Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod LED svietidlá LED svetla LED panel TROXO 60×60, štvorcový vstavaný biely, 36W neutr.b., UGR

LED panel TROXO 60×60, štvorcový vstavaný biely, 36W neutr.b., UGR

Všeobecné číslo ZR1723
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

23,50
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Energeticky úsporné svietidlo štvorcového tvaru

Panel LED kombinuje atraktívny štvorcový dizajn, vysokú svetelnú účinnosť a úsporu energie. Jednotlivé modely v tej istej sérii sa od seba líšia najmä výkonom, svetelným tokom a uhlom vyžarovania. Výhodou je predĺžená päťročná záruka a životnosť svietidla neuveriteľných 40 000 hodín, počas ktorých vám jednotlivé šošovky z akrylového skla budú posielať príjemne rozptýlené svetlo pod uhlom 85°

Spoľahlivo osvetlí akýkoľvek priestor

Energeticky úsporný vstavaný LED panel TROFFER je ideálny na osvetlenie chodieb v kanceláriách, učebniach, konferenčných miestnostiach alebo obchodných domoch. Vyniká však aj vo všetkých ostatných vnútorných priestoroch, kde je obzvlášť dôležité príjemné rozptýlené svetlo a veľmi nízky index oslnenia (hodnota UGR menej ako 16). Telo svietidla je vyrobené z pevného oceľového plechu, difúzor je z ľahkého plastu.

Poteší vás jeho jednoduchá inštalácia

Panel so štvorcovým tvarom dokonale zapadá do modulárneho stropného roštu. Môžete ho preto ľahko pripevniť do stropu alebo ho vďaka montážnemu rámu nainštalovať na akýkoľvek iný povrch. Okrem toho sú kľúčové vlastnosti LED panelu TROFFER podčiarknuté najvyššou kvalitou, prvotriednym dizajnom a spoľahlivou prevádzkou. Zapustený LED panel TROFFER je vybavený veľmi úspornými a výkonnými LED diódami. Poskytujú plnohodnotnú náhradu za 4× 18 W CFL svietidlo. Svietidlo so svojimi špičkovými parametrami patrí do série PROFI PLUS, ktorá spĺňa požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

.
Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo ZR1723
Produktové číslo 1544213630
EAN 8592920097977
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie