Úvod Antény a VF technika Antény Anténa univerzálna EM-711, 0–80 km, DVB-T2, DAB, FM, filter LTE/4G

Anténa univerzálna EM-711, 0–80 km, DVB-T2, DAB, FM, filter LTE/4G

Všeobecné číslo J0683
1x
4
1
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

4,70
Skladom
3,20
Skladom
6,90
Skladom
Popis

Popis produktu

Širokopásmová univerzálna aktívna anténa s vysokým ziskom pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Ideálny pomocník k príjmu FM/DAB/DVB-T/DVB-T2 signálu.

Výhody produktu

Anténa bola vyvinutá pre nerušený príjem signálu nielen nového DVB-T2 signálu, existujúceho DVB-T signálu, ale aj pre príjem analógového FM rádia a digitálneho DAB rádia.
Anténa EM-711 má kompaktné rozmery a konštrukciu z odolného plastu výborne odolávajúceho UV žiareniu a poveternostným podmienkam.
Anténa obsahuje integrovaný zosilňovač so ziskom až 20 dBi a LTE filter proti rušeniu signálu mobilných operátorov.
Súčasťou balenia antény je univerzálny držiak pre uchytenie na stožiar v horizontálnej alebo vertikálnej polarizácii.
Vďaka LTE filtra, ktorý je integrovaný v anténe pre vás nebude problém ani príjem vo veľmi problematických príjmových podmienkach rušených LTE signálom mobilných operátorov. Moderný dizajn a kompaktné rozmery oslovia každého.
Veľkou výhodou je univerzálna možnosť použitia. Anténu môžete využiť ako vonkajšiu alebo izbovú. V balení je držiak pre inštaláciu na stenu a anténny stožiar, ktorý možno použiť aj ako praktický stojan pre umiestnenie antény v interiéri.

Rozšírený popis

Sympatická anténa – izbová aj vonkajšia

Širokopásmová anténa EMOS EM-711 dokazuje, že aby ste si mohli užívať kvalitný signál, nepotrebujete mať na streche alebo balkóne obrie škaredé „sito“. Vďaka jej nenápadnej farbe i veľkosti (110 × 60 × 190 mm) ľahko zabudnete, že ju máte. Ale akonáhle zapnete televíziu, ten skvostný obraz aj zvuk vám to okamžite pripomenie. Jedná sa o anténu s prijímacím uhlom 180°, ktorá spracováva rádiové aj TV vysielanie (FM, DAB, DVB-T a DVB-T2) na vzdialenosť až 80 km od vysielača.

Kamkoľvek ju umiestnite, hanbu vám neurobí

Na rozdiel od iných modelov, si pri EM-711 môžete vybrať, či ju využijete ako strešnú alebo interiérovú anténu. K týmto aj ďalším variantám vám dodáme všetko potrebné vybavenie, takže záleží len na vás, či ju pripevníte na anténny držiak na streche, fasádu domu, balkónové zábradlie alebo si ju vystavíte v obývacej izbe.

Finálny prechod na DVB-T2 už v roku 2022

Hoci relatívne nedávno sme sa museli všetci adaptovať na úplne nový štandard televízneho vysielania (DVB-T), je opäť na čase posunúť sa o kúsok ďalej. V záujme skvalitnenia digitálneho vysielania a navýšenia množstva dostupných TV staníc nás čaká prechod na ešte novší štandard - DVB-T2. Tento proces odštartuje už v júli 2019 a do konca roka 2022 zasiahne celú SR. Potom sa už bez novej TV, set-top boxu alebo antény na televíziu nepozriete. Našťastie pre vás sú všetky antény EMOS plne kompatibilné s novým vysielacím štandardom DVB-T2 HEVC/H.265, takže vám tento problém rýchlo vyriešia.

Už žiadne nepríjemnosti s TV signálom

Ak bývate v blízkosti viacerých vysielačov, nemusíte sa rozhodovať, ktorému z nich dáte prednosť. Anténa EM-711 vie prijať signál z niekoľkých vysielačov naraz. Naopak sa absolútne nenechá nijako rušiť pre ňu nepotrebnými mobilnými dátami – o to sa postará LTE filter. Na vás zostáva už sa len uvelebiť na gauči, hodiť nohy hore a užiť si svoje obľúbené filmy, seriály alebo športové prenosy vo Full HD kvalite.

Napájanie USB adaptérom

Chceli by ste anténu používať aj v miestach bez sieťového napätia 230 V, napríklad v karavane alebo na dovolenke na lodi? Žiadny problém. Anténa je napájaná pomocou USB adaptéra, ktorý umožňuje jej použitie všade tam, kde je dostupné napájanie USB portom. Anténa je dodávaná vrátane napájacieho zdroja v podobe USB kábla spolu s USB napájacím zdrojom. Súčasťou balenia je aj koaxiálny päťmetrový kábel osadený konektormi, ktorý uľahčí inštaláciu antény. Pre napájanie možno využiť aj USB port priamo v TV alebo set-top boxu.Bezchybný obraz aj na dovolenke

Patríte k dobrodružnejším povahám, ktoré radi vymenia vysoký komfort dovolenky v hoteli za súkromie, voľnosť a nezabudnuteľné zážitky pri kempovaní? A napriek tomu sa ani na cestách nechcete vzdať večerného leňošenie pri televízii? Kúpte si digitálnu anténu aj do karavanu alebo obytného auta. Tak vás ani za zlého počasia neprepadne nuda.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0683
Produktové číslo 2704020500
EAN 8592920076118
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (80%)
1 hodnotenie

  • 80%
    Jan
    Objednané 10. 1. 2022
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Je možné použiť akýkoľvek adaptér, ktorý používate na nabíjanie mobilných telefónov s parametrami 5 V/1 A. Pôvodný napájací zdroj pre anténu má hodnoty 5 V/550 mA, ale je dimenzovaný na 1 A.
Áno, toto pripojenie je možné. Potrebujete rozbočovač J0102 a potom vidlicový konektor F podľa priemeru použitého koaxiálneho kábla.
Antény môžu byť umiestnené vedľa seba.
Anténa má svoje vlastné. Ak by rozbočovač znížil kvalitu, potom by som zvážil zosilňovač J0400.

V príručke sú uvedené 2 spôsoby napájania anténneho zosilňovača:

  1. Moc z televízie
  2. .

2. Napájanie prostredníctvom dodaného napájacieho zdroja.

Pripojte anténu pomocou dodaného kábla.