Úvod Antény a VF technika Antény Anténa univerzálna EM-DIO2, 0–80 km, DVB-T2, filter LTE/4G

Anténa univerzálna EM-DIO2, 0–80 km, DVB-T2, filter LTE/4G

Všeobecné číslo J0674
zobraziť hodnotenie
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

2,85
Skladom
10,20
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Priestorová a vonkajšia anténa EM-DIO2

Digitálna anténa EMOS vás poteší predovšetkým svojou všestrannosťou. Má celkovo 4 možnosti montáže: na držiak antény, balkónové zábradlie, stenu alebo vnútorný stojan. Jeho externý nízkošumový zosilňovač, ktorý je napájaný zo siete alebo priamo z prijímača (TV alebo set-top boxu), mu poskytuje vysoký zisk. Zvládne príjem pozemného televízneho vysielania DVB-T aj DVB-T2 (jediný štandard vysielania od roku 2021). A aby ste sa vyhli zbytočnému zaťaženiu z nežiaduceho príjmu mobilného signálu, slúži LTE filter ako nerozbitný štít proti nemu.

Na streche?

Úloha typickej strešnej antény jej nerobí žiadny problém. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu ABS, ktorý odoláva vode, vetru a UV žiareniu. Na stožiar ho možno upevniť za niekoľko minút utiahnutím iba 4 skrutkových matíc. Najlepší možný televízny signál zabezpečuje jeho horizontálna a vertikálna polarizácia, príjmový uhol 180° a schopnosť prijímať signály z viacerých vysielačov súčasne.

Na stene alebo na balkóne?

Nemusíte kvôli tomu za každú cenu liezť na strechu. Rovnakú širokú ponuku televíznych programov vám poskytne aj vtedy, ak ho pripevníte na fasádu alebo balkónové zábradlie. Môžete ho pohodlne pripojiť k set-top boxu alebo priamo k televízoru pomocou priloženého 10m koaxiálneho kábla s hrúbkou len 3 mm. To znamená, že nemusíte vŕtať do steny na balkóne, tento tenký koaxiálny kábel bez problémov zapadne do okna.

Vnútri?

Najjednoduchšie a najelegantnejšie riešenie prichádza ako posledné - vnútri antény. Dodáva sa s praktickým stojanom, ktorý vám umožní premeniť ho na  moderný doplnok obývacej steny. So správnym televízorom si môžete vychutnať svoje obľúbené programy v kvalite Full HD.

Pripojenie antény a kábla

Anténa EM-DIO2 mala jednu Achillovu pätu, pripojenie antény a koaxiálneho kábla, ale aj to sa nám podarilo vyriešiť.

Ochranný gumový kryt

Anténu sme vybavili odolným gumovým krytom, ktorý ju chráni pred vodou a inými poveternostnými vplyvmi.

A je to hotové.

 Vaša anténa je dokonale chránená.

Napájanie pomocou adaptéra USB

Veľkou výhodou je skutočnosť, že anténa je teraz napájaná pomocou adaptéra USB. Univerzálny napájací zdroj umožňuje používať anténu na miestach bez sieťového napätia 230 V, napríklad v karavane, TIR alebo na dovolenke na lodi. Môžete ho používať všade, kde je k dispozícii adaptér USB. Súčasťou balenia je napájací zdroj v podobe kábla USB a napájacieho zdroja USB. Takto môžete na napájanie použiť port USB priamo na televízore alebo set-top boxe.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0674
Produktové číslo 2704020300
EAN 8592920027578
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ

FAQ – časté otázky

Je možné použiť akýkoľvek adaptér, ktorý používate na nabíjanie mobilných telefónov s parametrami 5 V/1 A. Pôvodný napájací zdroj pre anténu má hodnoty 5 V/550 mA, ale je dimenzovaný na 1 A.