Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Alkalická batéria GP Ultra Plus LR03 (AAA), 4 ks

Alkalická batéria GP Ultra Plus LR03 (AAA), 4 ks

Všeobecné číslo B1711
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
kapacita
predajný obal
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
5,90
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Najvyššia rada alkalických batérií vyniká dobou prevádzky v energeticky najnáročnejších zariadeniach požadujúcich maximálny výkon. Oproti bežným alkalickým batériám dodajú až o 60 % viac energie.
Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s veľkým a nárazovým odberom prúdu ako napr.: digitálne fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4 prehrávače, diaľkovo ovládané hračky.
Tieto batérie disponujú skladovateľnosťou až 10 rokov. Ich pracovná teplota je -20 °C do +54 °C.

Rozšírený popis

 
Alkalické batérie GP Ultra+ sú skutočne výkonným zdrojom energie pre vašu elektroniku – majú až o 60 % viac energie ako bežné alkalické batérie. Preto udržia pri živote aj tie energeticky najnáročnejšie zariadenia, a to oveľa dlhšie, než ste zvyknutí. Vybavte svoju baterku, meteostanicu, zdravotnícke zariadenie alebo obľúbenú hračku svojho dieťaťa batériami, ktoré sú spoľahlivé.

Za mikrobatérie Ultra+ si trochu priplatíte, ale v porovnaní s tým, ako dlho vás budú napájať, určite získate dobrú ponuku. Spotrebujete ich oveľa menej ako bežných alkalických batérií, čím šetríte svoju peňaženku aj životné prostredie. Napríklad detskú hračku rozžiari na 15 hodín a baterku na 16 hodín.

Přehled využití

Naplnené energiou aj po rokoch

Obvykle sa odporúča skladovať jednorazové batérie maximálne 5 rokov. Potom strácajú svoju výdrž a zvyšuje sa riziko vyčerpania. Alkalické batérie GP vydržia ako nové o 2 roky dlhšie.

Maximálna ochrana proti vytečeniu

Tento najvýkonnejší rad alkalických batérií GP je vybavený ochranou proti vytečeniu. Môžete ich teda používať, pokiaľ majú dostatok energie na napájanie vášho zariadenia bez toho, aby došlo k ich úniku a poškodeniu elektroniky.

Od odborníkov na batérie

Kvalitné batérie AAA nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod vedením skúsených vývojárov a moderná výrobná linka. GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vám už desaťročia dodáva batérie prvotriednej kvality.

GP Batteries je jedným z 5 najväčších výrobcov batérií na svete, vyrába najviac spotrebiteľských batérií v juhovýchodnej Ázii, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na výrobu dobíjacích batérií v Číne. Za viac ako 50 rokov svojej činnosti získala mnoho patentov a ocenení. Preto mu môžete plne dôverovať.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B1711
Produktové číslo 1017114000
EAN 4891199100338
veľkosť batérie AAA
chemické zloženie alkalické
kategória/rada Ultra Plus Alkaline
možnosť nabíjania nie
kapacita neuvádza sa
napätie 1,5 V
typové označenie LR03 (mikrotužka, AAA)
prevádzková teplota -20 °C až +54 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 12 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 10,5 × 44,5 mm
predajný obal 4 ks, blister
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie