Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod LED svietidlá LED svetla LED panel prisadený IRVI 60x60, 36W, stmiev. so zmenou CCT

LED panel prisadený IRVI 60x60, 36W, stmiev. so zmenou CCT

Všeobecné číslo ZM5183
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Závesné svietidlo LED EXCLUSIVE

Rad LED svietidiel EXCLUSIVE ponúka okrem vynikajúceho svetelného toku a elegantného dizajnu aj mimoriadne vysoký komfort ovládania vďaka dodávanému diaľkovému ovládaniu. Okrem plynulého stmievania a nastavenia farby svetla umožňuje aj ovládanie skupín svietidiel, vytváranie svetelných scén atď. V rade EXCLUSIVE si môžete vybrať z modelov rôznych veľkostí v štvorcovom alebo obdĺžnikovom tvare. K dispozícii sú modely s elegantným rámom okolo difúzora a bezrámové modely. Vysokú kvalitu radu EXCLUSIVE s hliníkovým telom a mliečnym difúzorom dokazuje aj trojročná záruka.

Atmosféra na mieru

Vďaka funkcii plynulého stmievania v kombinácii s možnosťou nastavenia farby svetla umožňujú svietidlá EXCLUSIVE LED vytvoriť množstvo možností osvetlenia pre optimálny svetelný komfort vo vašom interiéri. Teplotu farby svetla možno nastaviť od teplej bielej (2 700 K) na relaxáciu, cez neutrálnu bielu na čítanie až po studenú bielu (6 000 K) na prácu. Štyri najobľúbenejšie svetelné režimy sú prednastavené na dodávanom diaľkovom ovládači, ďalšie si môžete nastaviť sami.

Ovládanie skupiny svietidiel pomocou komfortného ovládača

Vďaka komfortnému ovládaniu je zmena svetelného režimu alebo úplné vypnutie svietidla EXCLUSIVE otázkou okamihu. Už nikdy nebudete musieť opustiť svoj obľúbený film, aby ste zmenili osvetlenie a vytvorili atmosféru ako v kine. Stlačením tlačidla. Dodávané diaľkové ovládanie pracuje na frekvencii 2,4 GHz, aby sa zabezpečil neprerušovaný príjem signálu na strane svietidla. Na rozdiel od iných technológií nie je na zmenu režimu osvetlenia potrebné namieriť diaľkové ovládanie na svietidlo.

Máte nainštalované ďalšie svietidlá zo série EXCLUSIVE? Potom je možné ovládať všetky svietidlá ako jeden celok alebo pomocou regulátora definovať menšie skupiny svietidiel, z ktorých každá má iné svetelné parametre. Chcete nechať niektoré svietidlá úplne vypnuté, niektoré zapnuté a každé s inou farbou svetla? V prípade svietidiel EXCLUSIVE to nie je žiadny problém.

Jednoduchá inštalácia za pár minút

Svietidlá série EXCLUSIVE možno inštalovať na strop alebo na stenu miestnosti. Súčasťou balenia je vždy všetko potrebné príslušenstvo pre obe možnosti umiestnenia.

Inštalácia sa vykonáva v troch jednoduchých krokoch a podľa priloženého návodu ju zvládne aj menej skúsený používateľ.

Farby ako živé

Vybrané modely svietidiel EXCLUSIVE sa dodávajú so zvýšeným indexom podania farieb CRI>95. Čím vyššia je hodnota CRI, tým živšie je podanie farieb a tým prirodzenejšie vyzerajú objekty pod takýmto svetlom. Väčšina LED svietidiel a svetelných zdrojov ponúka hodnotu CRI viac ako 80, pričom tie skutočne kvalitné dosahujú hodnotu 95 a viac. Modely s vyšším CRI sú jasnou voľbou najmä pre tých, ktorí ich chcú používať na osvetlenie firemných priestorov s vysokými nárokmi na kvalitu reprodukcie farieb (textil, tlač, interiérové vybavenie, potraviny, videoprodukcia a fotoštúdia, automobilový priemysel, reklamné plochy, informačné systémy) atď.

Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo ZM5183
Produktové číslo 1544103604
EAN 8592920090541
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Svetelný panel bohužiaľ nie je možné ovládať prostredníctvom ovládača DALI, pretože pre CCT panel potrebujete 3 vodiče na výstupe z ovládača do svietidla. Je to preto, že sú napájané 2 sady čipov.

Funguje podobne ako televízor, t. j. musíte namieriť diaľkový ovládač priamo na zariadenie. Ak máte viacero svetiel rovnakého typu v rôznych miestnostiach alebo v jednej miestnosti, jeden diaľkový ovládač ovplyvňuje svetlo, na ktoré ho namierite.

Výstupný prúd je 900 mA.