Úvod Ako na inteligentnú domácnosť s EMOS GoSmart?

Ako na inteligentnú domácnosť s EMOS GoSmart?

Pripravili sme pre vás širokú ponuku inteligentných produktov pre váš domov s optimálnym pomerom ceny a kvality a vynikajúcou technickou podporou. Produkty EMOS GoSmart vyvinul tím odborníkov spolu s poprednými svetovými výrobcami v tejto oblasti. Každý výrobok EMOS GoSmart podlieha prísnej kontrole kvality priamo u výrobcu a samozrejme aj v našom laboratóriu. Aplikácia EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení inteligentnej domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu, nech ste kdekoľvek.
Video­vrátni­ky
IP KAMERY VONKAJŠIE
IP KAMERY interiérové
Videozvončeky
Termostaty

Ovládanie všetkých produktov pomocou jedinej aplikácie

Úplná lokalizácia a jednoduché používanie

Aplikácia EMOS GoSmart uľahčuje ovládanie všetkých inteligentných domácich zariadení prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka jej dokonalej lokalizácii s ňou môžete komunikovať vo svojom rodnom jazyku.

Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytuje aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožňuje vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.

ÚPLNÁ LOKALIZÁCIA

Vďaka úplnej lokalizácii môžete s aplikáciou komunikovať vo svojom rodnom jazyku.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Nemusíte sa starať o zložité ovládanie aplikácie. Môže ju používať ktokoľvek.

CHYTRÉ SCENÁRE

Nechajte svoje produkty spolupracovať s inteligentnými scenármi.

SPRÁVA ZARIADENÍ

Pomocou aplikácie môžete ovládať všetky inteligentné domáce zariadenia odkiaľkoľvek.

CHYTRÉ UPOZORNENIA

Aplikácia vás upozorňuje na to, čo sa deje vo vašej domácnosti, pomocou upozornení.

Videovrátniky

Získajte dokonalú kontrolu nad prístupom do svojho domova.

Komunikujte s pozvanými aj nepozvanými návštevníkmi pri svojich dverách, či už ste doma alebo na cestách, bezpečne a bez otvárania dverí prostredníctvom inteligentných videotelefónov."
 

IP KAMERY VONKAJŠIE

Zabezpečte svoj domov pred menovanými návštevníkmi.

Či už sa chystáte na dovolenku, alebo len do práce, môžete sa spoľahnúť, že váš domov bude v bezpečí. Inteligentné kamery naň dohliadnu za vás. Na akúkoľvek podozrivú aktivitu v jej blízkosti vás okamžite upozorní prostredníctvom aplikácie EMOS GoSmart.
 

IP KAMERY interiérové

Doprajte si pokojný spánok bez obáv o všetko, čo máte radi.

Inteligentné interiérové kamery dohliadnu na vaše malé dieťa, neposedného domáceho miláčika a interiér vášho bytu alebo domu, keď idete na dovolenku. Jednoducho ich použite na zaistenie bezpečnosti vašej rodiny a vášho domova.
 

VIDEOZVONČEKY

Majte vždy dokonalý prehľad o tom, čo sa deje za vašimi dve­rami.

Inteligentné videozvončeky vám to uľahčia, či už ste doma alebo na cestách. Komunikujte na diaľku s návštevníkom, robte videozáznamy a nechajte sa upozorniť na zaznamenaný pohyb pred dverami.
 

TERMOSTATY

Znížte náklady na vykurovanie svojho domova.

Nastavte si optimálnu teplotu pre rôzne miestnosti a denné doby, ovládajte ich na diaľku pomocou mobilného zariadenia a udržujte si doma príjemnejšiu teplotu ako kedykoľvek predtým. Ušetrite náklady s inteligentnými termostatmi a termostatickými hlavicami EMOS GoSmart.