Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Alkalická špeciálna batéria GP 23AF (MN21, V23GA) 12 V, 1 ks

Alkalická špeciálna batéria GP 23AF (MN21, V23GA) 12 V, 1 ks

Všeobecné číslo B13001
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
kapacita
predajný obal
Skladom
1. 2. 2023 u Vás
2,05
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Tieto špeciálne alkalické batérie vďaka jedinečnej konštrukcii poskytujú rádovo vyššie napätie.
Zároveň sú prispôsobené pre dlhotrvajúci výkon. Ich hlavným zameraním sú diaľkové ovládače, hračky a iné elektronické zariadenia. Ich doba skladovania je až 3 roky a pracovná teplota 0° C do +45 °C.

Rozšírený popis

Spoločnosť GP Batteries dodáva do celého sveta všetky druhy batérií vrátane tých najmenších – článkových a špeciálnych. Najmä tie sú symbolom skutočného výrobného umenia, pretože vo svojom malom obale obsahujú obrovské množstvo energie. S S postupnou modernizáciou domácností, kde smartfóny nie sú len mobilnými telefónmi, sa ich spotreba neustále zvyšuje. Buďte aj vy inteligentní a vybavte svoj domov alebo kanceláriu batériami, ktoré stoja za to.

Alkalické batérie GP A23, označované tiež ako V23GA alebo MN21, sa od štandardných líšia predovšetkým svojou konštrukciou. Obsahujú totiž viacero gombíkových batérií, ktoré im dodávajú vyššie napätie a dlhú životnosť. Preto si tak dobre rozumejú s diaľkovými ovládačmi – dokážu im dodať správny impulz na ešte dlhšiu dobu. Dokážu si poradiť aj s tým, keď napríklad nechávate otvárač garážových dverí trvalo v aute, pretože odolávajú teplotám až do 45 °C.

Sú malé, ale šikovné. Sú nevyhnutnou súčasťou všetkých moderných domácností, ktoré sa nebránia novým technológiám. Zabezpečujú bezpečnosť vašej rodiny v bezpečnostných systémoch, senzoroch alebo detektoroch dymu, ale aj uľahčujú každodenný život v diaľkovom ovládaní (pre vaše auto, garážové dvere alebo elektrické rolety) a elektrických zámkoch dverí. S Ich používanie vám ušetrí veľa krokov navyše, zabuchnutých kľúčov vo vnútri domu a odcudzených predmetov. Jedna sada batérií bude napájať vašu elektroniku mnoho rokov.

3 roky na plný úväzok

Zaručujeme oddanosť a maximálne pracovné nasadenie na najmä 3 roky. Vďaka ich konštrukcii nenájdete na trhu špeciálne alkalické batérie s dlhšou životnosťou.

Neohrozí vašu elektroniku

Batérie v drahších zariadeniach sú nočnou morou každého z nás. Špeciálne alkalické batérie GP vás jej účinne zbavia vďaka svojej ochrane proti vyliatiu.

 Od odborníkov na batérie

Kvalitné batérie nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod vedením skúsených vývojárov a najmodernejšia výrobná linka. GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vám už desaťročia dodáva batérie prvotriednej kvality.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B13001
Produktové číslo 1021002311
EAN 4891199042119
veľkosť batérie neuvádza sa
chemické zloženie alkalické-špeciálne
kategória/rada High Voltage
možnosť nabíjania nie
kapacita 55 mAh (pri záťaži 20 kOhm)
napätie 12 V
typové označenie GP 23AF (V23GA, MN21, A23)
prevádzková teplota 0 °C až +45 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 7,9 g
max. skladovateľnosť 3 roky
značka GP
rozmer 10,22 × 28,2 mm
predajný obal 1 ks, blister
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie