Úvod Antény a VF technika Antény Anténa vonkajšia EM-VO6, 0–80 km, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G

Anténa vonkajšia EM-VO6, 0–80 km, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G

Všeobecné číslo J0658
4x
4.5
4
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

4,70
Skladom
3,20
Skladom
10,50
Skladom
6,90
Skladom
Popis

Rozšírený popis

 

Vonkajšia anténa s kompaktným rozmerom

Hľadáte anténu, ktorá vie spoľahlivo prijímať vysielanie DVB-T aj DVB-T2 vo Full HD? Práve ste ju našli v anténe EM-VO6 značky EMOS. Táto vonkajšia anténa s prijímacom uhlom 180° vás osloví predovšetkým svojím kompaktným rozmerom. Najdlhší rozmer antény, ktorá je vďaka svojmu vzhľadu nazývaná ako žraločia plutva, činí 32 cm a tomuto rozmeru nemôže takmer žiadna iná anténa konkurovať.

Bez rušivých signálov

S touto anténou sa môžete spoľahnúť nielen na malé rozmery, ale aj na vstavaný nízkošumový zosilňovač so samostatným zdrojom, ktorý je uzavtvorený v celokovovej schránke. Schránka ho tak kompletne izoluje od rušivých signálov, takže sa môžete rozlúčiť s nežiaducim rušením mobilných operátorov alebo nepríjemnými štvorčekmi v obraze.

Televízia aj rádio

Anténa je perfektnou voľbou pre príjem digitálneho televízneho vysielania aj rádia. Ak máte modernejší model televízie, iste vás tiež poteší, že si anténa poradí aj s Full HD vysielaním. A prečo sa vám oplatí zaobstarať si anténu, ktorá prijíma aj signál DVB-T2? Pretože sa v tomto roku prechádza na novší štandard digitálneho vysielania, teda DVB-T2, a bez novej televízie, či set-top boxu s kvalitnou anténou sa nebudete môcť ďalej na televíziu pozerať.

Možnosť zavesenia na stenu alebo inštalácie na tyč

Anténu môžete umiestniť na balkón i vonkajšie, je dodávaná vrátane kompletného príslušenstva k montáži. Vďaka jej dizajnu a malým rozmerom sa môžete spoľahnúť na to, že nebude rušivým prvkom. Vonkajší obal ju navyše ochráni pred UV žiarením i ďalšími vonkajšími vplyvmi. Upevňovací mechanizmus dovoľuje použitie antény pre príjem signálu vo vertikálnej aj horizontálnej polarizácii. Použiť ju teda môžete kdekoľvek na našom území.

Na doma aj do karavanu bez rušenia

Výhodou antény je, že ju môžete nielen zavesiť na stenu, ale tiež položiť na stôl alebo napríklad na poličku. Anténa vám urobí veľkú službu vo vašej domácnosti, nainštalovať ju však môžete aj do karavanov či obytných automobilov. Iste oceníte aj LTE filter, ktorý eliminuje rušenie signálu mobilným signálom. Integrovaným LTE filtrom, ktorý zaručuje ničím nerušený zážitok pri sledovaní programov, sú napokon vybavené všetky antény značky EMOS.

Napájanie USB adaptérom

Veľkou prednosťou antény EMOS je skutočnosť, že je napájaná USB adaptérom. Vďaka tomuto univerzálnemu napájaniu môžete ľahko anténu použiť aj v miestach bez sieťového napätia 230 V, teda napríklad v karavane alebo na dovolenke na lodi. Anténa je dodávaná vrátane napájacieho zdroja v podobe USB kábla a USB napájacieho zdroja.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0658
Produktové číslo 2702011000
EAN 8595025368485
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (90%)
4 hodnotenie

 • 100%
  Anonym
  Objednané 24. 9. 2022
 • 60%
  miro
  Objednané 10. 7. 2022
  OK
 • 100%
  Pavolvynikajuce, signál 100%
  Objednané 21. 1. 2022
  Vynikajúce, signál je 100%
 • 100%
  Filip
  Objednané 19. 12. 2021
  Spokojnosť bola. Slúži v letnej kuchyni.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Dodatočná inštalácia 5G filtra nie je možná, filter musí byť umiestnený pred zosilňovačom - aktívnym prvkom a nie za ním.