Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Váhy Kuchynské váhy Digitálna kuchynská váha EV027, strieborná

Digitálna kuchynská váha EV027, strieborná

Všeobecné číslo EV027
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
31. 5. 2024 u Vás
12,90

Odporúčame dokúpiť

1,54
Skladom
7,10
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Digitálna kuchynská váha EV027

Chcete prekvapiť svojich blízkych narodeninovou tortou? Blížia sa Vianoce a vy musíte začať pripravovať sladkosti? V každom prípade oceníte nerezovú váhu EV027, ktorá sa vyznačuje čistým dizajnom a jednoduchým ovládaním.

Otvor v tele váhy umožňuje jej jednoduché zavesenie spolu s ostatnými kuchynskými pomôckami. Prehľadný displej a inteligentná funkcia TARE vám uľahčia váženie počas pečenia alebo varenia.

Vždy po ruke

Závažie možno pohodlne zavesiť vďaka otvoru v jeho tele. Máte ju vždy po ruke, keď ju potrebujete. Uskladnenie váhy spolu s inými ťažkými kuchynskými spotrebičmi ju môže vystaviť riziku poškodenia, zavesenie váhy to úplne eliminuje.

Kvalitná nehrdzavejúca oceľ

Materiál z nehrdzavejúcej ocele sa už dlho používa v gastro priemysle na výrobu kontajnerov a iných technologických zariadení, najmä vďaka svojej trvanlivosti a odolnosti voči vode. Preto sa vo veľkej miere používal aj pri konštrukcii EV027. Povrch váhy z nehrdzavejúcej ocele je odolný proti poškriabaniu a vlhkosti. Umožňuje dokonalé čistenie a priame váženie potravín, použitie misky nie je potrebné.

Výkonné napájanie pomocou 2 batérií

Na napájanie sa používajú dve 1,5 V batérie AAA, ktoré sú súčasťou balenia. Svoj obľúbený pokrm môžete začať pripravovať ihneď.

Ukazovateľ stavu batérií vás upozorní, keď je potrebné batérie vymeniť. Doviezli ste? Váhu môžete vypnúť manuálne, ale ak zabudnete, vypne sa úplne automaticky, čím šetrí energiu batérie a vašu peňaženku.

Funkcia TARE

Vďaka praktickej funkcii TARE môžete zvážiť ingrediencie po jednej. Stačí pridávať zložky jednu po druhej a medzi každým vložením funkcie TARE vynulovať hodnotu na displeji. Váha teda zobrazí iba hmotnosť poslednej pridanej zložky, hmotnosť nádoby a predtým pridaných zložiek sa do zobrazenej hmotnosti nezapočítava.Skladeniny v miskách nemusíte vážiť osobitne. Úspora času a náčinia je nevyhnutná.

Vysoká presnosť váženia a nosnosť 10 kg

Váha si poradí s nákladom do limitu 10 kg.V prípade nesprávneho odhadu a prekročenia limitu vás upozorní indikátor preťaženia. Určite oceníte jej vysokú presnosť váženia na 1 g, ktorá sa vám bude hodiť nielen pri pečení sušienok a koláčov. Váha dokáže vážiť v jednotkách g, oz, lb a kg. Vďaka tomu vás už neprekvapí žiadny recept zo zahraničnej kuchárskej literatúry.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo EV027
Produktové číslo 2617000600
EAN 8592920103326
produkt kuchynská váha
max. záťaž 10 kg
funkcia dovažovania áno
farba strieborná
podsvietený displej nie
presnosť váženia 1 g
LCD displej áno
povrch váhy nerez
indikátor preťaženia áno
napájanie 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)
pamäť nie
Bluetooth nie
indikácia slabých batérií áno
BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty nie
automatické vypnutie po 90 sekundách
jednotky váhy g, kg, ml, oz, lb, tl
rozmer 20 × 152 × 204 mm
predajný obal 1 ks, krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie