Úvod Reflektory LED reflektory LED reflektor PROFI s pohybovým čidlom, 30W neutrálna biela

LED reflektor PROFI s pohybovým čidlom, 30W neutrálna biela

Všeobecné číslo ZS2730
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 24,99 € DARČEK Nočné LED svietidlo ZADARMO!
Základné údaje
Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo ZS2730
Produktové číslo 1531271030
EAN 8592920026359
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Rozšírený popis

LED reflektory s pohybovým čidlem

Reflektory PROFI vynikajú skvelým pomerom užitočnej hodnoty, kvality a ceny. Spoľahlivo zvládajú trvalo osvetľovať vnútorné aj vonkajšie priestory v teplotách od -20 do +40 °C. Rada PIR je naviac vybavená pohybovým čidlom, vďaka ktorému sa senzor spína automaticky podľa nastavenia citlivosti, súmraku a doby zopnutia.

Životnosť svietidla je skvelých 40 tisíc hodín a dostanete naň nadštandardnú trojročnú záruku.

Rada reflektorov PROFI PIR vám spoľahlivo poslúži v interiéri aj v exteriéri. Nahradí až 550 W žiarovku a poskytuje svetelnú účinnosť pekných 100 lm/W. Široký uhol osvetlenia 120° a pohybové čidlo s dosahom 12 metrov sa stará o skvelý svetelný komfort aj zabezpečenie pred zlodejmi. Pevné a odolné materiály (hliník a sklo) sú zárukou vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Reflektory PROFI PIR obstoja aj v náročných poveternostných podmienkach od -20 do + 40 °C. Prevádzkové náklady sú naviac v porovnaní s bežnými halogénovými reflektormi nižšie až o 95 %. A to sa počíta.

 
 

Farebné podanie rady reflektorov PROFI PLUS

Reflektory rady PROFI PLUS poteší neutrálne bielym svetlom, ktoré je mimoriadne príjemné. Má totiž najbližšie k prirodzenému dennému svetlu. Poznáte ho podľa označenia teploty chromatičnosti 4000 K.

 
 

Svieti a svieti

Reflektor PROFI PIR vám bude na svet svietiť naozaj dlho. Výrobca udáva jeho životnosť až 40 000 hodín. To znamená, že pokiaľ ho budete používať každý deň hodinu, môže vám svietiť celý život.

 

Široký vyžarujúci uhol

Vďaka použitej LED technológii aj tvaru difúzoru osvetľuje priestor v uhle 120° a s odpovedajúcou intenzitou. Lúč svietidla teda zostáva dostatočne silný, ale zároveň neoslňuje okolie zbytočne širokým uhlom vyžarovania.

 

Vodeodolné prevedenie

Krytie IP44 poskytuje ochranu proti striekajúcej vode z každého smeru. Reflektor tak môže prísť do kontaktu s vodou aj so vzdušnou vlhkosťou – je teda možné použiť ho aj vonku.

 

Vysoká mechanická odolnosť

Na stupnici odolnosti pred mechanickým poškodením (1-10) si reflektory rady PROFI stoja so svojou osmičkou veľmi dobre. Prešli náročnými skúškami, ktoré preukázali vysokú odolnosť použitých materiálov proti mechanickému poškodeniu.

 

Zapojenie ľahko a rýchlo

Máte radi pohodlie a vážite si svoj čas? Nie ste práve montérske eso? Tak v tom prípade budete mať určite radosť z ľahkého zapojenia svetelného zdroja do svorkovnice.

 

Záruka 3 roky

Kľúčové vlastnosti reflektorov rady PROFI doplňuje príjemný benefit v podobe nadštandardnej trojročnej záruky.