 10 sekundách
jednotky váhy kg, lb, St
rozmer 23 × 306 × 306 mm
predajný obal 1 ks, krabica
Súbory na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac