Úvod Reflektory LED reflektory LED reflektor PROFI PLUS čierny, 15W neutrálna biela

LED reflektor PROFI PLUS čierny, 15W neutrálna biela

Všeobecné číslo ZS2410
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 49,99 € DARČEK 4x letné osvieženie
Základné údaje
Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo ZS2410
Produktové číslo 1531241010
EAN 8592920025383

Rozšírený popis

Reflektory PROFI PLUS

Odolné hliníkové reflektory zaistia perfektné osvetlenie pod uhlom 120° × 90° aj v extrémnych poveternostných podmienkach. O skvelú svetelnú účinnosť v rozsahu 107 až 133 lm/W sa starajú LED čipy PHILIPS LUMILEDS. Modelové rady sa líšia podľa príkonu, svetelného toku a priemeru. Zvoliť si môžete aj reflektor so zabudovaným elektronickým zdrojom bez blikania (flicker-free) a dostupná je aj užitočná funkcia stmievania. Životnosť svietidla je skvelých 50 000 hodín a dostanete na ňu dlhú päťročnú záruku.

Rada reflektorov PROFI PLUS zaisťuje trvalé osvetlenie v interiéri aj v exteriéri na špičkovej úrovni. Obstojí v arktických podmienkach do mínus štyridsať stupňov, aj v tropických teplotách atakujúcich štyridsať stupňov Celsia. Za touto výnimočnou odolnosťou stojí mimoriadne kvalitne spracované telo reflektoru z pevného a masívneho hliníku. A čo poteší zákazníkov náročných na estetické vlastnosti? Vďaka nenápadnému designu reflektor pekne splynie s prostredím a stane sa takmer neviditeľným. Prevádzkové náklady sú naviac v porovnaní s bežnými halogénovými reflektormi nižší až o 95 %. A to sa počíta.

 
 

Farebné podanie rady reflektorov PROFI PLUS

Reflektory rady PROFI PLUS poteší neutrálne bielym svetlom, ktoré je mimoriadne príjemné. Má totiž najbližšie k prirodzenému dennému svetlu. Poznáte ho podľa označenia teploty chromatičnosti 4000 K.

 
 

Široký uhol vyžarovania

Vďaka použitej LED technológii aj tvaru difúzoru osvetľuje reflektor priestor v širokom uhle 120° x 90° a s odpovedajúcou intenzitou. Lúč svietidla je silný a súčasne zaisťuje dostatočne široký uhol vyžarovania.

 

Svieti a svieti

Reflektor PROFI PLUS svieti na svet naozaj dlho. Výrobca udáva jeho životnosť až 50 000 hodín. To znamená, že pokiaľ ho budete používať každý deň hodinu, môže Vám slúžiť celý život.

 

Vysoký stupeň krytia

Reflektor PROFI PLUS dostal do rodného listu extrémne vysoký stupeň krytia IP65. To znamená, že bezpečne obstojí aj pri stálom vonkajšom používaní. Voda sa do nej nedostane ani pri výdatnom lejaku.

 

Najvyššia možná mechanická odolnosť

Reflektory rady PROFI PLUS prešli náročnými skúškami, ktoré ukázali maximálnu odolnosť použitých materiálov proti mechanickému poškodeniu. To v praxi znamená, že obstojí aj vo vonkajších verejných priestoroch ohrozených vandalizmom.

 

Záruka 5 let

Špičková kvalita, maximálna odolnosť a úsporná prevádzka. Kľúčové vlastnosti reflektorov rady PROFI PLUS naviac podtrhuje päťročná záruka, ktorá je silnou garanciou Vašej spokojnosti.

 
 

Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov
Súbory na stiahnutie