Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Adaptéry a nabíjačky do auta Bezdrôtový USB adaptér QUICK do auta 1,2A (10W) max.

Bezdrôtový USB adaptér QUICK do auta 1,2A (10W) max.

Všeobecné číslo V0221
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

 

Bezdrôtová nabíjačka do auta

Od pripojenia k internetu až po vypočutie hudby, svet elektroniky sa stáva bezdrôtovým. A ani nabíjanie mobilného telefónu v aute už nie je výnimkou. USB adaptér V0221 nabije váš mobil za jazdy, bez rizika, že sa zamotáte do drôtov alebo sa vám pri hľadaní konca nabíjačky vymkne riadenie z rúk. Preto predstavuje najbezpečnejší formu nabíjania na cestách.

 

Tlačidla? Nie sú potrebné

Nechať sa akokoľvek rozptyľovať pri jazde autom môže byť veľmi nebezpečné. Preto sa po všetkých stránkach vyplatí poriadiť si bezdrôtový USB adaptér, ktorý výrazne znižuje riziká spojené so stratou pozornosti. Jednoducho sa so smartphonom priblížite k nabíjaciemu adaptéru, jeho čeľuste sa vďaka infra čidlám v dolnej časti samé roztvoria. Po vložení telefónu sa zase zavrú a automaticky sa spustí bezdrôtové nabíjanie (pokiaľ nie, vyskúšajte z mobilu zložiť zadný ochranný kryt). Až bude váš mobilný telefón opäť plný energie, nemusíte nahmatávať žiadne tlačidla. Stačí prejsť prstom ponad bezdotykové čidlo v dolnej časti ľavej hrany a držiak sa znovu sám automaticky roztvorí.

 

Bude si rozumieť s vaším mobilom?

Nutnou podmienkou k bezdrôtovému nabíjaniu je, aby váš mobilný telefón podporoval technológiu Qi. Väčšina najnovších smartphonov už je takto vybavená automaticky (ich kompletný zoznam nájdete tu), starším modelom musíme trochu pomôcť. U telefónov, ktoré nemajú ľahko vymeniteľný zadný diel (napr. iPhone), váš problém vyrieši špeciálny kryt. U ostatných modelov stačí priamo na batériu nalepiť Qi samolepku, ktorá funguje ako prijímač.

 

USB-C adaptér

Súčasťou balenia bezdrôtovej nabíjačky EMOS V0221 je napájací USB-C kábel, ktorý prepojí USB port v aute so samotným mobilným držiakom. Tento najnovší typ konektoru sa vyznačuje najmä vysokou prenosovou rýchlosťou, preto váš mobil nabije do plna až o 80 % rýchlejšie ako staršia verzia USB.

 

Ideálne na dlhšie cestovanie autom

Celkovou bezpečnosť tohoto USB nabíjacieho adaptéru zvyšujú i mnohé elektronické poistky – ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu. Takže pre vašu rodinu, mobilný telefón, auto ani dovolenku nepredstavuje žiadnu hrozbu. Váži iba 120 g a jeho ďalšia strana meria mierne cez 12 cm, preto si nemusíte lámať hlavu, kam ho pripevníte. Behom sekundy ho zasuniete do vetrací mriežky na palubnej doske, odkiaľ sa ani nehne.

 
Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo V0221
Produktové číslo 1704022500
EAN 8592920080108
Súvisiace produkty

Súvisiace produkty (2)

Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie