Úvod Svietidlá a čelovky Čelovky CREE LED čelovka GP CH34, 160 lm, 90m, 3× AAA

CREE LED čelovka GP CH34, 160 lm, 90m, 3× AAA

Všeobecné číslo P8554
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 59,99 € DARČEK Papierová vianočná hviezda na žiarovku E14 - 60 cm
Základné údaje
Značka GP
Všeobecné číslo P8554
Produktové číslo 1451703400
EAN 4891199183324

Rozšírený popis

Všestranná CREE LED čelovka

Ak netúžite po lacnom tovare zo supermarketu, ale od svojej čelovky vyžadujete spoľahlivosť a dostatočnú výkonnosť, ste tu správne. GP CH34 vás okrem svojej priaznivej ceny oslní maximálnou svietivosťou (až 160 lm), bezdotykovým ovládaním, 4 svetelnými režimami, nastaviteľným uhlom svietenia a tiež vodeodolnosťou. Tieto vlastnosti v kombinácii s nízkou hmotnosťou 93 g spôsobujú, že na ňu nedáte dopustiť ako na bežeckú čelovku, ani pri dlhších výpravách do terénu.

2 tlačidlá vládnu všetkému

Túto outdoorovú čelovku z rady GP Discovery ovládate len 2 tlačidlami. Tým pravým prepínate medzi jednotlivými svetelnými režimami – 100 %, 30 %, červené svietenie alebo červené blikanie. Ľavé naopak plní jedinú špecifickú funkciu – aktivuje alebo deaktivuje pohybový senzor.

Praktická bezdotyková čelovka

Tlačidlá na čelovkách sú spravidla pomerne malé, takže pri mnohých činnostiach sa zle nahmatávajú. Preto vám zaručujeme, že CH34 si obľúbite na beh alebo na ryby. Pomocou pravého tlačidla si nastavíte ideálny svetelný režim a ľavým aktivujete pohybový senzor. Potom už stačí pred čelovkou len mávnuť rukou a sama zhasne alebo sa znovu rozsvieti.

Uhol svietenia na mieru podľa situácie

Hlavne bežci a milovníci turistiky privítajú aj možnosť meniť si uhol svietenia podľa potreby. V základnej polohe mieri svetelný kužeľ dopredu, aby tak dosvietil do čo najväčšej diaľky (až 90 m). V prípade behu a chôdze ale skôr využijete možnosť vyklopenia o 45°, vďaka ktorému sa nemusíte báť, že zakopnete.

IPX4 – vodeodolná čelovka

Keď vás pri večernom návrate z výletu alebo pri stavaní stanu zastihne dážď, môžete zostať v kľude. Zatiaľ čo vám nezostane nič iné, ako sa obrniť pršiplášťom alebo nepremokavou bundou, o čelovku sa nestrachujte. Je chránená krytím IPX4, ktoré zaručuje, že vydrží útok striekajúcej vody zo všetkých smerov.

Len 3 mikrotužkové batérie

Na prvú várku dobrodružstva prikladáme 3 alkalické mikrotužkové batérie GP Ultra. S ich veľkorysým množstvom energie vám táto LED čelovka posvieti približne 20 hodín. Keď sa batéria vybije, nahraďte ju akýmikoľvek inými jednorazovými alebo nabíjacími AAA.

Čelovka s červeným svetlom

Pre zapálených rybárov určite žiadna novinka. Červené svetlo totiž neslúži len ako výstražné (v režime blikania), ale pri nočných akciách v prírode vás naopak udrží v utajení. Po prvé, umožní vám lepšie vidieť v tme a po druhé ním neoslníte svojich kamarátov ani okolité živočíchy (ryby alebo lesnú zver).

Pohybový senzor

Čelovka je nenahraditeľnou súčasťou outdoorovej výbavy hlavne preto, že vám umožňuje mať pri jej použití stále voľné ruky. Nekazte si tento pocit slobody zdĺhavým nahmatávaním tlačidla ON/OFF. Po aktivácii pohybového senzoru stačí pred CH34 len mávnuť rukou a sama sa zapne alebo vypne.

4 svetelné režimy

Na rozdiel od mnohých čeloviek z rovnakej cenovej kategórie vám ponúka celkom 4 režimy svietenia – 100 %, 30 %, červené svietenie a červené blikanie. Stačí si vybrať.

Červené svetlo

Pre tento špeciálny režim svietenia je ideálnou rybárskou čelovkou, ale zamilujú si ju aj mnohí dobrodruhovia, ktorí často v prírode aj prespávajú. Červené svetlo nijako neplaší okolitú zver a zároveň je šetrnejší pre ľudské oko – po zhasnutí čelovky sa rýchlejšie adaptuje na tmu, tzn. že výrazne skráti    vašu dočasnú slepotu.

Super výkonné CREE LED čipy

Kľúčovým prvkom kvalitnej čelovky je nepochybne ich čip. CREE LED vám zaistí vysokú svietivosť, dlhú životnosť, extrémny dosvit a príjemný rozptyl svetla.

Vodeodolnosť

Že je na vonok ako stvorená potvrdzuje jej stupeň krytia IPX4. Vďaka nemu sa s prehľadom vysporiada s akýmkoľvek silným dažďom.


 

Spoločnosť GP Batteries, so sídlom v Hongkongu, patrí medzi 5 najväčších výrobcov batérií na svete. Okrem batérií a powerbaniek sa špecializuje aj na kvalitné ručné svietidlá a čelovky, ktoré nesklamú doma, v dielni ani na náročnej expedícii. Tiež rada GP Discovery kladie dôraz na špičkový svetelný výkon, výnimočné funkcie a vysokú odolnosť použitých materiálov.

FAQ – časté otázky

Červené svetlo LED sa nedá zapnúť pomocou snímača. Prepína sa dlhým stlačením pravého tlačidla.
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov
Súbory na stiahnutie