Úvod Posvieťte si na prácu, predstavujeme pracovné svietidlo EMOS

Posvieťte si na prácu, predstavujeme pracovné svietidlo EMOS

18. 6. 2020

Potrebujete k práci odolné svietidlá s množstvom vychytávok? Nabíjacie, s magnetom, s hákom alebo UV svetlom? Predstavujeme vám pracovné svietidlá EMOS.

Naše pracovné LED svietidlá patria k obľúbeným nástrojom stavbárov, automechanikov a ďalších profesií, ktoré si na prácu potrebujú posvietiť v náročných podmienkach a vyžadujú od nich predovšetkým spoľahlivosť pri každodennom použití. Ešte ale tiež nájdu využitie v kôlňach a dielňach všetkých kutilov.

Vďaka šikovným možnostiam uchytenia, ako sú magnety a háčiky, klipy pre zavesenie svietidla na opasok alebo otočné podstavce (180° i 360°), vám svietidlo poslúži kdekoľvek je treba. Povrch z gumy a tvrdeného plastu sa vyznačuje odolnosťou a ľahkou umývatelnosťou. Výkonné SMD či COB LED čipy zaisťujú širokú plochu osvetlenia, takže budete mať na vaše projekty vždy dostatok svetla.

V ponuke pracovných svietidiel EMOS nájdete ako malé svietidlá na batérie, ktoré sa vojdú do tašky od montérok, tak aj veľké ručné svietidlá na nabíjací akumulátor. Malé svietidlá sa hodia napríklad pri bežných opravách a prácach v domácnostiach, preto by mali byť povinnou výbavou každého remeselníka. Veľké nabíjacie pracovné svietidlá spĺňajú požiadavky na profesionálne použitie napríklad vo výrobe, v autoservisoch alebo montážnych halách.

Svietidlá sú testované na nárazuvzdornosť do 1 metra. Nabíjacie pracovné svietidlá majú okrem klasického adaptéru do siete tiež adaptér pre nabíjanie z automobilu. U rady modelov je viac režimov svietenia pre úspornejšiu prevádzku, pokiaľ nie je potrebná plná intenzita svetla. Vyberte si model podľa svojej potreby a spoľahnite sa na kvalitu. Posvieťte si na prácu LED svietidlami EMOS.