Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Váha EMOS vyhrala druhé miesto v dTeste

Váha EMOS vyhrala druhé miesto v dTeste

V teste bolo testovaných celkom 19 váh a pozornosť sa kládla na presnosť váženia, citlivosť na malé zmeny váhy, spoľahlivosť merania podielu telesného tuku a jednoduchosť obsluhy. Váha EMOS PT718 (EV104) dosiahla veľmi dobré výsledky a kúsok jej utiekla prvá priečka a umiestnila sa teda na druhom mieste. 

Táto váha dokáže zmerať nielen podiel tuku v tele, ale tiež BMI alebo podiel vody. Výhodou je tiež prívetivá cena oproti iným modelom. 

Váha vie vypočítať BMI index (množstvo tuku, vody a svalovej hmoty v tele). Vďaka tejto funkcii dokáže nahradiť osobného trénera alebo výživového poradcu. Váha má pamäť na 10 užívateľov, takže ju môže využiť celá vaša rodina. Maximálna záťaž váhy je 150 kg, s možnosťou prepnutia inej jednotky (lb, St).
 

  

Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a slim designu je veľmi obľúbená. Povrch je vyrobený z bezpečnostného skla, ktoré sa ľahko udržuje. Displej váhy je podsvietený, má biele číslice.

Napájaním váhy sú dve mikrotužkové batérie. Rozmer 20 × 320 × 330 mm je štandardný ako u iných váh. 

V tabulee je možné vidieť porovnánie váhy EMOS s konkurečnou váhou, ktorá sa umiestnila na 1. mieste. Neváhajte o kúpe ani minútu, táto investícia sa vám oplatí. 

 
 V našej ponuke máme tiež ďalšie osobné alebo kuchynské digitálne váhy. Pozrite sa na celú ponuku osobných váh.