Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Antény a VF technika Antény Anténa izbová EM-101N, 0–25 km, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G

Anténa izbová EM-101N, 0–25 km, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G

Všeobecné číslo J0659
2x
5
2
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

4,70
Skladom
3,20
Skladom
6,90
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Elegantná izbová anténa

Sledujte svoje obľúbené relácie vďaka izbovej anténe EMOS EM-101N. S anténou s prijímacím uhlom 180°, ktorá vás okrem iného poteší svojim elegantným dizajnom, naladíte dostupné televízne stanice so signálom DVB-T i DVB-T2. Ak to stanice umožňujú, môžete prostredníctvom tejto antény sledovať obraz aj vo Full HD kvalite.

Anténa alebo interiérový doplnok?

Izbová anténa značky EMOS je vyhľadávaná pre svoje malé rozmery i design, vďaka ktorým ju možno ľahko zameniť za interiérový doplnok. Nemusíte sa tak báť, že by anténa nejako narušovala vzhľad vášho interiéru. Aj napriek tomu, že nejde o obrovské vonkajšie sito, bez problémov prijíma digitálne televízne vysielanie. Na tom sa napokon zhodujú aj užívatelia, ktorí si v užívateľských komentároch chvália jej vzhľad aj skutočnosť, že funguje presne tak, ako má.

Perfektná kvalita signálu

S touto anténou si môžete užiť ničím nerušené sledovanie svojich obľúbených programov. Súčasťou balenia je totiž tiež externý nízkošumový zosilňovač v celokovovom tele so samostatným zdrojom, ktorý sa postará o dokonalú kvalitu prijímaného signálu. Anténa je naviac vhodná pre príjem signálov z viacerých vysielačov.

Na doma aj do karavanu bez rušenia

Výhodou antény je, že ju môžete nielen zavesiť na stenu, ale tiež položiť na stôl alebo napríklad na poličku. Anténa vám urobí veľkú službu vo vašej domácnosti, nainštalovať ju však môžete aj do karavanov, či obytných automobilov. Iste oceníte aj LTE filtr, ktorý eliminuje rušenie signálu mobilným signálom. Integrovaným LTE filtrom, ktorý zaručuje ničím nerušený zážitok pri sledovaní programov, sú napokon vybavené všetky antény značky EMOS.

Napájanie USB adaptérom

Veľkou prednosťou je skutočnosť, že nanovo je anténa napájaná USB adaptérom. Univerzálne napájanie umožňuje anténu používať aj na miestach bez sieťového napätia 230 V, teda napríklad v karavane, TIR alebo na dovolenke na lodi. Využijete ju tak všade tam, kde je dostupné napájanie USB adaptérom. Súčasťou balenia je napájací zdroj v podobe USB kábla a USB napájacieho zdroja. Pre napájanie je možné využiť tak USB port priamo v televízore alebo set-top boxe.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0659
Produktové číslo 2702012000
EAN 8595025378194
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
2 hodnotenie

 • 100%
  Milan
  Objednané 21. 11. 2023
 • 100%
  Michal
  Objednané 14. 2. 2023
  Horizontálna polarizácia Výkonná
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie