Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Poštovné a doprava

Poštovné a doprava

Ceny doručenia

DOPRAVA ZADARMO na všetky objednávky pre všetky spôsoby doručenia! Pre dopravu zadarmo nie je stanovená minimálna hodnota objednávky.

Spôsoby doručenia

1/ DPD BALÍK DO RUKY: Táto služba je ZADARMO pre všetky objednávky. Balíček vám privezie prepravná služba DPD v priebehu pracovnej doby spoločnosti. Prepravca ho bude telefonicky dopredu kontaktovať.

2/ PACKETA BALÍK DO RUKY: Táto služba je ZADARMO pre všetky objednávky. Balíček vám privezie prepravná služba Packeta v pracovnej dobe spoločnosti. Prepravca ho bude telefonicky dopredu kontaktovať.

3/ Výdajné miesto DPD PICKUP, odberné miesto na partnerskej predajni: Táto služba je ZADARMO pre všetky objednávky.  Tovar bude prepravnou spoločnosťou DPD doručený na zmluvnú pobočku (Výdajné miesto Pickup) a tam pripravený na odber. O tom, že je zásielka pripravená na odber prepravcu kupujúceho bezodkladne informuje. Zásielku môže vyzdvihnúť ktokoľvek, kto pozná PIN kód, ktorý dorazí príjemcovi zásielky v e-maile alebo SMS. Zoznam zmluvných partnerov je k dispozícii na tomto odkaze - www.pickup.dpd.sk alebo priamo pri tvorbe objednávky na www.emos.sk v košíku.

4/ Výdajné miesto PACKETA, odberné miesto na partnerskej predajni: Táto služba je ZADARMO pre všetky objednávky. Tovar bude prepravnou spoločnosťou Packeta doručený na zmluvnú pobočku a tam pripravený na odber. Prepravca kupujúceho bude kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo emailu. Zásielku môže vyzdvihnúť ktokoľvek, kto pozná PIN kód, ktorý dorazí príjemcovi zásielky v e-maile alebo SMS. Zoznam zmluvných partnerov je k dispozícii na tomto odkaze - www.packeta.sk alebo priamo pri tvorbe objednávky.

Pre tieto spôsoby dodania tovaru platí nasledujúce: Objednaný tovar bude doručený zákazníkovi do 2 pracovných dní od obdržania objednávky s platbou na dobierku (respektíve po prijatí platby pri spôsobe platby platobnou kartou, či rýchlym online bankovým prevodom), a to prepravnými spoločnosťami DPD a PACKETA. Objednávka musí byť zaslaná do 10:30 hod. Inak sa berie za to, že je zaslaná na druhý deň a 2 pracovné dni sa počítajú od ďalšieho dňa.

5/ OSOBNÝ ODBER: výdajňa balíkových zásielok v sídle spoločnosti EMOS SK s.r.o., Hlinická 409/22,01401 Bytča. Táto služba je ZADARMO pre všetky objednávky. Vyzdvihnutie zásielky je možné po obdržaní emailu o pripravení zásielky na výdaj (do 2 pracovných dní od obdržania objednávky) v otváracej dobe počas pracovných dní 7:30 - 16:00.