Úvod Antény a VF technika Antény Anténa izbová EM-9041, 0–50 km, DVB-T2, DAB, FM, filter LTE/4G

Anténa izbová EM-9041, 0–50 km, DVB-T2, DAB, FM, filter LTE/4G

Všeobecné číslo J0682
2x
3
2
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

5,50
Skladom
3,20
Skladom
6,90
Skladom
Popis

Popis produktu

Izbová anténa EM-9041 je vhodná pre perfektný príjem analógového rádia v pásme FM, digitálneho pozemného vysielania DAB rádia a DVB-T, DVB-T2. Obsahuje nízkošumový zosilňovač so zosilnením 20 dBi.

Rozšírený popis

Izbová anténa podľa poslednej módy

Digitálna anténa EMOS EM-9041 dokonale vypĺňa dieru na trhu s domácimi anténami. Svojim originálnym tvarom a dekorom tmavého dreva jasne ukáže, že obyvatelia bytu, v ktorom sa ocitne, majú evidentné módny vkus. Radí sa medzi všesmerové antény (s prijímacím uhlom 360°), ktoré spoľahlivo dekódujú TV aj rádiový signál (FM, DAB, DVB-T a DVB-T2). Bezchybný obraz aj zvuk vám zabezpečí jej vstavaný nízkošumový zosilňovač.

Finálny prechod na DVB-T2 už v roku 2022

Hoci relatívne nedávno sme sa museli všetci adaptovať na úplne nový štandard televízneho vysielania (DVB-T), je opäť na čase posunúť sa o kúsok ďalej. V záujme skvalitnenia digitálneho vysielania a navýšenia množstva dostupných TV staníc nás čaká prechod na ešte novší štandard - DVB-T2. Tento proces odštartuje už v júli 2019 a do konca roka 2022 zasiahne celú SR. Potom sa už bez novej TV, set-top boxu alebo antény na televíziu nepozriete. Našťastie pre vás sú všetky antény EMOS plne kompatibilné s novým vysielacím štandardom DVB-T2 HEVC/H.265, takže vám tento problém rýchlo vyriešia.

Už žiadne nepríjemnosti s TV signálom

Ak bývate v blízkosti viacerých vysielačov, nemusíte sa rozhodovať, ktorému z nich dáte prednosť. Anténa EM-9041 vie prijať signál z niekoľkých vysielačov naraz. Naopak sa absolútne nenechá nijako rušiť pre ňu nepotrebnými mobilnými dátami – o to sa postará LTE filter. Na vás zostáva už sa len uvelebiť na gauči, hodiť nohy hore a užiť si svoje obľúbené filmy, seriály alebo športové prenosy vo Full HD kvalite.

Koaxiálny kábel aj adaptér v balení

Na prepojenie antény so set-top boxom alebo priamo s televíziou vám poslúži pevne zabudovaný koaxiálny kábel dlhý 1,85 m. Keďže ide o aktívnu anténu, nezaobíde sa tiež bez dodatočnej energie. Tú získa buď z pripojeného set-top boxu alebo z externého napájacieho zdroja, ktorý je tiež súčasťou balenia.


Univerzálne napájanie USB

Prednosťou antény značky EMOS je tiež skutočnosť, že novo prichádza v upravenej verzii s napájaním USB adaptérom. Toto univerzálne napájanie vám umožní anténu používať aj v miestach bez sieťového napätia 230 V, teda napríklad v karavanoch, TIR alebo na dovolenke na lodi. Jednoducho všade tam, kde je dostupné napájanie USB portom. Súčasťou balenia je USB kábel a USB napájací zdroj. Pre napájanie je možné využiť tiež USB port priamo v televízii alebo set-top boxe.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0682
Produktové číslo 2702025000
EAN 8592920075418
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (60%)
2 hodnotenie

 • 10%
  Miroslav
  Objednané 20. 4. 2023
  nefunguje jak je deklarovane, a to vysielac je 20km
 • 100%
  Slavo
  Objednané 4. 9. 2022
  Silny signal,a to aj cez dve steny v rod.dome.antena schovana za telkou len tak na stoliku...ziadny problem
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Pohybom prepínača do strany (bližšie k LED dióde) sa zmení farba na oranžovú (žltú) - poloha OFF. Ak prepínač posuniete na opačnú stranu, rozsvieti sa zelená LED dióda - poloha ON.

Možné sú oba typy napájania. V niektorých prípadoch môže dôjsť k prepínaniu signálu, ak je zapnutý aj zdroj napájania.