Úvod Batérie a akumulátory Nabíjacie batérie Nabíjacia batéria GP ReCyko+ 2700 (AA), 2 ks

Nabíjacia batéria GP ReCyko+ 2700 (AA), 2 ks

Všeobecné číslo B1407
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 24,99 € DARČEK Nočné LED svietidlo ZADARMO!
Základné údaje
Všeobecné číslo B1407
Produktové číslo 1032212130
EAN 4891199077746
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Popis produktu

Rad batérií ReCyko+ ponúka širokú škálu kapacity, čiže výdrže, čo umožňuje každému užívateľovi získať optimálny pomer medzi výkonom a obstarávacími aj prevádzkovými nákladmi.
Verzia batérií AA 2 700 (i AAA 1 000) sa zároveň pýši jednou z najvyšších kapacít/výdrží dostupných na trhu.
Ako správny zástupcovia radu GP ReCyko+ sú vybavené potlačeným samovybíjaním a sú prednabité z výroby, čo Vám umožní ich použiť ihneď po vybalení alebo po dlhšom uskladnení.

Výhody produktu

Vysoká kapacita batérií
Pripravené ihneď na použitie *
Viac ako 300 nabíjacích cyklov
Až 80% kapacity po 12-tich mesiacoch **
Úspora až 500 € na 1 ks batérie ***
* Vďaka nízkemu efektu samo-vybíjania budú batérie použiteľné hneď po zakúpení alebo po dlhšom skladovaní bez použitia.
** Platí pre vybrané typy batérií
*** V porovnaní so spotrebou porovnateľne výkonných nenabíjacích batérií.

Rozšírený popis

Nové, lepšie, silnějšie

V roku 2016 uviedla spoločnost GP Batteries na trh novú generáciu nabíjacích batérií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všetky tieto batérie využívajú najmodernejšie výrobné technológie a naväzujú na úspěšnú a mnohými oceneniami ovenčené predchádzajúce rady dobíjacích batérií.

Vylepšenia sa dočkala aj skupina batérií disponujúca až 1 500 nabíjacími cyklami. Tieto batérie sú ako stvorené pre náruživých fotografov, s ktorými bezchybne udrži krok po dlhé roky.

Nabíjacie batérie ReCyko+

Rad batérií ReCyko+ ponúka širokú škálu kapacít (výdrže), čo každému zákazníkovi umožňuje kúpiť si batérie s optimálnym pomerom medzi cenou a výkonom.

Tieto AA baterie sa pýšia jednou z najvyšších výdrží dostupných na trhu.

Tieto NiMH batérie GP sú pripravené na okamžitému použitie. Je to dané jednak ich prednabitím vo výrobe a tiež zvýšenou schopnosťou udržať si svoju energiu po dobu uskladnenia v predajnom reťazci.

Vďaka minimálnemu efektu samovybíjania, označovanému ako LSD (Low-Self-Discharge), si batéria udrží aj po roku uskladnenia, pri izbovej teplote, až 70 % energie. Pri opätovnom nabití batérie získate znovu ich plnú kapacitu.

Nová technológia EnergyLock zaisťuje týmto tužkovým batériám minimálne samovybíjanie (bežné u väčšiny nenabíjacích batérií). Batérie GP si tak aj po niekoľkých rokoch skladovania uchovajú dostatok energie pre okamžité použitie.

Každá nabíjacia batéria je z výroby limitovaná přibližným počtom nabíjacích cyklov. Po dosiahnutí tohoto počtu výrazne poklesne jej kapacita, teda schopnosť uchovávať si čo najviac energie. Nabíjacie batérie ReCyko+Pro vám zaručí, že si udržia svoju plnú kapacitu minimálne 300 nabíjacích cyklov.