Úvod Batérie a akumulátory Jednorázové batérie Alkalická batéria GP Ultra Plus 6LF22 (9V), 1 ks

Alkalická batéria GP Ultra Plus 6LF22 (9V), 1 ks

Všeobecné číslo B1751
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
4,70
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Najvyššia rada alkalických batérií vyniká dobou prevádzky v energeticky najnáročnejších zariadeniach požadujúcich maximálny výkon. Oproti bežným alkalickým batériám dodajú až o 60 % viac energie.
Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s veľkým a nárazovým odberom prúdu ako napr.: digitálne fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4 prehrávače, diaľkovo ovládané hračky.
Tieto batérie disponujú skladovateľnosťou až 10 rokov. Ich pracovná teplota je -20 °C do +60 °C.

Rozšírený popis

 
Alkalické batérie GP Ultra+ sú skutočne výkonným zdrojom energie pre vašu elektroniku – majú až o 60 % viac energie ako bežné alkalické batérie. Preto dokážu udržať pri živote aj energeticky najnáročnejšie zariadenia, ako sú senzory dymu, bezdrôtové mikrofóny alebo hračky.

Zaplatíte o niečo viac za 9V batérie Ultra+, ale v porovnaní s tým, ako dlho vás budú napájať, určite získate dobrú ponuku. Majú elektródy s vyššou vodivosťou, ako nájdete v bežných jednorazových batériách. Vďaka tomu ich spotrebujete oveľa menej ako bežných alkalických batérií, čím šetríte svoju peňaženku a životné prostredie. Napríklad udržia váš mikrofón bezchybne ozvučený 18 hodín a senzor dymu sa aktivuje na 450 dní.

Přehled využití

Naplnené energiou aj po 5 rokoch

Kvalitná konštrukcia batérií a cenné know-how špecialistov GP zaručujú, že aj po 5 rokoch skladovania v zásuvke vám tieto jednorazové batérie poskytnú 100 % svojej energie.

Maximálna ochrana proti vytečeniu

Tento základný rad alkalických batérií GP sa vyznačuje aj ochranou proti vytečeniu. Môžete ich teda používať, pokiaľ majú dostatok energie na napájanie vášho zariadenia bez toho, aby došlo k ich úniku a poškodeniu elektroniky.

Od odborníkov na batérie

Kvalitné 9V batérie nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod vedením skúsených vývojárov a moderná výrobná linka. GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vám už desaťročia dodáva batérie prvotriednej kvality.

GP Batteries je jedným z 5 najväčších výrobcov batérií na svete, vyrába najviac spotrebiteľských batérií v juhovýchodnej Ázii, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na výrobu dobíjacích batérií v Číne. Za viac ako 50 rokov svojej činnosti získala mnoho patentov a ocenení. Preto mu môžete plne dôverovať.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B1751
Produktové číslo 1017511000
EAN 4891199100420
veľkosť batérie 9 V
chemické zloženie alkalické
kategória/rada Ultra Plus Alkaline
možnosť nabíjania nie
kapacita neuvádza sa
napätie 9 V
typové označenie 6LF22 9 V (6LR61)
prevádzková teplota -20 °C až +60 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 48 g
max. skladovateľnosť 5 rokov
značka GP
rozmer 26,5 × 17,5 × 48,5 mm
predajný obal 1 ks, blister
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie