Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Dotazník Heureka

Dotazník Heureka

Vaša spokojnosť s nákupom je pre nás veľmi dôležitá. Chceme vedieť, čo robíme dobre a čo by sme mali zlepšiť. Spätnú väzbu na vašu skúsenosť s nákupom u nás preto zisťujeme prostredníctvom jednoduchých e-mailových dotazníkov v rámci programu Heuréka Overené zákazníkmi, do ktorého je náš e-shop zapojený. Príde vám po niekoľkých dňoch od Vašej objednávky.

So zaslaním dotazníka môžete v poslednom kroku každej vašej objednávky buď súhlasiť, alebo ho odmietnuť. Váš súhlas pomôže tiež ďalším zákazníkom, ktorí sa tak dozvedia, či sme dôveryhodný obchod a ako sa vám u nás páčilo. Stačí na stupnici 0 až 5 hviezdičiek zaklikat hodnotenie na niekoľko málo otázok. Zaberie to asi minútu. V dotazníku sa vás Heuréka spýta napríklad na toto: "Odporučili by ste obchod svojim známym?", "Ako hodnotíte prehľadnosť webových stránok obchodu?", "Ako hodnotíte kvalitu komunikácie obchodu?" alebo "Ako ste spokojní s dĺžkou dodacej lehoty?".

Pre zasielanie týchto dotazníkov, vyhodnocovanie vašej spätnej väzby a analýzy nášho trhového postavenia teda využívame spracovateľa, ktorým je prevádzkovateľ portálu Heureka.cz. Tomu pre tieto účely s vaším súhlasom odovzdávame informácie o vami zakúpenom tovare a vašu e-mailovú adresu. Heuréka ju smie využiť iba k tomuto dotazníku a nesmie ju nikomu odovzdať pre ďalšie využitie. Skrátka vaše osobné údaje sú v bezpečí, rovnako ako vo všetkých ostatných prípadoch, keď ich spracovávame.