Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE Tentovíkend ZĽAVU 20 % na CELÝ SORTIMENT okrem produktov rady GOSMART s použitím kódu: LETO20
Úvod Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodná spolupráca

Indivuduálné cenové ponuky

Plánujete skôr jednorazový nákup alebo dlhodobejšiu spoluprácu?

Ak očakávate časté objednávanie alebo nákup vo veľkom objeme, kontaktujte B2B@emos.sk, kontakt bude odovzdaný obchodnému zástupcovi vo vašom regióne. Ten by k vám prišiel s katalógom, dohodli by ste sa na konkrétnych cenových podmienkach pre vybraný sortiment, podpísali by ste zmluvu, zaregistrovali by sme vás ako B2B partnera, nastavili veľkoobchodné ceny a prístup do nášho B2B e-shopu https://b2b.emos.sk.

Teraz, ak máte záujem len o jednorazovú objednávku alebo neočakávate pravidelnejší odber, vypracujeme s vami zľavu v rámci koncového zákazníka eshopu www.emos.sk.
Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára všeobecné alebo produktové číslo tovaru a počet kusov, vypracujeme vám cenovú ponuku.

Tieto informácie vám nestačia? kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
Žiadosť o spoluprácu B2B

Máte záujem stať sa naším B2B obchodným partnerom a nakupovať náš tovar?
Prosím, pošlite svoje kontaktné údaje, IČO, odkaz na Vaše služby a ďalšie podrobnosti na b2b@emos.sk.

Bude Vám pridelený obchodný zástupca, ktorý Vás bude v krátkom čase kontaktovať a dohodne s Vami konkrétnu výšku zliav z veľkoobchodných cien pre vybrané skupiny výrobkov, ktoré plánujete nakúpiť. Zaregistrujeme Vás ako nášho obchodného partnera a následne Vám sprístupníme B2B e-shop (https://b2b.emos.sk/) už s Vašimi VO cenami.

Ak máte záujem len o jednorazovú objednávku alebo nepredpokladáte pravidelnejší odber, dohodneme s vami zľavu v rámci eshopu pre koncových zákazníkov www.emos.sk.
Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára všeobecné alebo produktové číslo tovaru a počet kusov a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Tieto informácie vám nestačia? kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
Podmienky B2B

Podmienky Rámcovej kúpnej zmluvy: tu.