Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE Tentovíkend ZĽAVU 20 % na CELÝ SORTIMENT okrem produktov rady GOSMART s použitím kódu: LETO20
Úvod GP Batteries

GP Batteries

22. 6. 2020

Značka GP Batteries je celosvetovo známa značka, ktorá je na trhu viac ako 40 rokov. Známa je predovšetkým ako dodávateľ batérií, nabíjačiek, záložných zdrojov energie alebo svietidiel. Podľa prieskumu nezávislej agentúry je potvrdené, že GP batéria patrí na českom i slovenskom trhu medzi TOP značky. Najmä v sortimente nabíjacích batérií, je značka GP, považovaná za najpredávanejšiu značku v oboch týchto krajinách.
 

História značky

Prvopočiatky pôsobenia firmy siahajú až do roku 1964. Batérie značky GP nájdete vo viac ako 1 milióne predajných miest po celom svete – jedná sa najmä o Európu, Áziu a Ameriku. Výhradným distribútorom značky pre český, slovenský a maďarský trh je spoločnosť EMOS spol. s r. o.
 

Získané ocenenia

Batéria GP Recyko+ preukázala svoje prednosti v porovnaní s ostatnými nabíjacími batériami. Občianske združenie spotrebiteľov TEST transponovalo nezávislý test šestnástich nabíjacích batérií, kde sa víťazom stala práve batéria GP Recyko+ 2100 AA mAh. Výsledky testov výrobkov boli publikované na stránkach časopisu dTest.

Na základe dlhodobého testovania, skúseností a pozitívneho ohlasu od používateľov vyhodnotila spoločnosť Garmin nabíjacie batérie GP ReCyko+ ako najlepšiu voľbu pre napájanie svojich outdoorových navigácií. Garmin teda odporúča batérie GP ReCyko+ ako ideálny zdroj energie. Najmä na cestách, kde sú na vynikajúci výkon zariadení kladené tie najväčšie nároky.
 

Sortiment značky GP