Úvod Radíme, ako na vianočné osvetlenie

Radíme, ako na vianočné osvetlenie

Podľa čoho vybrať vhodné vianočné osvetlenie?

Doporučujeme Vám si najprv ujasniť, kam všade budete chcieť vianočné osvetlenie umiestniť. Ak len na stromček alebo aj do okna, prípadne aj na záhradu. Teraz Vám vysvetlíme, aký je rozdiel medzi vnútorným a vonkajším osvetlením. Vonkajšie osvetlenie je také, ktoré je odolné proti teplotným výkyvom, nárazom a vlhkosti. Vodeodolnosť je určovaná podľa bezpečnostného označenia IP. Pamätajte, že čím vyššia je hodnota u tohto označenia, tým vyššia je vodeodolnosť daného osvetlenia. Z čoho vyplýva, že pre vonkajšie použitie je vhodné vianočné osvetlenie s označením IP44 a pre vnútorné použitie osvetlenie s označením IP20.
 
Ďalším krokom je výber vhodnej dĺžky vianočných svetielok. Ponúkame Vám reťaze s minimálnou dĺžkou 0,3 m až 5 m. V prípade, že pre Vás tieto dĺžky nie sú dostačujúce, máme v portfóliu tiež tzv. Connecting systém, ktorého hlavnou prednosťou je, že spojením rôznych reťazí, môžete dosiahnuť požadované dĺžky. Nápoveďou pri výberu vhodnej dĺžky pre Váš vianočný stromček Vám bude nasledujúca tabuľka.
 
tabulka-delek-vanoc.jpg
 
Poslednou dôležitou otázkou pri výbere vianočného osvetlenia je farba a režim vianočných svetielok. V našej širokej ponuke máme ako klasiku, tak i farebné LED osvetlenie. Úplnou klasikou je biele osvetlenie v teplej aj studenej variante. Teplá varianta pôsobí útulne a navodzuje intímnu atmosféru. Naopak studená varianta sa skôr hodí do moderných interiérov. Pokiaľ sa Vám páči výraznejšia vianočná dekorácia, tak Vám odporúčame farebné LED osvetlenie.  Existuje niekoľko variánt programov svietenia žiaroviek, a to rýchle a jednorázové blikanie, neprerušované svietenie, postupné blikanie, či pomalé zhasínanie a rozsvecovanie.


Aké typy vianočného osvetlenia ponúkame?

Novinkou v našom portfóliu pre tohtoročné Vianoce sú reťaze so spojovacím systémom, ktorých hlavnou prednosťou je, že pomocou jedného napájacieho zdroja môžete osvetliť celý Váš dom. Až 1000 LED žiaroviek je možné rozsvietiť jedným napájacím zdrojom. V ponuke je i tzv. systém PROFI, ktorého hlavnou prednosťou je gumové prevedenie reťazí.
 
connect-system-(1).png
 

Prednosťou LED osvetlenia so vstavaným časovačom je automatické nastavenie času rozsvietenia podľa vašich konkrétnych potrieb. Svetlá sú potom automaticky vypnuté a následne sú rozsvietené v určitom časovom intervale, ktorý si Vy sami nastavíte, ako potrebujete. Ponúkame Vám LED osvetlenie so vstavaným časovačom v troch variantách, a to v podobe NANO, Classic a Cherry.
 
Ďalšou novinkou pre tohtoročné Vianoce je LED vianočný laserový projektor, ktorý je predovšetkým určený ako vianočná dekorácia, ktorá oživí Váš dom či záhradu a navodí príjemnú atmosféru. Projektor je možné umiestniť na vonkajšiu fasádu domu či záhradu.
 
Neoddeliteľnou súčasťou nášho vianočného portfólia sú LED vianočné dekorácie, ktoré je možné použiť nielen pre nasvietenie bytov, domov, záhrad, chalúp, ale tiež aj pre výzdobu výkladov, reštaurácií, hotelov a ďalších komerčných objektov. Naše vianočné LED dekorácie každým rokom nadobúdajú čím ďalej tým viac na obľúbenosti. A to práve kvôli tomu, že vytvárajú správnu vianočnú atmosféru, vďaka vhodnej projekcii svetla a animácii rôznych tvarov hlavne pri zníženom osvetlení vnútorných aj vonkajších priestorov. Vyberať môžete z nepreberného množstva vianočných hviezdičiek, srdiečok, stromčekov, domčekov, sobov, snehových vločiek a zvončekov.
 
Kúzelnou vlastnosťou našich lucerien a vianočných LED figúriek je navodenie pocitu kľudu, pohody a rozprávkovej atmosféry, čo je presne to, čo behom vianočných sviatkov obzvlášt ocenia Vaše deti. V prípade, že máte radi škandinávsky štýl „hygge“, tak Vám rozhodne odporúčame siahnuť po našich lucernách. Klasická lucerna Vám totiž vnesie do domu útulnu atmosféru. Rozprávkovú vianočnú atmosféru môžete takisto vytvoriť vianočnými svietnikmi, ktoré vašej slávnostne prestretej štedrovečernej tabuli dodajú ešte väčšiu eleganciu.

 
_DSC7581.JPG_DSC7586.JPG_DSC7614.JPG_DSC7622.JPG_DSC7634.JPG