Úvod GP Charge Anyway

GP Charge Anyway

 

 

Energia na dosah

Stále hľadáte naprieč nespočetným množstvom nabíjačiek, ale nenachádzate tú pravú? Pravidelne pri balení na dovolenku zabúdate na powerbank alebo nabíjačku tužkových batérií napr. do fotoaparátu? Ušetrite si námahu a napájajte všetku svoju elektroniku pomocou nového nabíjacieho zariadenia 2v1GP Charge AnyWay –, s ktorým budete mať energiu vždy na dosah.  


Čo všetko môžete od Charge AnyWay očakávať?  


Je to USB NABÍJAČKA schopná nabíjať vaše AA a AAA batérie, doma i v kancelárii.

Je to bezlíthiový powerbank a nabíjačka pre bezpečné nabíjanie NA CESTÁCH.

Je to powerbank DO KAŽDEJ SITUÁCIE. Vašu drobnú elektroniku spoľahlivo dobije – v prípade núdze aj z alkalických batérií.


 

 

Kde powerbanky končia, tam Charge AnyWay začína

Nabíjanie vašich smart zariadení nikdy nebolo jednoduchššie. GP Charge AnyWay je unikátne zariadenie svojho druhu, ktoré plní funkciu nabíjačky batérií aj záložného zdroja. S jeho pomocou si nabijete batérie (doma, či v aute), a zároveň ho v prípade vloženia už nabitých batérií využijete na dobitie svojho telefónu, čítačky kníh alebo nabíjacieho svietidla.

Súčasťou balenia sú štyri tužkové ReCyko+ nikel-metalhydridové nabíjacie batérie (NiMH), ktoré neobsahujú líthium, takže ich môžete bezpečne prevážať v príručnej, ale aj odbavenej batožine. Táto kompaktná nabíjačka vám poskytne neobmedzené množstvo energie pre akékoľvek zariadenie a v ktoromkoľvek okamihu. Je totiž kompatibilná s alkalickými aj jednorázovými batériami.

 

Prehľad hlavných výhod

 

               Malá a ľahká

                   Kľúčová súčasť vášho vybavenia na cesty, ktorú na svojom chrbte ani v rukách nijak nepocítite.


  

2v1 – nabíjačka aj powerbank

Funguje ako nabíjačka batérií a zároveň pohotovostný powerbank. Nabije vám akékoľvek nabíjacie batérie. V prípade potreby z nich energiu opäť vysaje a pošle ju späť do vašej elektroniky.

 

 

               Vždy pripravená do akcie

                   Je kompatibilná s AA aj AAA batériami, nabíjacími aj jednorázovými. Kľudne do nej vložte batérie rôzneho typu a kapacity zároveň, z každej vytiahne maximum. 

 

Váš nejlepší "parťák" na cesty

Dopraje vám veľkú dávku slobody. Už viac nemusíte hľadať zásuvky, odteraz dobíjate kdekoľvek a kedykoľvek.
 

 

               Bezpečný powerbank do lietadla

                   Originálne baterie ReCyko+ neobsahujú líthium. Teda si ich bez obáv môžete vziať do lietadla – v príručnej, či podanej batožine.

 

  

Ekologické riešenie

Nabíjacie batérie jednoznačne podporujú zelený životný štýl, s technológiou NiMH, sa ľahko recyklujú a dajú sa používať omnoho dlhšie, ako tie jednorázové. Tým pádom šetríte svoju peňaženku aj prírodu.

 


Páči sa Vám?

Nech bežíte akokoľvek rýchlo, pokroku neutečiete. Tak sa zbytočne nevysilujte a otvorte svoju náruč moderným technológiám. Každý peniaz, ktorým si uľahčíte život, je dobre utratený.

Neváhajte a urobte si život jednoduchší medzi prvými. Pozrite si viac detailov.