Digitálna kuchynská váha EV016, biela
Skladom
27. 5. 2026 u Vás
14,72 €
20 % zľava
Zadajte kód do košíka: VIKEND20
18,40
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Odporúčame dokúpiť
Preskočiť produktový slider
Alkalická batéria GP Super LR03 (AAA), 10 ks
3,68 €
s kódom:
VIKEND20
4,60
€
Skladom
1,30 €
s kódom:
VIKEND20
1,62
€
Skladom
Doprava zadarmo
Zlacnené len na víkend
EMOS ZÁHRADA
5,84 €
s kódom:
VIKEND20
7,30
€
Skladom
Popis
Parametre
Hodnotenie produktu
7 hodnotenie
Dokumenty na stiahnutie
Popis produktu
Kuchynská váha predstavuje praktický doplnok do každej kuchyne. Svoje miesto si vďaka štýlovému dizajnu určite nájde v každej domácnosti.
Výhody produktu
Podsvietený displej, vážiaca miska súčasťou. Váživosť do 5 kg, možnosť prepnutia jednotky váženia.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | EV016 |
| Produktové číslo | 2617001600 |
| EAN | 8592920009499 |
| produkt | kuchynská váha |
|---|---|
| max. záťaž | 5 kg |
| funkcia dovažovania | áno |
| farba | biela |
| podsvietený displej | áno |
|---|---|
| presnosť váženia | 1 g |
| LCD displej | áno |
| povrch váhy | ABS plast |
| indikátor preťaženia | áno |
| napájanie | 2× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| pamäť | nie |
| Bluetooth | nie |
| indikácia slabých batérií | áno |
| BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty | nie |
| automatické vypnutie | po 1 minúte |
| jednotky váhy | g, kg, lb, oz |
| rozmer | 49 × 150 × 218 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
Hodnotenie produktu , 100%, 10 z 10
(100%)-
90%PreloženéJaromírObjednané 12. 10. 2025Oceňujem, že sa používajú "normálne" batérie.
-
100%PreloženéMartinObjednané 14. 9. 2025Bezchybný výrobok. Oceňujem, že má normálne batérie (AAA) a nie nejaký gombík, ktorý nevydrží (ako moja predchádzajúca váha)
-
100%PreloženéLidijaObjednané 20. 4. 2025Skvelá kuchynská váha. Veľmi ľahko sa používa. Odporúčame.
-
80%PreloženéKamilObjednané 16. 3. 2025Hľadal som kuchynskú váhu, ktorá sa automaticky vypne po čo najdlhšom čase (kvôli váženiu potravín a prísad počas prípravy jedla). Táto má v popise uvedené automatické vypnutie po 1 min, ale reálne sa vypína po 40 s. Inak je váha pravdepodobne v poriadku.
-
100%MartinObjednané 28. 1. 2024
-
100%PreloženéMiloslavObjednané 21. 11. 2023Klasická kuchynská váha. Sme spokojní.
-
80%PreloženéDušanObjednané 17. 7. 2023Spokojnosť
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Digitálna kuchynská váha EV016, biela
1/15
Digitálna kuchynská váha EV016, biela
Hlavné odkazy
- Akcie a darčeky
- Doprava a platba
- INFOCENTRUM
Všetko o nákupu
- Obchodné podmienky
- Ochrana osobných údajov
Potrebujete poradiť?