Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vnútorné dekoratívne osvetlenie LED dekorácia – snehuliak v telefón. búdke, 25 cm, 3x AA, vnútorná, teplá biela, časovač

LED dekorácia – snehuliak v telefón. búdke, 25 cm, 3x AA, vnútorná, teplá biela, časovač

Všeobecné číslo DCLW18
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Vianočný snehuliak v telefónnej búdke

Máte snehuliakov neodmysliteľne spojených s Vianocami, ktorí patria k veľmi efektným vianočným dekoráciám? Potom by vašej pozornosti určite nemal uniknúť snehuliak "Vianočný snehuliak v telefónnej búdke" so zabudovaným motorom, ktorý sa stará o automatické padanie trblietok do snehuliaka. Vďaka napájaniu batériami AAA ho môžete umiestniť na ľubovoľné miesto v interiéri a bude vyzerať skvele najmä na okennom parapete, komode, pracovnom alebo televíznom stolíku.

Zaručene si vás získa funkcia časovača, po ktorej aktivácii sa dekorácia opakovane rozsvieti na 6 hodín a potom sa na 18 hodín vypne.

Doprajte si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovné zákutia v záhrade vám pomôžu vytvoriť vianočné dekorácie EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a postavičky. Pri rozhodovaní o kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť do vnútorného alebo vonkajšieho prostredia. Vonkajšie dekorácie sa dajú použiť aj na výzdobu interiéru a mnohé z nich sa dajú používať celoročne. Väčšina interiérových dekorácií je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo DCLW18
Produktové číslo 1550000099
EAN 8592920104408
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie