Úvod Antény a VF technika Antény Anténa izbová EM-9023, 0–25 km, DVB-T2, DAB, filtr LTE/4G

Anténa izbová EM-9023, 0–25 km, DVB-T2, DAB, filtr LTE/4G

Všeobecné číslo J0673
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

3,20
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Pokojová anténa EMOS EM-9023

Riešením, ako nerušene sledovať obľúbené televízne programy alebo počúvať rádio, je výnimočná pokojová anténa EM-9023 od spoločnosti EMOS, určená na príjem digitálneho televízneho vysielania (DVB-T a DVB-T2) a tiež digitálneho rozhlasu DAB. Anténa je vyrobená z pružného a tenkého materiálu, jej zisk sa vyrovná mnohým veľkým vonkajším anténam. To všetko v dizajne, ktorý neprekáža žiadnemu modernému ani klasickému interiéru.

Samozrejmosťou je špičkový obraz a zvuk

Nízkošumový zosilňovač antény so samostatným zdrojom a LTE filtrom na elimináciu nežiaduceho rušenia zo signálov mobilného internetu, čo vám zaručí vždy bezchybný zážitok vo Full HD rozlíšení. Prijímací uhol 180° umožňuje príjem signálov z viacerých vysielačov súčasne.

Anténa podporuje vertikálnu a horizontálnu polarizáciu, môžete ju umiestniť horizontálne alebo vertikálne.

Takmer neviditeľná

Teneta je hrubá len 1,3 mm, ale zároveň je veľmi odolná. Okrem bytov a domov ju možno nainštalovať aj do karavanov a obytných automobilov. Elegantná čierna farba, minimálna hrúbka a rôzne možnosti inštalácie sú atribúty, ktoré z antény robia nenápadný, nerušivý doplnok interiéru.

Skvelá voľba pre všetkých cestovateľov

Chceli by ste anténu používať na miestach bez sieťového napätia 230 V, napríklad v karavane, TIR alebo na dovolenke na lodi? Žiadny problém! Anténa je napájaná pomocou USB adaptéra, ktorý vám umožní používať ju všade, kde je k dispozícii napájací port USB. Anténa sa dodáva s napájaním USB vo forme kábla USB spolu s napájacím zdrojom USB. Na napájanie môžete použiť aj port USB priamo na televízore alebo set-top boxe.

Inštalácia, ktorú zvládne každý

Na inštaláciu antény nepotrebujete žiadne nástroje. Na nalepenie antény za skrinku, na zadnú stranu televízora, pod konferenčný stolík alebo na okno - všade tam, kde vás nebude vizuálne rušiť - budete potrebovať iba priložené obojstranné nálepky.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0673
Produktové číslo 2702020000
EAN 8592920008089
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (40%)
1 hodnotenie

  • 40%
    Schwarz Josef
    Objednané 24. 4. 2022
    Ziadny zazrak,skusal som ju Bratislava Dlhe Diely,na chate v Piestanoch a Bardejov-horska oblast,fungovala presne ako obycajna prutova antena bez zosilovaca :-(
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie