Úvod Antény a VF technika Antény Anténa izbová CITY FABRI-C200, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G/5G

Anténa izbová CITY FABRI-C200, DVB-T2, DAB, filter LTE/4G/5G

Všeobecné číslo J0687
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

4,70
Skladom
3,20
Skladom
6,90
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Moderná izbová anténa

O tom, že aj anténa môže byť designová záležitosť, vás presvedčí izbová anténa EM-HF10 značky EMOS v šedo-čiernom prevedení. Moderný vzhľad však nie je ani zďaleka jedinou prednosťou tejto antény. Anténa je schopná prijímať signál DVB-T a taktiež DVB-T2, ktorý je dnes už štandardom. Naviac umožňuje, aby ste si vychutnali svoje obľúbené relácie vo Full HD kvalite.

Sledovanie televízie bez kompromisov

Nemusíte sa pri sledovaní televízie zmieriť so šumom a rušením mobilných operátorov. Anténa sa totiž môže pochváliť externým nízkošumovým zosilňovačom sa samostatným zdrojom a taktiež LTE filtrom a dokonca aj 5G filtrom. Môžete sa tak spoľahnúť na dokonalý obraz i zvuk. Anténa je vhodná pre príjem z viacerých vysielačov.

Prijímací uhol 360°

Kam umiestniť anténu a ako ju nasmerovať tak, aby fungovala správne? Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá – kamkoľvek a akokoľvek. Anténa totiž prijíma vysielanie pod uhlom 360° a naviac podporuje vertikálnu aj horizontálnu polarizáciu.

Na stenu aj na poličku, do bytu i karavanov

Izbová anténa je navrhnutá tak, aby ste ju mohli ľahko umiestniť kamkoľvek do interiéru. Praktický stojanček umožňuje jej postavenie na skriňu alebo policu. Anténu však môžete taktiež jednoducho zavesiť aj na stenu. Využijete ju v byte aj v dome a naviac sa hodí taktiež do karavanu a obytných domov. Anténu by ste mali inštalovať v vzdialenosti 0 až 25 kilometrov od vysielača.

Univerzální napájení adaptérem

Anténu díky univerzálnímu napájení USB adaptérem využijete i v místech, kde není přístup ke klasické síťové přípojce 230 V. Třeba na plavbě lodí. Napájecí zdroj je součástí balení. Anténu můžete napájet také přímo ze set-top boxu.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo J0687
Produktové číslo 2702027000
EAN 8592920091180
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie