Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Možnosti platby

Možnosti platby

1/ DOBIERKA: Úhrada za objednaný tovar sa vykonáva priamo prepravnej spoločnosti pri prevzatí tovaru zákazníkom. Zákazníkovi dobierku neúčtujeme. Zaplatiť môže prepravcovi v hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní zásielky.

2/ PLATBA RÝCHLYM ONLINE PREVODOM cez platobnú bránu GOPAY: Po odoslaní objednávky budete presmerovaní na internet banking vašej banky, kde budete môcť zaplatiť prostredníctvom predvyplneného formulára (to platí pre banky mBank, KB, Fio banka, Raiffeisenbank, Platba 24, UniCredit Bank, ČSOB, Slovenská sporiteľňa, pokiaľ máte inú banku, uvidíte zobrazené údaje pre klasický príkaz). Následne vykonáte platbu. Pri doručení zásielky potvrdíte iba prevzatie tovaru. Nič viac už neplatíte.  

3/ PLATBA KARTOU cez platobnú bránu GOPAY: Po odoslaní objednávky budete presmerovaní na online platbu kartou. Následne vykonáte platbu. Pri doručení zásielky už nič neplatíte.

4/ PLATBA KARTOU cez platebnú bránu ADYEN: Vyplníte číslo karty priamo v objednávke a platba sa overí v okamihu odoslania objednávky bez presmerovania na platobnú bránu. Pri doručení zásielky už nič neplatíte.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Prevody peňazí sú uskutočňované prostredníctvom spoločností GoPay s.r.o. a Adyen N.V.. Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetového bankovníctva, sú chránené platobnými bránami bánk a nedostávajú sa do prostredia spracovateľov platieb ani iných tretích strán.