Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Návod na spojovacie osvetlenie

Návod na spojovacie osvetlenie

Kategória spojovacieho osvetlenia STANDARD
Idem na to!

Klasické spojovacie osvetlenie je vhodné pre bežné použitie v domácnostiach a na záhradách. S jedným napájacím zdrojom je možné rozsvietiť až 800 LED. Zvoliť si môžete medzi spojovacími reťaze, kvaple, záclonami a sieťami.

Spojovací systém STANDARD

 

vybrať napájací zdroj

vybrať predlžovače

vybrať rozbočovače

vybrať reťaze

vybrať cencúle

vybrať záclonu

vybrať sieť

vybrať hviezdu

Kategória spojovacieho osvetlenia PROFI
Idem na to!

PROFI variant spojovacieho osvetlenia sa líši predovšetkým vyššou odolnosťou. S jedným napájacím zdrojom môžete rozsvietiť až 500 LED svetielok. Všetky PROFI modely ponúkame v čiernej a bielej variante. Okrem tradičných reťazí sú súčasťou PROFI rady aj cencúľové prevedenia.

Spojovací systém PROFI

 

vybrať napájecí zdroj

vybrať predlžovače

vybrať rozbočovače

vybrať reťaze

vybrať cencúle

 
 
 

 

Napájací zdroj je prvým z nevyhnutných prvkov spojovacieho osvetlenia. V ponuke sú varianty s časovačom i bez neho.

Predlžovací kábel je potom voliteľným príslušenstvom, ktorým možno celú spojovacie sústavu pretiahnuť o 10 alebo viac metrov.

Rozbočovač rozdvojí osvetlenie na dva napojiteľné konce. Tým je možné rozdeliť do viacerých smerov a dosiahnuť tak vytvorenie skutočne priestorovej vianočnej dekorácie.

Spojovacia reťaz je tradičnou voľbou, ktorou rozhodne nič nepokazíte, práve naopak. Ide o klasické jednoduché prevedenie, pri ktorom sú svetielka rozmiestnené na jednom kábli. Môžete si vybrať z našej širokej ponuky farebných variantov svetielok, od teplej a studenej bielej, cez modrú, červenú až po takzvaný multicolor, čo je kombinácia niekoľkých farieb na jednej reťazi.

Spojovacie cencúle sú prvým z "trojrozmerných" riešení spojovacieho osvetlenia. Pri reťazi v tvare cencúľov je každá reťaz s LED svetielkami inak dlhá, čo vytvára dojem prírodného travertínu. okrem bežného režimu svietenia si pri cencúľoch môžete vybrať tiež z blikajúceho a pulzujúceho variantu. Farba svetielok na pulzujúcich cencúľoch prechádza z jednej na druhú pozvoľne, zatiaľ čo pri blikajúcich cencúľoch je prechod farieb okamžitý.

Spojovacia záclona je podobná cencúľom, hlavný rozdiel je v tom, že dĺžka všetkých reťazí s LED svetielkami je rovnaká. Rozmery záclon sú 1 x 2m, celkom táto zostava obsahuje 100 LED svetielok. Vybrať si môžete z teplej bielej a studenej biele.

Spojovacia sieť sa odlišuje tým, že sú reťaze so svetielkami navzájom šachovnicovo prepojené. Rozmery sú 2 x 1,5m sa 160 LED svetielkami. Rovnako ako u záclon ponúkame dve farebné prevedenia, teplú a studenú bielu.